Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Grobnik Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Limači 1
Limačice 1
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti -33
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -61
Kadeti +65
Kadeti -33
B062
87
7
KARLO KOVAČIĆ (GROBNIK)
198
32
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
Medalists
1. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
2. KARLO KOVAČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Kadeti -45
B049
25
8
ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
210
0
MARKO KOJIĆ (DUBRAVA)
191
DARIO VINCEK (RUG)
B068
25
5
ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
191
10
DARIO VINCEK (RUG)
Medalists
1. DARIO VINCEK, RUGVICA
2. ELDIN HUSEJNOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. MARKO KOJIĆ, Dubrava
3. ----
Kadeti -49
B050
4
14
SIMON BEJAKOVIĆ (DRENOVA)
84
11
GABRIEL GRBAC (PLTVICE)
B051
11
1
MATEJ STRUKAN (DRENOVA)
134
9
DAVID MLADENOVIĆ (VELEBIT)
B069
4
6
SIMON BEJAKOVIĆ (DRENOVA)
134
12
DAVID MLADENOVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. DAVID MLADENOVIĆ, Velebit
2. SIMON BEJAKOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. MATEJ STRUKAN, DRENOVA-RIJEKA
3. GABRIEL GRBAC, Plitvice
Kadeti -53
B063
32
14
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
199
34
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
Medalists
1. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin
2. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Kadeti -61
B052
31
21
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
195
0
MATEJ BLAŽEVIĆ (M. GRAD)
30
ANTONIO HARAMIJA (GROBNIK)
B070
31
11
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
30
23
ANTONIO HARAMIJA (GROBNIK)
Medalists
1. ANTONIO HARAMIJA, GROBNIK-ČAVLE
2. JAKOV PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. MATEJ BLAŽEVIĆ, MARTIN GRAD
3. ----
Kadeti +65
B053
97
16
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
196
14
VALENTINO PLAVEC (M. GRAD)
95
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
B071
196
11
VALENTINO PLAVEC (M. GRAD)
95
0
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
Medalists
1. VALENTINO PLAVEC, MARTIN GRAD
2. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
3. TEO MARKOVIĆ, GACKA
3. ----