Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Pantera Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Banjica
Bistra
Casper
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
Medvedgrad
Novi Zagreb
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
SENJ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -57
Kadetkinje +59
Kick (muški) - 2006, 2007 -1
Mlađi kadeti -36
2008
228
15
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
172
3
GABRIJEL PISAČIĆ (TKV)
368
DAVID DUNDOVIĆ (NOVIZ)
2009
197
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
51
0
DANIN HASANAGIC (SILLA)
275
FILIP JURIŠIĆ (TKV)
2037
228
4
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
368
1
DAVID DUNDOVIĆ (NOVIZ)
2038
197
7
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
275
0
FILIP JURIŠIĆ (TKV)
2061
228
9
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
197
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. JAN RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. DAVID DUNDOVIĆ, Novi Zagreb
3. FILIP JURIŠIĆ, VRBOVEC
Mlađi kadeti -39
2001
207
4
FILIP KUŠEC (RADNIK)
194
2
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
248
LEO TELENTA (FORTECA)
215
OGNJEN BJELOŠEVIĆ (RP-TKD)
196
MARKO MRAKOVIĆ (JASTREB)
232
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
191
MAURO MARTINAC (JASTREB)
26
DAVID MIHIC (PANTERA)
193
NINO KOLEGA (JASTREB)
2019
207
12
FILIP KUŠEC (RADNIK)
248
0
LEO TELENTA (FORTECA)
2020
215
18
OGNJEN BJELOŠEVIĆ (RP-TKD)
196
0
MARKO MRAKOVIĆ (JASTREB)
2021
232
12
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
191
0
MAURO MARTINAC (JASTREB)
2022
26
7
DAVID MIHIC (PANTERA)
193
0
NINO KOLEGA (JASTREB)
2047
207
9
FILIP KUŠEC (RADNIK)
215
2
OGNJEN BJELOŠEVIĆ (RP-TKD)
2048
232
2
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
26
3
DAVID MIHIC (PANTERA)
2066
207
4
FILIP KUŠEC (RADNIK)
26
5
DAVID MIHIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. DAVID MIHIC, Pantera
2. FILIP KUŠEC, Radnik
3. LUKA RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. OGNJEN BJELOŠEVIĆ, Red Power
Kadeti -41
3007
361
0
KARLO FRANCETIĆ (NOVIZ)
68
16
NIK BERGANT (SILLA)
3008
370
4
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
165
3
TONI DUJIĆ (RUG)
3009
182
0
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
211
0
VID MOHORIČ (RP-TKD)
3010
279
2
LEO CONJAR (TKD KAR)
48
6
VITO JELIC (PANTERA)
3034
68
6
NIK BERGANT (SILLA)
370
0
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
3035
182
3
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
48
6
VITO JELIC (PANTERA)
3056
68
2
NIK BERGANT (SILLA)
48
13
VITO JELIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. VITO JELIC, Pantera
2. NIK BERGANT, Taekwondo klub Silla
3. VITO MILANOVIĆ, Jastreb
3. GABRIJEL IKANOVIĆ, Forteca Korčula
Kadeti -45
3011
179
0
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
230
12
LIN KOVACIC (TKD KBK)
139
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
3012
43
5
MARKO KRISTOF (PANTERA)
130
0
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
199
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
3036
230
1
LIN KOVACIC (TKD KBK)
139
1
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
3037
43
8
MARKO KRISTOF (PANTERA)
199
5
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
3057
230
3
LIN KOVACIC (TKD KBK)
43
0
MARKO KRISTOF (PANTERA)
Osvajači medalja
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. MARKO KRISTOF, Pantera
3. PATRIK IVANKOVIĆ, Bistra
3. HRVOJE PAŽIN, Forteca Korčula
Kadeti -57
3014
178
13
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
286
0
LUKA GRANĐA (ORI)
3015
200
2
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
369
5
LUKA MAJCEN (NOVIZ)
3016
22
3
ANTE RONCEVIC (PANTERA)
255
5
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
290
TIN PAVLOVIĆ (ORI)
3040
178
5
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
369
1
LUKA MAJCEN (NOVIZ)
3041
255
15
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
290
1
TIN PAVLOVIĆ (ORI)
3059
178
12
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
255
13
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
Osvajači medalja
1. RONALD QUITILEN, DUGA RESA
2. LOVRO MILOŠ, Jastreb
3. TIN PAVLOVIĆ, Orion
3. LUKA MAJCEN, Novi Zagreb
Kadetkinje +59
3018
184
2
ANASTASIA LAKATOŠ (JASTREB)
201
8
LAURA GRBIN (FORTECA)
3019
229
16
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
124
4
ANA VULJANIĆ (TKD KAR)
3020
54
10
KAJA KASTELIC (SILLA)
301
4
MARCELA MARJANOVIĆ (ORI)
3021
72
4
DANICA PETKOV (SRBIJA)
338
2
KLAUDIA CESSARE (MED)
3044
201
0
LAURA GRBIN (FORTECA)
229
0
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
3045
54
6
KAJA KASTELIC (SILLA)
72
11
DANICA PETKOV (SRBIJA)
3061
229
13
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
72
0
DANICA PETKOV (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. DANICA PETKOV, Zrenjanin
3. LAURA GRBIN, Forteca Korčula
3. KAJA KASTELIC, Taekwondo klub Silla
Kick (muški) - 2006, 2007 -1
K001
310
0
RADE VUKELIĆ (OGULIN)
203
0
LEO TELENTA (FORTECA)
198
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
K002
203
0
LEO TELENTA (FORTECA)
198
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. LEO TELENTA, Forteca Korčula
2. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. RADE VUKELIĆ, Ogulin
3. ----