Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
TAEKWONDO PRVENSTVO ŠTAJERSKE 2024.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
FAVORIT
Fight Club Shony
KBV TKD ZAGORJE
SK TKD LACEK
SPARTA
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD Red Power
TKD TANN Slovenske Konjice
TEŽINE / UZRASTI
Otroci (M) -22
Otroci (Ž) -22
Mlajši kadeti B-30
Mlajši kadeti B-33
Mlajši kadeti B-39
Mlajše kadetkinje B-36
Kadetkinje B-51
Kick (muški) 1 - 2017, 2018
Kick (ženski) 1 - 2017, 2018
Otroci (M) -22
A055
143
22
JOŠT HAUPTMAN (TANN)
118
0
AŽBE OREO MUŠKOTEVC (RP TKD)
51
JANIS VAŠ (SHONY)
A059
143
21
JOŠT HAUPTMAN (TANN)
51
1
JANIS VAŠ (SHONY)
Osvajači medalja
1. JOŠT HAUPTMAN, TKD TANN Slovenske Konjice
2. JANIS VAŠ, Fight Club Shony
3. AŽBE OREO MUŠKOTEVC, TKD Red Power
3. ----
Otroci (Ž) -22
A056
37
25
EVITA KORITNIK (SHONY)
62
23
ANELI MACIA AGULLO (LECAF)
129
NEJA FEUŽER (TANN)
A060
37
23
EVITA KORITNIK (SHONY)
129
0
NEJA FEUŽER (TANN)
Osvajači medalja
1. EVITA KORITNIK, Fight Club Shony
2. NEJA FEUŽER, TKD TANN Slovenske Konjice
3. ANELI MACIA AGULLO, SK TKD LACEK
3. ----
Mlajši kadeti B-30
A062
61
17
KRYSTOF VOTAPEK (LECAF)
59
10
ONDREJ HORMADKA (LECAF)
A063
101
19
FRANTIŠEK BEZDĚK (LECAF)
41
1
ŽAN ZAJEC (SHONY)
A078
61
27
KRYSTOF VOTAPEK (LECAF)
101
7
FRANTIŠEK BEZDĚK (LECAF)
Osvajači medalja
1. KRYSTOF VOTAPEK, SK TKD LACEK
2. FRANTIŠEK BEZDĚK, SK TKD LACEK
3. ONDREJ HORMADKA, SK TKD LACEK
3. ŽAN ZAJEC, Fight Club Shony
Mlajši kadeti B-33
A064
179
1
ANŽE PERKO (TKDKANG)
43
16
MIHA TOMŠE (SHONY)
A065
158
2
OGNJEN JEREMIĆ (PANTAR)
60
14
JAKUB SUVA (LECAF)
A079
43
9
MIHA TOMŠE (SHONY)
60
8
JAKUB SUVA (LECAF)
Osvajači medalja
1. JAKUB SUVA, SK TKD LACEK
2. MIHA TOMŠE, Fight Club Shony
3. OGNJEN JEREMIĆ, TKD PANTAR
3. ANŽE PERKO, TKD klub Kang
Mlajši kadeti B-39
A074
6
4
ANDY ZHANG (RP TKD)
42
8
MATEJ ZAGMAJSTER (SHONY)
Osvajači medalja
1. MATEJ ZAGMAJSTER, Fight Club Shony
2. ANDY ZHANG, TKD Red Power
3. ----
3. ----
Mlajše kadetkinje B-36
A061
57
2
STELLA HERMANOVA (LECAF)
38
16
AMELIA KORITNIK (SHONY)
176
MILA LAZIĆ (TKDKANG)
114
EUGENIA STUPARYK (LECAF)
9
ULA KREMŽAR (RP TKD)
A072
38
17
AMELIA KORITNIK (SHONY)
176
11
MILA LAZIĆ (TKDKANG)
A073
114
12
EUGENIA STUPARYK (LECAF)
9
3
ULA KREMŽAR (RP TKD)
A084
38
20
AMELIA KORITNIK (SHONY)
114
0
EUGENIA STUPARYK (LECAF)
Osvajači medalja
1. AMELIA KORITNIK, Fight Club Shony
2. EUGENIA STUPARYK, SK TKD LACEK
3. MILA LAZIĆ, TKD klub Kang
3. ULA KREMŽAR, TKD Red Power
Kadetkinje B-51
B017
39
14
LENI BIZJAK (SHONY)
163
22
GORANA TOMAŠ (SPARTA)
187
ANEMARIE KOVAČIČ (RP TKD)
B029
163
8
GORANA TOMAŠ (SPARTA)
187
29
ANEMARIE KOVAČIČ (RP TKD)
Osvajači medalja
1. ANEMARIE KOVAČIČ, TKD Red Power
2. GORANA TOMAŠ, SPARTA
3. LENI BIZJAK, Fight Club Shony
3. ----
Kick (muški) 1 - 2017, 2018
A001
134
0
MARK PANTAR (PANTAR)
23
0
MARK DEMŠAR (RP TKD)
A002
31
0
EDIN JUNUZOVIĆ (RP TKD)
34
0
LUKAS DERŽIČ (SHONY)
A003
213
0
ALEN MOTALN (RP TKD)
49
0
JANIS VAŠ (SHONY)
A004
24
0
AŽBE OREO MUŠKOTEVC (RP TKD)
96
0
KRIS KUNSTLER VOZELJ (PDK)
A005
134
0
MARK PANTAR (PANTAR)
34
0
LUKAS DERŽIČ (SHONY)
A006
49
0
JANIS VAŠ (SHONY)
96
0
KRIS KUNSTLER VOZELJ (PDK)
A008
134
0
MARK PANTAR (PANTAR)
49
0
JANIS VAŠ (SHONY)
Osvajači medalja
1. MARK PANTAR, TKD PANTAR
2. JANIS VAŠ, Fight Club Shony
3. LUKAS DERŽIČ, Fight Club Shony
3. KRIS KUNSTLER VOZELJ, KBV TKD ZAGORJE
Kick (ženski) 1 - 2017, 2018
A012
35
0
NEA GLOGOVŠEK (SHONY)
145
0
ANELI MACIA AGULLO (LECAF)
Osvajači medalja
1. NEA GLOGOVŠEK, Fight Club Shony
2. ANELI MACIA AGULLO, SK TKD LACEK
3. ----
3. ----