Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 4. kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -39
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A -51
Mlađi kadeti A +51
Mlađi kadeti A -27
A001
77
2
BILLAL KHALAF (TKD KAR)
356
0
MARTIN TRUMBETAŠ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. BILLAL KHALAF, Karlovac
2. MARTIN TRUMBETAŠ, Omega
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A -30
A002
276
0
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
164
0
DOMINIK MIŠIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. LUCAS ŽIVKOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. DOMINIK MIŠIĆ, Tigar Zagreb
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A -36
A003
308
0
MARIN BAKIĆ (OMEGA)
134
0
FRAN DŽOLAN (JASTREB)
163
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
76
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
321
NIKO JURIŠIĆ (PANTERA)
A005
308
0
MARIN BAKIĆ (OMEGA)
163
0
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
A004
76
0
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
321
0
NIKO JURIŠIĆ (PANTERA)
A007
308
0
MARIN BAKIĆ (OMEGA)
76
0
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. AZZEDDIN KHALAF, Karlovac
2. MARIN BAKIĆ, Omega
3. NIKO JURIŠIĆ, Pantera
3. ----
Mlađi kadeti A -39
A006
442
0
ADRIAN MARTINOVIĆ (COB)
21
0
IVAN KRIŽAN (DUBRAVA)
440
LUKA IVEKOVIĆ (OMEGA)
A008
21
0
IVAN KRIŽAN (DUBRAVA)
440
0
LUKA IVEKOVIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. LUKA IVEKOVIĆ, Omega
2. IVAN KRIŽAN, Dubrava
3. ADRIAN MARTINOVIĆ, Cobra
3. ----
Mlađi kadeti A -43
A009
444
0
BRUNO ANIĆ (COB)
311
2
LEO LONČAR (OMEGA)
225
KARLO ĐURĐEVIĆ (OMEGA)
A011
311
2
LEO LONČAR (OMEGA)
225
1
KARLO ĐURĐEVIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. LEO LONČAR, Omega
2. KARLO ĐURĐEVIĆ, Omega
3. BRUNO ANIĆ, Cobra
3. ----
Mlađi kadeti A -51
A010
301
2
BRUNO LATIN (OZALJ)
51
1
LUKA BARIŠIĆ (ORI)
Osvajači medalja
1. BRUNO LATIN, Ozalj
2. LUKA BARIŠIĆ, Orion
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A +51
A012
189
0
MARO SUŠNIK (JASTREB)
228
2
MARIN HANŽEVAČKI (OMEGA)
Osvajači medalja
1. MARIN HANŽEVAČKI, Omega
2. MARO SUŠNIK, Jastreb
3. ----
3. ----