Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Grobnik Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Limači 1
Limačice 1
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -51
Mlađe kadetkinje +51
Mlađe kadetkinje -27
B034
37
0
DORA ŽEŽELIĆ (GROBNIK)
92
20
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
Medalists
1. KLARA BIONDIĆ, SENJ
2. DORA ŽEŽELIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -30
B017
158
20
MIA SZITA (DUBRAVA)
225
0
EMA DUBRAVČIĆ (GACKA)
41
NIKA KOVAČEVIĆ (GROBNIK)
B040
158
13
MIA SZITA (DUBRAVA)
41
2
NIKA KOVAČEVIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. MIA SZITA, Dubrava
2. NIKA KOVAČEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. EMA DUBRAVČIĆ, GACKA
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
B005
171
1
LEJLA CINAC (DUBRAVA)
90
6
HANA PERCELA (SENJ)
B006
192
13
LAURA POSLON (RUG)
1
5
TONI ERCEG (DRENOVA)
B007
157
2
DORA MAĐAREVIĆ (DUBRAVA)
151
2
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
B008
43
4
KIARA SUDAN (GROBNIK)
197
8
ELA PICAK (ZAPREŠI)
B027
90
4
HANA PERCELA (SENJ)
192
14
LAURA POSLON (RUG)
B028
151
20
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
197
0
ELA PICAK (ZAPREŠI)
B046
192
6
LAURA POSLON (RUG)
151
9
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
Medalists
1. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
2. LAURA POSLON, RUGVICA
3. ELA PICAK, Zaprešić_
3. HANA PERCELA, SENJ
Mlađe kadetkinje -36
B018
2
2
LANA RAŠEVIĆ (DRENOVA)
38
0
PETRA MARINCEL (GROBNIK)
B019
89
11
DORIS PAVELIĆ (SENJ)
251
0
ANDREA MATOŠIĆ (GROBNIK)
B041
2
14
LANA RAŠEVIĆ (DRENOVA)
89
8
DORIS PAVELIĆ (SENJ)
Medalists
1. LANA RAŠEVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
2. DORIS PAVELIĆ, SENJ
3. PETRA MARINCEL, GROBNIK-ČAVLE
3. ANDREA MATOŠIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađe kadetkinje -39
B020
75
3
SARA NICOL PETRLIĆ (ZAPREŠI)
94
10
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
B021
123
3
NERA KADIĆ (DRENOVA)
139
12
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
B042
94
12
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
139
2
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. IRIS ŠPRAJC, GACKA
2. PETRA MLADENOVIĆ, Velebit
3. SARA NICOL PETRLIĆ, Zaprešić_
3. NERA KADIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Mlađe kadetkinje -43
B009
166
17
PETRA KRISTOFIĆ (DUBRAVA)
34
0
EMA ŠTIMAC (GROBNIK)
73
TENA JAKOVINA (ZAPREŠI)
B010
70
17
NINA RAKELI (ZAPREŠI)
3
0
ERIKA PAĐEN (DRENOVA)
35
NINA ŠTIMAC (GROBNIK)
B029
166
2
PETRA KRISTOFIĆ (DUBRAVA)
73
22
TENA JAKOVINA (ZAPREŠI)
B030
70
12
NINA RAKELI (ZAPREŠI)
35
0
NINA ŠTIMAC (GROBNIK)
B047
73
10
TENA JAKOVINA (ZAPREŠI)
70
16
NINA RAKELI (ZAPREŠI)
Medalists
1. NINA RAKELI, Zaprešić_
2. TENA JAKOVINA, Zaprešić_
3. NINA ŠTIMAC, GROBNIK-ČAVLE
3. PETRA KRISTOFIĆ, Dubrava
Mlađe kadetkinje -51
B035
215
5
TONKA JAKŠIĆ (DUBRAVA)
72
20
LORENA ŽANKO (ZAPREŠI)
Medalists
1. LORENA ŽANKO, Zaprešić_
2. TONKA JAKŠIĆ, Dubrava
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje +51
B022
163
21
MARGITA SOKOL (DUBRAVA)
230
8
LARA BIĆANIĆ (GACKA)
82
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
B043
163
2
MARGITA SOKOL (DUBRAVA)
82
10
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. SARA BROZINČEVIĆ, Plitvice
2. MARGITA SOKOL, Dubrava
3. LARA BIĆANIĆ, GACKA
3. ----