Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
X. Memorijalni taekwondo turnir Josip Jović
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kick (ženski) -1 (2005)
Kick (ženski) -2 (2006)
Kick (ženski) -3 (2007)
Kick (ženski) -4 (2008)
Kick (ženski) -5 (2009)
Kick (ženski) -1 (2005)
K123
119
0
KLARA ĆAVAR (IM)
112
0
DORA LONČAR (IM)
K124
455
0
ANA MARTA LEŠINA (IM)
62
0
MARTINA ARAPOVIĆ (CROSTAR)
K125
119
0
KLARA ĆAVAR (IM)
62
0
MARTINA ARAPOVIĆ (CROSTAR)
Osvajači medalja
1. MARTINA ARAPOVIĆ, Cro Star - Mostar
2. KLARA ĆAVAR, Imotski
3. ANA MARTA LEŠINA, Imotski
3. DORA LONČAR, Imotski
Kick (ženski) -2 (2006)
K102
88
0
LANA ČEŠLJAR (IM)
117
0
GABRIELA JERKOVIĆ (IM)
K103
121
0
LUCIJA ŠUTO (IM)
44
0
MAJA BRDAR (MAG-LI)
K104
90
0
MATEA MUSTAPIĆ (IM)
109
0
MERI TONKOVIĆ (IM)
K105
81
0
MAGDALENA TOPIĆ (IM)
151
0
RUŽICA KELAVA (KORYOTG)
K106
117
0
GABRIELA JERKOVIĆ (IM)
44
0
MAJA BRDAR (MAG-LI)
K107
109
0
MERI TONKOVIĆ (IM)
81
0
MAGDALENA TOPIĆ (IM)
K108
44
0
MAJA BRDAR (MAG-LI)
81
0
MAGDALENA TOPIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. MAJA BRDAR, Magone Livno
2. MAGDALENA TOPIĆ, Imotski
3. GABRIELA JERKOVIĆ, Imotski
3. MERI TONKOVIĆ, Imotski
Kick (ženski) -3 (2007)
K074
420
0
NORA LOKAS (SIBENIK)
87
0
MIA ČEŠLJAR (IM)
K075
518
0
ANDREA KASALO (MAG-LI)
442
0
KIARA KUSIĆ (IM)
K076
171
0
LEA KVESIĆ (POSKOK)
577
0
OZANA TOPIĆ (IM)
K077
443
0
TINA ŠAKIĆ (IM)
85
0
ANTONIJA MARŠIĆ (IM)
K078
520
0
LUCIJA KRSMANOVIĆ (POSKOK)
118
0
IVANA BUŠIĆ (IM)
K079
43
0
LORENA ORLOVIĆ (MAG-LI)
463
0
LEA LEŠINA (IM)
K080
168
0
DARIJA REZO (POSKOK)
106
0
MARTA KRALJEVIĆ (IM)
K081
120
0
IVANA IVANKO (IM)
96
0
LORENA IVANKO (IM)
K082
420
0
NORA LOKAS (SIBENIK)
518
0
ANDREA KASALO (MAG-LI)
K083
171
0
LEA KVESIĆ (POSKOK)
85
0
ANTONIJA MARŠIĆ (IM)
K084
520
0
LUCIJA KRSMANOVIĆ (POSKOK)
43
0
LORENA ORLOVIĆ (MAG-LI)
K085
168
0
DARIJA REZO (POSKOK)
96
0
LORENA IVANKO (IM)
K086
518
0
ANDREA KASALO (MAG-LI)
171
0
LEA KVESIĆ (POSKOK)
K087
43
0
LORENA ORLOVIĆ (MAG-LI)
168
0
DARIJA REZO (POSKOK)
K088
518
0
ANDREA KASALO (MAG-LI)
43
0
LORENA ORLOVIĆ (MAG-LI)
Osvajači medalja
1. ANDREA KASALO, Magone Livno
2. LORENA ORLOVIĆ, Magone Livno
3. LEA KVESIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. DARIJA REZO, POSKOK - POSUŠJE
Kick (ženski) -4 (2008)
K024
527
0
LUCIJA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
91
0
SARA TOLIĆ (IM)
K025
116
0
PETRA JERKOVIĆ (IM)
181
0
LANA MIHALJ (POSKOK)
K026
323
0
HANNAH RUNJAJIĆ (FORTECA)
58
0
VIKTORIA PENAVIĆ (CROSTAR)
K027
448
0
MIA KRALJEVIĆ (IM)
182
0
NIKA REZO (POSKOK)
K028
31
0
LANA ANČIĆ (FORTECA)
441
0
JELENA VILENICA (IM)
K029
461
0
NIKA PULJIZ (IM)
166
0
ANAMARIA JUKIČ (POSKOK)
K030
574
0
NINA RIBIČIĆ (IM)
521
0
MARIJA BAGO (POSKOK)
K031
115
0
PETRA GUDELJ (IM)
579
0
ANA LAURA ADŽIJA (IM)
K032
527
0
LUCIJA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
116
0
PETRA JERKOVIĆ (IM)
K033
323
0
HANNAH RUNJAJIĆ (FORTECA)
448
0
MIA KRALJEVIĆ (IM)
K034
441
0
JELENA VILENICA (IM)
166
0
ANAMARIA JUKIČ (POSKOK)
K035
574
0
NINA RIBIČIĆ (IM)
115
0
PETRA GUDELJ (IM)
K036
527
0
LUCIJA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
323
0
HANNAH RUNJAJIĆ (FORTECA)
K037
166
0
ANAMARIA JUKIČ (POSKOK)
115
0
PETRA GUDELJ (IM)
K038
323
0
HANNAH RUNJAJIĆ (FORTECA)
166
0
ANAMARIA JUKIČ (POSKOK)
Osvajači medalja
1. HANNAH RUNJAJIĆ, Forteca Korčula
2. ANAMARIA JUKIČ, POSKOK - POSUŠJE
3. LUCIJA VUKOVIĆ, St-kwan
3. PETRA GUDELJ, Imotski
Kick (ženski) -5 (2009)
K001
313
0
MIHAELA ČOLAKOVIĆ (CROSTAR)
89
0
PETRA ŠAMIJA (IM)
K002
180
0
MARTA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
326
0
NADIJA PETKOVIĆ (FORTECA)
K003
313
0
MIHAELA ČOLAKOVIĆ (CROSTAR)
180
0
MARTA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
Osvajači medalja
1. MARTA GRUBIŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. MIHAELA ČOLAKOVIĆ, Cro Star - Mostar
3. NADIJA PETKOVIĆ, Forteca Korčula
3. PETRA ŠAMIJA, Imotski