Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 2. kolo (437 natjecatelja)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Akademija športa športno društvo
Bistra
Cobra
Dubrava
DUGO SELO
Fox
JAKOVLJE
Jastreb
Omega
Ozalj
Panda Karlovac Team
Pantera
SPIRITUS
Taekwondo klub Osvit
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
VRBOVEC
TEŽINE / UZRASTI
Mali školarci - 24
Mali školarci - 26
Mali školarci - 28
Male školarke -28
Male školarke -30
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti B - 36
Mlađi kadeti B - 51
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Kadetkinje A-37
Kadetkinje B-44
Kadetkinje B-59
Kadetkinje B+59
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
Mali školarci - 24
A020
362
0
DAMJAN SOSIĆ (SPRTUS)
294
2
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
409
ROKO MELEH (COB)
A021
24
0
DOMINIK VUJČIĆ (FOX)
136
2
BRUNO POSAVEC (TKV)
77
MARKO PRESKOČIL (DUBRAVA)
A022
361
0
VITO MARIĆ (SPRTUS)
274
0
NICOLAS ROŽIĆ (TKD PRA)
68
MATEJ GRUBIŠIĆ (TKDDS)
35
JAKOV MARJANOVIĆ (FOX)
147
MATEO MAŠIĆ (TKV)
A023
294
2
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
409
0
ROKO MELEH (COB)
A024
136
2
BRUNO POSAVEC (TKV)
77
0
MARKO PRESKOČIL (DUBRAVA)
A025
274
2
NICOLAS ROŽIĆ (TKD PRA)
68
0
MATEJ GRUBIŠIĆ (TKDDS)
A026
35
2
JAKOV MARJANOVIĆ (FOX)
147
1
MATEO MAŠIĆ (TKV)
A027
294
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
136
2
BRUNO POSAVEC (TKV)
A028
274
2
NICOLAS ROŽIĆ (TKD PRA)
35
0
JAKOV MARJANOVIĆ (FOX)
A030
136
2
BRUNO POSAVEC (TKV)
274
0
NICOLAS ROŽIĆ (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. BRUNO POSAVEC, VRBOVEC
2. NICOLAS ROŽIĆ, TK Prana Karlovac
3. FILIP GOLIĆ, Tigar Zagreb
3. JAKOV MARJANOVIĆ, Fox
Mali školarci - 26
A029
464
2
JAN JERKOVIĆ (SPRTUS)
408
0
NIKO MELEH (COB)
451
PETAR DASKIJEVIĆ (OMEGA)
A031
464
0
JAN JERKOVIĆ (SPRTUS)
451
2
PETAR DASKIJEVIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. PETAR DASKIJEVIĆ, Omega
2. JAN JERKOVIĆ, SPIRITUS
3. NIKO MELEH, Cobra
3. ----
Mali školarci - 28
A032
360
0
NOA MARIĆ (SPRTUS)
122
2
BORNA VELIĆ (PK TEAM)
385
DANIEL SEKO (JASTREB)
135
BORNA MAGDALENIĆ (TKV)
1
IVAN STREK (BIST)
313
MARIN MAGDIĆ (OMEGA)
457
LOVRO HRASTIĆ (TIGAZ)
98
FRAN MUNIĆ (DUBRAVA)
133
LUKAS DEJANOVIĆ (PK TEAM)
A034
122
2
BORNA VELIĆ (PK TEAM)
385
0
DANIEL SEKO (JASTREB)
A033
135
2
BORNA MAGDALENIĆ (TKV)
1
0
IVAN STREK (BIST)
A035
313
2
MARIN MAGDIĆ (OMEGA)
457
0
LOVRO HRASTIĆ (TIGAZ)
A036
98
0
FRAN MUNIĆ (DUBRAVA)
133
0
LUKAS DEJANOVIĆ (PK TEAM)
A037
122
2
BORNA VELIĆ (PK TEAM)
135
0
BORNA MAGDALENIĆ (TKV)
A038
313
2
MARIN MAGDIĆ (OMEGA)
98
0
FRAN MUNIĆ (DUBRAVA)
A040
122
0
BORNA VELIĆ (PK TEAM)
313
2
MARIN MAGDIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. MARIN MAGDIĆ, Omega
2. BORNA VELIĆ, Panda Karlovac Team
3. FRAN MUNIĆ, Dubrava
3. BORNA MAGDALENIĆ, VRBOVEC
Male školarke -28
A060
273
0
MIA POLOVIĆ (TKD PRA)
100
0
KLARA DOKMANOVIĆ (DUBRAVA)
A061
217
2
GABRIJELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
124
0
LANA JAHIJI (PK TEAM)
A062
454
0
MARIJA PETROVIĆ (SPRTUS)
121
0
LEONA STILINOVIĆ (PK TEAM)
93
GABRIELA IDŽAN (DUBRAVA)
A063
273
2
MIA POLOVIĆ (TKD PRA)
217
0
GABRIJELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
A064
121
2
LEONA STILINOVIĆ (PK TEAM)
93
0
GABRIELA IDŽAN (DUBRAVA)
A067
273
2
MIA POLOVIĆ (TKD PRA)
121
0
LEONA STILINOVIĆ (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. MIA POLOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. LEONA STILINOVIĆ, Panda Karlovac Team
3. GABRIJELA JURKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. GABRIELA IDŽAN, Dubrava
Male školarke -30
A065
456
0
DOROTEA KORPAR (FOX)
462
2
FRANKA ČUKAC (SPRTUS)
A066
461
2
LUCIA DE BONA (SPRTUS)
463
0
VITA BEČIĆ (SPRTUS)
A069
462
0
FRANKA ČUKAC (SPRTUS)
461
2
LUCIA DE BONA (SPRTUS)
Osvajači medalja
1. LUCIA DE BONA, SPIRITUS
2. FRANKA ČUKAC, SPIRITUS
3. VITA BEČIĆ, SPIRITUS
3. DOROTEA KORPAR, Fox
Mlađi kadeti A -30
C035
363
1
LEONADRO JOZIĆ (SPRTUS)
200
2
DOMINIK MIŠIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. DOMINIK MIŠIĆ, Tigar Zagreb
2. LEONADRO JOZIĆ, SPIRITUS
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B - 36
B039
369
0
VITO NOVINA (JAKOVLJ)
366
2
VIKTOR BEČIĆ (SPRTUS)
B041
134
0
ANTONIO VUJČIĆ (TKV)
261
2
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
B042
138
2
GABRIEL VARGA (TKV)
257
0
BORNA JURATIĆ (TKD PRA)
B043
359
0
BARTOL HORVAT (SPRTUS)
325
2
KARLO KRALJ (PANTERA)
B044
366
0
VIKTOR BEČIĆ (SPRTUS)
261
2
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
B045
138
2
GABRIEL VARGA (TKV)
325
1
KARLO KRALJ (PANTERA)
B047
261
1
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
138
0
GABRIEL VARGA (TKV)
Osvajači medalja
1. FRAN ČOSIĆ, TK Prana Karlovac
2. GABRIEL VARGA, VRBOVEC
3. VIKTOR BEČIĆ, SPIRITUS
3. KARLO KRALJ, Pantera
Mlađi kadeti B - 51
B054
304
2
ROKO JURIĆ (JASTREB)
365
1
ALEN ADILJI (SPRTUS)
115
JOVAN BREBERINA (PK TEAM)
B056
304
0
ROKO JURIĆ (JASTREB)
115
2
JOVAN BREBERINA (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. JOVAN BREBERINA, Panda Karlovac Team
2. ROKO JURIĆ, Jastreb
3. ALEN ADILJI, SPIRITUS
3. ----
Mlađe kadetkinje B -39
C070
247
0
TIA JUROŠ (TIGAZ)
175
2
LUCIJA BUDIMIR (PANTERA)
379
NIKA KNEŽEVIĆ (COB)
C072
102
0
IVA PETROVIĆ (DUBRAVA)
182
2
GITA ŠANDL (JASTREB)
354
TARA NOVAKOVIĆ (SPRTUS)
C073
126
2
VITA MARIA TOMAC (PK TEAM)
184
0
LINDA FRUGNOLI (JASTREB)
375
DORA MALOŠEVAC (COB)
91
TENA ČILAŠ (DUBRAVA)
174
IVA BUDIMIR (PANTERA)
C074
175
2
LUCIJA BUDIMIR (PANTERA)
379
0
NIKA KNEŽEVIĆ (COB)
C075
182
2
GITA ŠANDL (JASTREB)
354
0
TARA NOVAKOVIĆ (SPRTUS)
C076
126
2
VITA MARIA TOMAC (PK TEAM)
375
0
DORA MALOŠEVAC (COB)
C077
91
1
TENA ČILAŠ (DUBRAVA)
174
2
IVA BUDIMIR (PANTERA)
C078
175
2
LUCIJA BUDIMIR (PANTERA)
182
0
GITA ŠANDL (JASTREB)
C079
126
2
VITA MARIA TOMAC (PK TEAM)
174
0
IVA BUDIMIR (PANTERA)
C082
175
2
LUCIJA BUDIMIR (PANTERA)
126
0
VITA MARIA TOMAC (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BUDIMIR, Pantera
2. VITA MARIA TOMAC, Panda Karlovac Team
3. GITA ŠANDL, Jastreb
3. IVA BUDIMIR, Pantera
Mlađe kadetkinje B -43
C080
196
2
AURORA ROŠČIĆ (TIGAZ)
59
0
NIKA JOZIĆ (TKDDS)
C081
357
2
LUCIJA SOSIĆ (SPRTUS)
444
0
GABRIJELA BAHORIĆ (TKD PRA)
C084
196
2
AURORA ROŠČIĆ (TIGAZ)
357
0
LUCIJA SOSIĆ (SPRTUS)
Osvajači medalja
1. AURORA ROŠČIĆ, Tigar Zagreb
2. LUCIJA SOSIĆ, SPIRITUS
3. NIKA JOZIĆ, DUGO SELO
3. GABRIJELA BAHORIĆ, TK Prana Karlovac
Kadetkinje A-37
C017
413
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
426
0
NIKOLINA SIMIĆ (SPRTUS)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA SIMIĆ, SPIRITUS
2. ----
3. ----
3. ----
Kadetkinje B-44
A002
449
2
EVA ALEKSIĆ (TKD PRA)
155
0
ELLA FALETAR (FOX)
419
KARLA DEBAK (SPRTUS)
421
HELENA ZDELAR (OZALJ)
157
MIA SUDAŠ (FOX)
A012
449
2
EVA ALEKSIĆ (TKD PRA)
419
0
KARLA DEBAK (SPRTUS)
A013
421
2
HELENA ZDELAR (OZALJ)
157
1
MIA SUDAŠ (FOX)
A019
449
2
EVA ALEKSIĆ (TKD PRA)
421
0
HELENA ZDELAR (OZALJ)
Osvajači medalja
1. EVA ALEKSIĆ, TK Prana Karlovac
2. HELENA ZDELAR, Ozalj
3. KARLA DEBAK, SPIRITUS
3. MIA SUDAŠ, Fox
Kadetkinje B-59
B007
410
0
VITA UDOVIČIĆ (.OSVIT)
166
2
LORA FALETAR (FOX)
B008
423
0
NIKA DEBAK (SPRTUS)
47
2
PETRA GAZIĆ (FOX)
B015
166
2
LORA FALETAR (FOX)
47
0
PETRA GAZIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. LORA FALETAR, Fox
2. PETRA GAZIĆ, Fox
3. VITA UDOVIČIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. NIKA DEBAK, SPIRITUS
Kadetkinje B+59
B002
202
0
DORA TRSTENJAK (TIGAZ)
16
0
IVA ĆURIĆ (FOX)
B003
40
0
REA PRIŠLIN (FOX)
425
0
LAURA HABAN (SPRTUS)
B004
187
0
STELLA CHIARA HROVAT (JASTREB)
156
2
LANA DOMINKOVIĆ (FOX)
23
EVA LONCMAN (FOX)
B011
16
0
IVA ĆURIĆ (FOX)
40
2
REA PRIŠLIN (FOX)
B012
156
0
LANA DOMINKOVIĆ (FOX)
23
2
EVA LONCMAN (FOX)
B017
40
0
REA PRIŠLIN (FOX)
23
2
EVA LONCMAN (FOX)
Osvajači medalja
1. EVA LONCMAN, Fox
2. REA PRIŠLIN, Fox
3. LANA DOMINKOVIĆ, Fox
3. IVA ĆURIĆ, Fox
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
K022
347
0
TARIK NURKIĆ (JASTREB)
89
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
K023
431
0
MIHAEL MIHALIĆ (OZALJ)
20
0
ŠIMUN ŠUMEČKI (FOX)
K024
345
0
TIN MARČETIĆ (JASTREB)
36
0
PAVEL MARJANOVIĆ (FOX)
K024A
92
0
ABIČIĆ ABIČIĆ (DUBRAVA)
467
0
NIKO TOPALUŠIĆ (SPRTUS)
K025
342
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
106
0
DOMINIK RAZUM (DUBRAVA)
350
PATRIK SERTIĆ (SPRTUS)
K026
370
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
76
0
LOVRO PRESKOČIL (DUBRAVA)
26
LIAM LAZAREVIĆ (FOX)
K027
89
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
431
0
MIHAEL MIHALIĆ (OZALJ)
K028
345
0
TIN MARČETIĆ (JASTREB)
92
0
ABIČIĆ ABIČIĆ (DUBRAVA)
K029
342
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
350
0
PATRIK SERTIĆ (SPRTUS)
K030
370
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
26
0
LIAM LAZAREVIĆ (FOX)
K031
89
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
92
0
ABIČIĆ ABIČIĆ (DUBRAVA)
K032
342
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
370
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
K033
89
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
342
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. NEO IVKOVIĆ, Dubrava
2. LEON PEČARIĆ, Jastreb
3. ABIČIĆ ABIČIĆ, Dubrava
3. ALEKSEJ BERBER, Cobra
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
K099
161
0
DARIAN KORPAR (FOX)
351
0
PATRIK PLANINIĆ (SPRTUS)
378
LOVRO MILOVČIĆ (COB)
K100
399
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
364
0
ERIK VIDAKOVIĆ (SPRTUS)
397
VID BERBER (COB)
K101
161
0
DARIAN KORPAR (FOX)
378
0
LOVRO MILOVČIĆ (COB)
K102
399
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
397
0
VID BERBER (COB)
K103
378
0
LOVRO MILOVČIĆ (COB)
399
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
Osvajači medalja
1. LOVRO MILOVČIĆ, Cobra
2. DOMINIK MALOŠEVAC, Cobra
3. DARIAN KORPAR, Fox
3. VID BERBER, Cobra