Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 4. kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Kadetkinje B-44
Kadetkinje B-47
Kadetkinje B-51
Kadetkinje B-55
Kadetkinje B-59
Kadetkinje B+59
Kadetkinje B-44
B013
476
2
MARTINA KUĆAS (OZALJ)
257
0
ELLA FALETAR (FOX)
18
PAULA BORAS (DUBRAVA)
B015
476
2
MARTINA KUĆAS (OZALJ)
18
0
PAULA BORAS (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. MARTINA KUĆAS, Ozalj
2. PAULA BORAS, Dubrava
3. ELLA FALETAR, Fox
3. ----
Kadetkinje B-47
B012
122
0
EMA WOLBL (LOKOM)
223
2
EVA ALEKSIĆ (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. EVA ALEKSIĆ, TK Prana Karlovac
2. EMA WOLBL, Lokomotiva
3. ----
3. ----
Kadetkinje B-51
B008
354
0
NINA HRNJAK (OZALJ)
172
2
IVA KRCE (TIGAZ)
B009
269
1
HELENA ZDELAR (OZALJ)
137
2
TEA KOVAČ (JASTREB)
B011
172
0
IVA KRCE (TIGAZ)
137
2
TEA KOVAČ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. TEA KOVAČ, Jastreb
2. IVA KRCE, Tigar Zagreb
3. HELENA ZDELAR, Ozalj
3. NINA HRNJAK, Ozalj
Kadetkinje B-55
B007
350
0
KARMEN ĐORĐEVIĆ (TKV)
260
0
LANA SORIĆ (FOX)
259
FRANKA TANJIĆ (FOX)
B010
350
0
KARMEN ĐORĐEVIĆ (TKV)
259
2
FRANKA TANJIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. FRANKA TANJIĆ, Fox
2. KARMEN ĐORĐEVIĆ, VRBOVEC
3. LANA SORIĆ, Fox
3. ----
Kadetkinje B-59
B004
68
2
KARLA DIZDAR (ORI)
258
0
LORA FALETAR (FOX)
111
PETRA GAZIĆ (FOX)
B006
68
1
KARLA DIZDAR (ORI)
111
0
PETRA GAZIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. KARLA DIZDAR, Orion
2. PETRA GAZIĆ, Fox
3. LORA FALETAR, Fox
3. ----
Kadetkinje B+59
B001
109
2
REA PRIŠLIN (FOX)
173
0
ELENA BAKOVIĆ (TIGAZ)
110
EVA LONCMAN (FOX)
262
LANA DOMINKOVIĆ (FOX)
170
MATEJA BIRTA (TIGAZ)
B003
109
1
REA PRIŠLIN (FOX)
110
2
EVA LONCMAN (FOX)
B002
262
2
LANA DOMINKOVIĆ (FOX)
170
0
MATEJA BIRTA (TIGAZ)
B005
110
2
EVA LONCMAN (FOX)
262
0
LANA DOMINKOVIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. EVA LONCMAN, Fox
2. LANA DOMINKOVIĆ, Fox
3. REA PRIŠLIN, Fox
3. MATEJA BIRTA, Tigar Zagreb