Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA (555 natjecatelja) - 1.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Frie. kick - Male školarke (2014/15)
Frie. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Frie. kick - Kadetikinje (2008/09/10)
Frie. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
D113
507
0
PARANOS PETRIĆ (PK TEAM)
479
0
SVEN ŠPILEK VITAS LANA SAPOR (JASTREB)
D115
598
0
LEONA BALEN TENA MAJER (DUBRAVA)
436
0
SARA BOŠNJAK ANĐELA PIHLER (JASTREB)
D116
599
0
PAULINA MARKOVIĆ GABRIJELA FIDERMUC (DUBRAVA)
486
0
LEONA JURILJ LUCIJA JURILJ (JASTREB)
391
KORINA HLOBIK MARA BLAŠKOVIĆ (JASTREB)
D117
601
0
SARA ŠUTIJA NIKOLINA IVANOVIĆ (DUBRAVA)
483
0
NIKA STANIŠA MAŠA JAGARINAC (JASTREB)
562
LUCIJA PRŽIĆ IRIS CVETKO (JASTREB)
D118
593
0
DORA DERGIĆ EVA JURJEVIĆ (DUBRAVA)
393
0
ZORA BADOVINAC HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
482
PETRA BORŠIĆ IVA RUBČIĆ (JASTREB)
D119
479
0
SVEN ŠPILEK VITAS LANA SAPOR (JASTREB)
598
0
LEONA BALEN TENA MAJER (DUBRAVA)
D120
486
0
LEONA JURILJ LUCIJA JURILJ (JASTREB)
391
0
KORINA HLOBIK MARA BLAŠKOVIĆ (JASTREB)
D121
601
0
SARA ŠUTIJA NIKOLINA IVANOVIĆ (DUBRAVA)
562
0
LUCIJA PRŽIĆ IRIS CVETKO (JASTREB)
D122
393
0
ZORA BADOVINAC HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
482
0
PETRA BORŠIĆ IVA RUBČIĆ (JASTREB)
D123
479
0
SVEN ŠPILEK VITAS LANA SAPOR (JASTREB)
486
0
LEONA JURILJ LUCIJA JURILJ (JASTREB)
D124
601
0
SARA ŠUTIJA NIKOLINA IVANOVIĆ (DUBRAVA)
393
0
ZORA BADOVINAC HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
D126
479
0
SVEN ŠPILEK VITAS LANA SAPOR (JASTREB)
393
0
ZORA BADOVINAC HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. SVEN ŠPILEK VITAS LANA SAPOR, Jastreb
2. ZORA BADOVINAC HELENA LOVRIĆ, Jastreb
3. LEONA JURILJ LUCIJA JURILJ, Jastreb
3. SARA ŠUTIJA NIKOLINA IVANOVIĆ, Dubrava