Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
TAEKWONDO PRVENSTVO BOSNE I HERCEGOVINE 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Juniorke -46
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Juniorke +68
Juniorke -46
C054
166
7
NATAŠA MALINOVIĆ (KOZARA)
374
0
LEJLA SMAJIĆ (ZLJBIH)
C055
353
6
INDIRA FAZLIC (TIM USK)
277
0
BERINA TABAKOVIC (TIM BOS)
C060
166
1
NATAŠA MALINOVIĆ (KOZARA)
353
9
INDIRA FAZLIC (TIM USK)
Osvajači medalja
1. INDIRA FAZLIC, TIM USK
2. NATAŠA MALINOVIĆ, TKD/Kozara/ Prijedor
3. BERINA TABAKOVIC, TIM BOSNA
3. LEJLA SMAJIĆ, ZLATNI LJILJANI
Juniorke -49
B055
203
17
ŠEMSA SILAJDŽIĆ (TKD NUR)
235
5
KRISTINA KRAJISNIK (JOP)
375
AJLA REIZBEGOVIĆ (ZLJBIH)
B061
203
2
ŠEMSA SILAJDŽIĆ (TKD NUR)
375
7
AJLA REIZBEGOVIĆ (ZLJBIH)
Osvajači medalja
1. AJLA REIZBEGOVIĆ, ZLATNI LJILJANI
2. ŠEMSA SILAJDŽIĆ, "NUR"
3. KRISTINA KRAJISNIK, JOPA
3. ----
Juniorke -52
B060
370
12
AMILA KARŠIĆ (ZLJBIH)
167
4
MAJA LOPAR (KOZARA)
Osvajači medalja
1. AMILA KARŠIĆ, ZLATNI LJILJANI
2. MAJA LOPAR, TKD/Kozara/ Prijedor
3. ----
3. ----
Juniorke -55
A020
376
14
MAGDALENA CUKOVIC (SOKOL)
218
18
AMILA ABAZ (TKD NUR)
163
VEDRANA SILJEGOVIC (KOZARA)
A021
157
6
EMRA RAMOVIC (TIM BOS)
115
7
EDNA ABASPAHIĆ (TKDNGS)
352
ERMANA MALOVCIC (TIM USK)
A024
218
5
AMILA ABAZ (TKD NUR)
163
6
VEDRANA SILJEGOVIC (KOZARA)
A025
115
9
EDNA ABASPAHIĆ (TKDNGS)
352
4
ERMANA MALOVCIC (TIM USK)
A029
163
1
VEDRANA SILJEGOVIC (KOZARA)
115
10
EDNA ABASPAHIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. EDNA ABASPAHIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. VEDRANA SILJEGOVIC, TKD/Kozara/ Prijedor
3. ERMANA MALOVCIC, TIM USK
3. AMILA ABAZ, "NUR"
Juniorke -59
D048
279
0
AMELA NEVALJALOVIC (TIM BOS)
354
0
LEJLA AVDIC (TIM USK)
114
DELILA RAMIĆ (TKDNGS)
371
AZRA VELIC (TIM BOS)
350
AJLA MRAKOVIC (TIM USK)
D054
354
3
LEJLA AVDIC (TIM USK)
114
15
DELILA RAMIĆ (TKDNGS)
D055
371
0
AZRA VELIC (TIM BOS)
350
15
AJLA MRAKOVIC (TIM USK)
D061
114
22
DELILA RAMIĆ (TKDNGS)
350
1
AJLA MRAKOVIC (TIM USK)
Osvajači medalja
1. DELILA RAMIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. AJLA MRAKOVIC, TIM USK
3. LEJLA AVDIC, TIM USK
3. AZRA VELIC, TIM BOSNA
Juniorke -63
D051
139
17
MUBINA KLEPO (TIM BOS)
316
3
LEJLA MEMIŠEVIĆ (ZE TIM)
294
ANESA PULO (TIM BOS)
D059
139
7
MUBINA KLEPO (TIM BOS)
294
0
ANESA PULO (TIM BOS)
Osvajači medalja
1. MUBINA KLEPO, TIM BOSNA
2. ANESA PULO, TIM BOSNA
3. LEJLA MEMIŠEVIĆ, Taekwondo klub Zenica
3. ----
Juniorke -68
D056
224
1
MILICA ŠTAKA (SLAVIJA)
141
15
DZEJLANA KOVACEVIC (TIM BOS)
Osvajači medalja
1. DZEJLANA KOVACEVIC, TIM BOSNA
2. MILICA ŠTAKA, TKD-SLAVIJA
3. ----
3. ----
Juniorke +68
D057
140
22
ALMINA MUSINBEGOVIC (TIM BOS)
343
4
STOJANKA MAKSIMOVIC (SOKOL)
Osvajači medalja
1. ALMINA MUSINBEGOVIC, TIM BOSNA
2. STOJANKA MAKSIMOVIC, SOKOL
3. ----
3. ----