Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
TAEKWONDO PRVENSTVO ŠTAJERSKE 2024.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Otroci (M)
Otroci (Ž)
Mlajši kadeti A
Mlajši kadeti B
Mlajše kadetkinje B
Kadeti A
Kadeti B
Kadetikinje B
Mladinke A
Mladinci B
Mladinke B
Člani A
Članice A
Kick (M)
Kick (Ž)
TEŽINE / UZRASTI
Mlajši kadeti B-30
Mlajši kadeti B-33
Mlajši kadeti B-36
Mlajši kadeti B-39
Mlajši kadeti B-43
Mlajši kadeti B+51
Mlajši kadeti B-30
A062
61
17
KRYSTOF VOTAPEK (LECAF)
59
10
ONDREJ HORMADKA (LECAF)
A063
101
19
FRANTIŠEK BEZDĚK (LECAF)
41
1
ŽAN ZAJEC (SHONY)
A078
61
27
KRYSTOF VOTAPEK (LECAF)
101
7
FRANTIŠEK BEZDĚK (LECAF)
Osvajači medalja
1. KRYSTOF VOTAPEK, SK TKD LACEK
2. FRANTIŠEK BEZDĚK, SK TKD LACEK
3. ONDREJ HORMADKA, SK TKD LACEK
3. ŽAN ZAJEC, Fight Club Shony
Mlajši kadeti B-33
A064
179
1
ANŽE PERKO (TKDKANG)
43
16
MIHA TOMŠE (SHONY)
A065
158
2
OGNJEN JEREMIĆ (PANTAR)
60
14
JAKUB SUVA (LECAF)
A079
43
9
MIHA TOMŠE (SHONY)
60
8
JAKUB SUVA (LECAF)
Osvajači medalja
1. JAKUB SUVA, SK TKD LACEK
2. MIHA TOMŠE, Fight Club Shony
3. OGNJEN JEREMIĆ, TKD PANTAR
3. ANŽE PERKO, TKD klub Kang
Mlajši kadeti B-36
A066
80
15
NIKO MACIA AGULLO (LECAF)
130
10
TIZIAN ŠULIGOJ (TANN)
A067
113
0
SIMON BOUSKA (LECAF)
98
0
ŽAN SEKIČ (PDK)
A080
80
8
NIKO MACIA AGULLO (LECAF)
113
21
SIMON BOUSKA (LECAF)
Osvajači medalja
1. SIMON BOUSKA, SK TKD LACEK
2. NIKO MACIA AGULLO, SK TKD LACEK
3. ----
3. TIZIAN ŠULIGOJ, TKD TANN Slovenske Konjice
Mlajši kadeti B-39
A074
6
4
ANDY ZHANG (RP TKD)
42
8
MATEJ ZAGMAJSTER (SHONY)
Osvajači medalja
1. MATEJ ZAGMAJSTER, Fight Club Shony
2. ANDY ZHANG, TKD Red Power
3. ----
3. ----
Mlajši kadeti B-43
B012
184
0
ČRT ŠKRBOT (RP TKD)
201
0
PETAR VUCKOVIC (FAVORIT)
8
ADIN JANUZOVIĆ (RP TKD)
B025
184
1
ČRT ŠKRBOT (RP TKD)
8
5
ADIN JANUZOVIĆ (RP TKD)
Osvajači medalja
1. ADIN JANUZOVIĆ, TKD Red Power
2. ČRT ŠKRBOT, TKD Red Power
3. PETAR VUCKOVIC, FAVORIT
3. ----
Mlajši kadeti B+51
A069
195
0
ANEJ ŠOMEN (RP TKD)
26
0
MARKO MILJANOVIĆ (RP TKD)
A070
104
0
EYUB ISLAMOSKI (RP TKD)
203
0
DJORDJE SIMIC (FAVORIT)
A082
26
0
MARKO MILJANOVIĆ (RP TKD)
104
0
EYUB ISLAMOSKI (RP TKD)
Osvajači medalja
1. EYUB ISLAMOSKI, TKD Red Power
2. MARKO MILJANOVIĆ, TKD Red Power
3. DJORDJE SIMIC, FAVORIT
3. ANEJ ŠOMEN, TKD Red Power