Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA (555 natjecatelja) - 1.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti B-37
Kadeti B-41
Kadeti B-45
Kadeti B-49
Kadeti B-53
Kadeti B-61
Kadeti B-37
C029
572
0
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
513
2
NIKSA IVANKOVIC (BIST)
498
LEONARDO MILANOVIĆ (TKV)
C031
130
0
KRISTIJAN KARABOGDAN (PK TEAM)
117
3
ALEN TONEL KAMBEROVIĆ (DUBRAVA)
8
LUKA SKALA (PANTERA)
C032
513
2
NIKSA IVANKOVIC (BIST)
498
0
LEONARDO MILANOVIĆ (TKV)
C033
117
0
ALEN TONEL KAMBEROVIĆ (DUBRAVA)
8
2
LUKA SKALA (PANTERA)
C035
513
0
NIKSA IVANKOVIC (BIST)
8
2
LUKA SKALA (PANTERA)
Osvajači medalja
1. LUKA SKALA, Pantera
2. NIKSA IVANKOVIC, Bistra
3. ALEN TONEL KAMBEROVIĆ, Dubrava
3. LEONARDO MILANOVIĆ, VRBOVEC
Kadeti B-41
C034
326
0
FRANO ŠUVAR (JASTREB)
171
2
MARIJO VELIĆ (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. MARIJO VELIĆ, Panda Karlovac Team
2. FRANO ŠUVAR, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadeti B-45
C036
573
0
PETAR JANDRIĆ (PLTVICE)
325
2
FRAN GULIN (JASTREB)
309
IVAN SOLDO (DUBRAVA)
185
MUSTAFA ALSATTUF (PK TEAM)
554
LEON LEVAK (JASTREB)
C038
325
2
FRAN GULIN (JASTREB)
309
0
IVAN SOLDO (DUBRAVA)
C037
185
0
MUSTAFA ALSATTUF (PK TEAM)
554
2
LEON LEVAK (JASTREB)
C040
325
2
FRAN GULIN (JASTREB)
554
0
LEON LEVAK (JASTREB)
Osvajači medalja
1. FRAN GULIN, Jastreb
2. LEON LEVAK, Jastreb
3. IVAN SOLDO, Dubrava
3. MUSTAFA ALSATTUF, Panda Karlovac Team
Kadeti B-49
C039
210
0
TIN KURDIĆ (PK TEAM)
502
2
BARTOL VARŽIĆ (SPRTUS)
Osvajači medalja
1. BARTOL VARŽIĆ, SPIRITUS
2. TIN KURDIĆ, Panda Karlovac Team
3. ----
3. ----
Kadeti B-53
C041
324
0
FRAN JAKOPČIN (JASTREB)
99
2
ROKO RAČAN (FOX)
C042
174
0
LUKA MIHALIĆ (PK TEAM)
73
0
ŠIMUN RADIKOVIĆ (RADNIK)
C045
99
0
ROKO RAČAN (FOX)
73
2
ŠIMUN RADIKOVIĆ (RADNIK)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN RADIKOVIĆ, Radnik
2. ROKO RAČAN, Fox
3. LUKA MIHALIĆ, Panda Karlovac Team
3. FRAN JAKOPČIN, Jastreb
Kadeti B-61
C043
378
0
ALEN HADŽIĆ (TIGAZ)
163
2
PATRIK PUŠKARIĆ (OZALJ)
C044
319
2
DORIAN BILUŠIĆ (DUBRAVA)
571
0
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
C048
163
0
PATRIK PUŠKARIĆ (OZALJ)
319
2
DORIAN BILUŠIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. DORIAN BILUŠIĆ, Dubrava
2. PATRIK PUŠKARIĆ, Ozalj
3. LOVRO BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. ALEN HADŽIĆ, Tigar Zagreb