Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 3. kolo (413 natjecatelja)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište A
Borilište B
Borilište C
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A +51
Mlađe kadetkinje A - 27
Mlađe kadetkinje A - 30
Mlađe kadetkinje A - 36
Mlađe kadetkinje A - 51
Kadeti A-37
Kadeti A-41
Kadeti A-45
Kadeti A-61
Kadetkinje A-37
Kadetkinje A-41
Kadetkinje A-47
Kadetkinje A-51
Kadetkinje A+59
Kadeti B-37
Kadeti B-41
Kadeti B-45
Kadeti B-53
Kadetkinje B-44
Kadetkinje B-47
Mlađi kadeti A -30
A013
136
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
127
2
DOMINIK MIŠIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. DOMINIK MIŠIĆ, Tigar Zagreb
2. FRAN JEREN, Tigar Zagreb
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A -33
A001
144
1
TIAN JEŽOVITA (DUBRAVA)
77
2
PETAR MILAŠIN (PK TEAM)
100
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
344
FRAN DŽOLAN (JASTREB)
68
AZZEDDIN KHALAF (PK TEAM)
A011
77
0
PETAR MILAŠIN (PK TEAM)
100
1
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
A012
344
0
FRAN DŽOLAN (JASTREB)
68
0
AZZEDDIN KHALAF (PK TEAM)
A030
100
8
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
68
5
AZZEDDIN KHALAF (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. LUKA HRASTIĆ, Tigar Zagreb
2. AZZEDDIN KHALAF, Panda Karlovac Team
3. PETAR MILAŠIN, Panda Karlovac Team
3. FRAN DŽOLAN, Jastreb
Mlađi kadeti A -36
A002
414
0
JURAJ NAJDEK (.OSVIT)
320
2
NIKO JURIŠIĆ (PANTERA)
88
MIHAEL ĐURAN (TKDDS)
A022
320
6
NIKO JURIŠIĆ (PANTERA)
88
16
MIHAEL ĐURAN (TKDDS)
Osvajači medalja
1. MIHAEL ĐURAN, DUGO SELO
2. NIKO JURIŠIĆ, Pantera
3. JURAJ NAJDEK, Taekwondo klub Osvit
3. ----
Mlađi kadeti A -43
A014
294
2
LEO LONČAR (OMEGA)
128
0
TONI RAOS (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. LEO LONČAR, Omega
2. TONI RAOS, Tigar Zagreb
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A +51
A015
284
0
MARIN HANŽEVAČKI (OMEGA)
201
2
MARO SUŠNIK (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MARO SUŠNIK, Jastreb
2. MARIN HANŽEVAČKI, Omega
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A - 27
A016
161
1
NIKOLINA IVANOVIĆ (DUBRAVA)
125
2
TESA NOVOSEL (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. TESA NOVOSEL, Tigar Zagreb
2. NIKOLINA IVANOVIĆ, Dubrava
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A - 30
A003
317
2
NIKA BAJZEK (PANTERA)
341
0
LOTA RAKIĆ (JASTREB)
346
SARA KRIKŠIĆ MIKŠIĆ (JASTREB)
A023
317
2
NIKA BAJZEK (PANTERA)
346
0
SARA KRIKŠIĆ MIKŠIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. NIKA BAJZEK, Pantera
2. SARA KRIKŠIĆ MIKŠIĆ, Jastreb
3. LOTA RAKIĆ, Jastreb
3. ----
Mlađe kadetkinje A - 36
A004
421
2
KAJA KRANJC (TIGAZ)
57
1
NIKA PETRIĆ (PK TEAM)
129
GABRIJELA HORVAT (TIGAZ)
A024
421
1
KAJA KRANJC (TIGAZ)
129
0
GABRIJELA HORVAT (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. KAJA KRANJC, Tigar Zagreb
2. GABRIJELA HORVAT, Tigar Zagreb
3. NIKA PETRIĆ, Panda Karlovac Team
3. ----
Mlađe kadetkinje A - 51
A017
348
0
MIRANDA REŠKOVIĆ (JASTREB)
134
7
STELLA GABAJ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. STELLA GABAJ, Tigar Zagreb
2. MIRANDA REŠKOVIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadeti A-37
A005
280
0
ALEN TONEL KAMBEROVIĆ (DUBRAVA)
220
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
248
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
A025
220
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
248
1
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. KARLO BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
2. DOMINIK MALOŠEVAC, Cobra
3. ----
3. ----
Kadeti A-41
A006
247
2
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
138
0
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
139
FILIP ERVAĆINOVIĆ (TIGAZ)
A026
247
1
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
139
2
FILIP ERVAĆINOVIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. FILIP ERVAĆINOVIĆ, Tigar Zagreb
2. JAKOV ŽILIĆ, TK Prana Karlovac
3. ALEN NOVOSEL, Tigar Zagreb
3. ----
Kadeti A-45
A018
208
0
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
246
5
MIHAEL TRNOKOP (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. MIHAEL TRNOKOP, TK Prana Karlovac
2. ANDRIJA VRBANAC, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadeti A-61
A007
204
0
ROKO GULIN (JASTREB)
422
0
SVEN HORVAT (TIGAZ)
356
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
A027
422
1
SVEN HORVAT (TIGAZ)
356
0
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
Osvajači medalja
1. SVEN HORVAT, Tigar Zagreb
2. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
3. ----
3. ----
Kadetkinje A-37
A019
250
0
KLARA BOŠNJAK (TKD PRA)
354
2
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
Osvajači medalja
1. ANA HORVATIĆ, Ozalj
2. KLARA BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Kadetkinje A-41
A020
249
2
NINA ŠKET (TKD PRA)
420
0
ANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. NINA ŠKET, TK Prana Karlovac
2. ANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. ----
3. ----
Kadetkinje A-47
A008
5
2
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
374
0
LETIZIA ŠIMUNEC (TKV)
A009
316
12
IVA STRAZICIC (PANTERA)
206
1
SARA GOLUBIĆ (JASTREB)
A028
5
0
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
316
2
IVA STRAZICIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. IVA STRAZICIC, Pantera
2. PAULINA KOVAČEVIĆ, Fox
3. SARA GOLUBIĆ, Jastreb
3. LETIZIA ŠIMUNEC, VRBOVEC
Kadetkinje A-51
A010
351
0
KSENIJA KOSO (JASTREB)
4
2
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (FOX)
372
TIA ERBEŽNIK (JASTREB)
A029
4
2
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (FOX)
372
1
TIA ERBEŽNIK (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LUCIJA HAJDUKOVIĆ, Fox
2. TIA ERBEŽNIK, Jastreb
3. KSENIJA KOSO, Jastreb
3. ----
Kadetkinje A+59
A021
353
15
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
202
3
MAJA MAČEK (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ANTONIA ŠILJEVINAC, Ozalj
2. MAJA MAČEK, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadeti B-37
A038
275
0
FRANO ŠUVAR (JASTREB)
260
2
DAVID CINDRIĆ (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. DAVID CINDRIĆ, TK Prana Karlovac
2. FRANO ŠUVAR, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadeti B-41
A036
228
13
VID BERBER (COB)
30
12
JOSIP LELJAK-ŽMALEC (TKDDS)
Osvajači medalja
1. VID BERBER, Cobra
2. JOSIP LELJAK-ŽMALEC, DUGO SELO
3. ----
3. ----
Kadeti B-45
A037
266
2
LEON LEVAK (JASTREB)
279
0
FRAN GULIN (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LEON LEVAK, Jastreb
2. FRAN GULIN, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadeti B-53
A031
267
2
NEO DEBELIĆ (JASTREB)
31
0
MARKO MALUS (TKDDS)
20
ROKO RAČAN (FOX)
264
FRAN JAKOPČIN (JASTREB)
394
GABRIJEL KORNET (RADNIK)
A035
267
40
NEO DEBELIĆ (JASTREB)
20
31
ROKO RAČAN (FOX)
A032
264
7
FRAN JAKOPČIN (JASTREB)
394
15
GABRIJEL KORNET (RADNIK)
A039
267
2
NEO DEBELIĆ (JASTREB)
394
0
GABRIJEL KORNET (RADNIK)
Osvajači medalja
1. NEO DEBELIĆ, Jastreb
2. GABRIJEL KORNET, Radnik
3. ROKO RAČAN, Fox
3. FRAN JAKOPČIN, Jastreb
Kadetkinje B-44
A033
276
1
EVA ALEKSIĆ (TKD PRA)
166
0
FIA DENARDIS (ROYAL)
Osvajači medalja
1. EVA ALEKSIĆ, TK Prana Karlovac
2. FIA DENARDIS, ROYAL
3. ----
3. ----
Kadetkinje B-47
A034
355
30
HELENA ZDELAR (OZALJ)
91
48
LUCIJA VRDOLJAK (FOX)
Osvajači medalja
1. LUCIJA VRDOLJAK, Fox
2. HELENA ZDELAR, Ozalj
3. ----
3. ----