Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 3. kolo (413 natjecatelja)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Mali školarci - 24
Mali školarci - 26
Mali školarci - 28
Mali školarci - 30
Mali školarci - 32
Mali školarci - 34
Mali školarci +41
BORBA - PROMO
Mali školarci - 24
B001
352
0
LUKAS BAČIĆ (JASTREB)
62
2
IVAN MARIĆ (RUG)
41
ANTONIO JURČIĆ (ROYAL)
B002
45
0
VIGO ŠAKOTA (ROYAL)
256
2
NICOLAS ROŽIĆ (TKD PRA)
360
MATEO MAŠIĆ (TKV)
B003
9
0
DOMINIK VUJČIĆ (FOX)
254
2
JAKOV LORKOVIĆ (TKD PRA)
405
MISLAV FEMBER (OZALJ)
B004
176
0
RONI MALJKOVIĆ (ROYAL)
124
2
LUKA KRSTONOŠIĆ (TIGAZ)
361
BRUNO POSAVEC (TKV)
B005
62
2
IVAN MARIĆ (RUG)
41
0
ANTONIO JURČIĆ (ROYAL)
B006
256
2
NICOLAS ROŽIĆ (TKD PRA)
360
0
MATEO MAŠIĆ (TKV)
B007
254
2
JAKOV LORKOVIĆ (TKD PRA)
405
0
MISLAV FEMBER (OZALJ)
B008
124
0
LUKA KRSTONOŠIĆ (TIGAZ)
361
2
BRUNO POSAVEC (TKV)
B009
62
2
IVAN MARIĆ (RUG)
256
0
NICOLAS ROŽIĆ (TKD PRA)
B010
254
0
JAKOV LORKOVIĆ (TKD PRA)
361
2
BRUNO POSAVEC (TKV)
B012
62
2
IVAN MARIĆ (RUG)
361
0
BRUNO POSAVEC (TKV)
Osvajači medalja
1. IVAN MARIĆ, RUGVICA
2. BRUNO POSAVEC, VRBOVEC
3. NICOLAS ROŽIĆ, TK Prana Karlovac
3. JAKOV LORKOVIĆ, TK Prana Karlovac
Mali školarci - 26
B011
74
0
LUKAS MARKOVIĆ (PK TEAM)
282
2
PETAR DASKIJEVIĆ (OMEGA)
225
NIKO MELEH (COB)
55
FRAN TURČIĆ (RUG)
180
LEON RENIĆ (.OSVIT)
B013
282
0
PETAR DASKIJEVIĆ (OMEGA)
225
0
NIKO MELEH (COB)
B014
55
0
FRAN TURČIĆ (RUG)
180
0
LEON RENIĆ (.OSVIT)
B016
282
2
PETAR DASKIJEVIĆ (OMEGA)
55
0
FRAN TURČIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. PETAR DASKIJEVIĆ, Omega
2. FRAN TURČIĆ, RUGVICA
3. NIKO MELEH, Cobra
3. LEON RENIĆ, Taekwondo klub Osvit
Mali školarci - 28
B015
154
0
FRAN MUNIĆ (DUBRAVA)
283
2
MARIN MAGDIĆ (OMEGA)
B017
383
0
DANIJEL ŠOKEC (JASTREB)
63
2
NOA TURČIĆ (RUG)
B018
430
0
BORNA VELIĆ (PK TEAM)
367
0
BORNA MAGDALENIĆ (TKV)
378
MARKO BENETA (JASTREB)
B019
283
1
MARIN MAGDIĆ (OMEGA)
63
1
NOA TURČIĆ (RUG)
B020
367
2
BORNA MAGDALENIĆ (TKV)
378
0
MARKO BENETA (JASTREB)
B023
283
2
MARIN MAGDIĆ (OMEGA)
367
0
BORNA MAGDALENIĆ (TKV)
Osvajači medalja
1. MARIN MAGDIĆ, Omega
2. BORNA MAGDALENIĆ, VRBOVEC
3. NOA TURČIĆ, RUGVICA
3. MARKO BENETA, Jastreb
Mali školarci - 30
B021
292
0
PAVLE PIŠKOREC (OMEGA)
216
0
JAN STANKOVIĆ (.OSVIT)
B022
288
0
PETAR ŽUTINIĆ (OMEGA)
3
2
JAN BOHNEC (FOX)
B024
216
0
JAN STANKOVIĆ (.OSVIT)
3
2
JAN BOHNEC (FOX)
Osvajači medalja
1. JAN BOHNEC, Fox
2. JAN STANKOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. PETAR ŽUTINIĆ, Omega
3. PAVLE PIŠKOREC, Omega
Mali školarci - 32
B025
21
1
PETAR VUJČIĆ (FOX)
296
0
PETAR VUJNOVIĆ (.OSVIT)
Osvajači medalja
1. PETAR VUJNOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
2. PETAR VUJČIĆ, Fox
3. ----
3. ----
Mali školarci - 34
B026
11
2
TIN KOMLJENOVIĆ (FOX)
8
1
BRUNO SABOL TOMIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. TIN KOMLJENOVIĆ, Fox
2. BRUNO SABOL TOMIĆ, Fox
3. ----
3. ----
Mali školarci +41
B027
104
2
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
336
0
DOMINIK BLAŽEVAC (JASTREB)
362
FRAN PETRAK (TKV)
B029
104
2
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
362
0
FRAN PETRAK (TKV)
Osvajači medalja
1. TIN SOPIĆ, Tigar Zagreb
2. FRAN PETRAK, VRBOVEC
3. DOMINIK BLAŽEVAC, Jastreb
3. ----
BORBA - PROMO
B028
435
0
TIN MARČETIĆ (JASTREB)
436
2
KARLO KOMAR (ROYAL)
Osvajači medalja
1. KARLO KOMAR, ROYAL
2. TIN MARČETIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----