Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 5. kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Frie. kick - Vrtićanke A (2016/17)
Frie. kick - Male školarke (2014/15)
Frie. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Frie. kick - Kadetikinje (2008/09/10)
Frie. kick - Vrtićanke A (2016/17)
K022
426
0
TIN MARČETIĆ VITO BLAŽEVIĆ (JASTREB)
449
0
BABIĆ KORLAET (COB)
218
BRUNA BABIĆ MIA LIVAJIĆ (JASTREB)
K024
449
0
BABIĆ KORLAET (COB)
218
0
BRUNA BABIĆ MIA LIVAJIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. BABIĆ KORLAET, Cobra
2. BRUNA BABIĆ MIA LIVAJIĆ, Jastreb
3. TIN MARČETIĆ VITO BLAŽEVIĆ, Jastreb
3. ----
Frie. kick - Male školarke (2014/15)
K017
432
0
LARA TOMLJANOVIĆ MAGDALENA MISIR (JASTREB)
223
0
KATJA BREKALO ZARA KARABAN (ROYAL)
221
IDA TOMAC JAKOV TOMAC (JASTREB)
194
MARLA AGIĆ YULU YE (JASTREB)
205
PAOLA I TEREZA KORICA I SOKOL (DUBRAVA)
K018
223
0
KATJA BREKALO ZARA KARABAN (ROYAL)
221
0
IDA TOMAC JAKOV TOMAC (JASTREB)
K019
194
0
MARLA AGIĆ YULU YE (JASTREB)
205
0
PAOLA I TEREZA KORICA I SOKOL (DUBRAVA)
K020
223
0
KATJA BREKALO ZARA KARABAN (ROYAL)
205
0
PAOLA I TEREZA KORICA I SOKOL (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. PAOLA I TEREZA KORICA I SOKOL, Dubrava
2. KATJA BREKALO ZARA KARABAN, ROYAL
3. MARLA AGIĆ YULU YE, Jastreb
3. IDA TOMAC JAKOV TOMAC, Jastreb
Frie. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
K021
434
0
SARA ČUPORT PAVLE KUKIĆ (JASTREB)
199
0
MARIJA KUNOVIĆ ANUMŠA AJDIN (JASTREB)
K022
212
0
MAJA PSTROCKI EMA BALBINO (JASTREB)
448
0
MALOŠEVAC KNEŽEVIĆ (COB)
K023
434
0
SARA ČUPORT PAVLE KUKIĆ (JASTREB)
212
0
MAJA PSTROCKI EMA BALBINO (JASTREB)
Osvajači medalja
1. SARA ČUPORT PAVLE KUKIĆ, Jastreb
2. MAJA PSTROCKI EMA BALBINO, Jastreb
3. MARIJA KUNOVIĆ ANUMŠA AJDIN, Jastreb
3. MALOŠEVAC KNEŽEVIĆ, Cobra
Frie. kick - Kadetikinje (2008/09/10)
K024
220
0
NOLA ČUBRILO TARA BREKALO (ROYAL)
211
0
EVA PSTROCKI SARA VUJASINOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. EVA PSTROCKI SARA VUJASINOVIĆ, Jastreb
2. NOLA ČUBRILO TARA BREKALO, ROYAL
3. ----
3. ----