Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Grobnik Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
GACKA
Galeb - Split
GROBNIK-ČAVLE
Kraljevica
MARTIN GRAD
OGRC Novska
Ogulin
Plitvice
PRIMORJE-RIJEKA
RIJEKA
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
TKD BRINJE
Velebit
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -51
Mlađi kadeti -33
B001
228
6
DINO ŽELJKO LAŠKARIN (GACKA)
164
0
MARKO SOKOL (DUBRAVA)
B002
19
1
BORNA VUNIĆ (DRENOVA)
177
23
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
B003
227
3
JAN KRANJČEVIĆ (GACKA)
180
0
ŠIMUN ZADRO (DUBRAVA)
71
ROKO MASLAČ (ZAPREŠI)
B023
228
1
DINO ŽELJKO LAŠKARIN (GACKA)
177
22
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
B024
227
0
JAN KRANJČEVIĆ (GACKA)
71
4
ROKO MASLAČ (ZAPREŠI)
B044
177
6
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
71
0
ROKO MASLAČ (ZAPREŠI)
Osvajači medalja
1. MARINO MATIĆ, Dubrava
2. ROKO MASLAČ, Zaprešić_
3. DINO ŽELJKO LAŠKARIN, GACKA
3. JAN KRANJČEVIĆ, GACKA
Mlađe kadetkinje -33
B005
171
1
LEJLA CINAC (DUBRAVA)
90
6
HANA PERCELA (SENJ)
B006
192
13
LAURA POSLON (RUG)
1
5
TONI ERCEG (DRENOVA)
B007
157
2
DORA MAĐAREVIĆ (DUBRAVA)
151
2
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
B008
43
4
KIARA SUDAN (GROBNIK)
197
8
ELA PICAK (ZAPREŠI)
B027
90
4
HANA PERCELA (SENJ)
192
14
LAURA POSLON (RUG)
B028
151
20
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
197
0
ELA PICAK (ZAPREŠI)
B046
192
6
LAURA POSLON (RUG)
151
9
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
2. LAURA POSLON, RUGVICA
3. ELA PICAK, Zaprešić_
3. HANA PERCELA, SENJ
Mlađe kadetkinje -39
B020
75
3
SARA NICOL PETRLIĆ (ZAPREŠI)
94
10
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
B021
123
3
NERA KADIĆ (DRENOVA)
139
12
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
B042
94
12
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
139
2
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. IRIS ŠPRAJC, GACKA
2. PETRA MLADENOVIĆ, Velebit
3. SARA NICOL PETRLIĆ, Zaprešić_
3. NERA KADIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Mlađe kadetkinje -43
B009
166
17
PETRA KRISTOFIĆ (DUBRAVA)
34
0
EMA ŠTIMAC (GROBNIK)
73
TENA JAKOVINA (ZAPREŠI)
B010
70
17
NINA RAKELI (ZAPREŠI)
3
0
ERIKA PAĐEN (DRENOVA)
35
NINA ŠTIMAC (GROBNIK)
B029
166
2
PETRA KRISTOFIĆ (DUBRAVA)
73
22
TENA JAKOVINA (ZAPREŠI)
B030
70
12
NINA RAKELI (ZAPREŠI)
35
0
NINA ŠTIMAC (GROBNIK)
B047
73
10
TENA JAKOVINA (ZAPREŠI)
70
16
NINA RAKELI (ZAPREŠI)
Osvajači medalja
1. NINA RAKELI, Zaprešić_
2. TENA JAKOVINA, Zaprešić_
3. NINA ŠTIMAC, GROBNIK-ČAVLE
3. PETRA KRISTOFIĆ, Dubrava
Mlađe kadetkinje -51
B035
215
5
TONKA JAKŠIĆ (DUBRAVA)
72
20
LORENA ŽANKO (ZAPREŠI)
Osvajači medalja
1. LORENA ŽANKO, Zaprešić_
2. TONKA JAKŠIĆ, Dubrava
3. ----
3. ----