Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
13. adidas Maksimir Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Male olimpijke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -57
Kadeti A -61
Kadeti A -65
Kadeti A +65
Kadeti A -37
E001
460
0
PATRIK PUTAK (CONTRA)
7
0
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
434
KARLO MARINKOVIĆ (TIGAZ)
E002
515
13
BORNA HERCEG (OSVI)
231
1
JAN VASILJEVIĆ (ACTIV)
48
IAN MIDZOR (PANTERA)
E018
460
6
PATRIK PUTAK (CONTRA)
434
7
KARLO MARINKOVIĆ (TIGAZ)
E019
515
8
BORNA HERCEG (OSVI)
48
4
IAN MIDZOR (PANTERA)
E046
434
1
KARLO MARINKOVIĆ (TIGAZ)
515
13
BORNA HERCEG (OSVI)
Medalists
1. BORNA HERCEG, Osvit
2. KARLO MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. IAN MIDZOR, Pantera
3. PATRIK PUTAK, Contra
Kadeti A -41
E003
53
0
MARKO KRISTOF (PANTERA)
256
0
FRAN KRVAVICA (CASPER)
146
TOMISLAV KUŠEK (TKTRNJE)
E004
44
13
ANDRE ŠKREBLIN (PANTERA)
350
2
DORIJAN IVANČAN (BORIK)
89
JOSIP ŠTEKO (TKTRNJE)
E020
53
13
MARKO KRISTOF (PANTERA)
146
2
TOMISLAV KUŠEK (TKTRNJE)
E021
44
3
ANDRE ŠKREBLIN (PANTERA)
89
7
JOSIP ŠTEKO (TKTRNJE)
E047
53
3
MARKO KRISTOF (PANTERA)
89
2
JOSIP ŠTEKO (TKTRNJE)
Medalists
1. MARKO KRISTOF, Pantera
2. JOSIP ŠTEKO, TK TRNJE
3. TOMISLAV KUŠEK, TK TRNJE
3. ANDRE ŠKREBLIN, Pantera
Kadeti A -45
E026
266
0
NIKO MORIĆ (MAKSMR)
254
12
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
Medalists
1. DAVID VIDAKOVIĆ, Casper
2. NIKO MORIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Kadeti A -49
E027
323
1
FILIP ŠUMERA (SIBENIK)
309
12
ROKO BLAŽIČKO (IO)
Medalists
1. ROKO BLAŽIČKO, ION
2. FILIP ŠUMERA, JURAJ DALMATINAC
3. ----
3. ----
Kadeti A -57
E028
327
1
MATEO KARADAKIĆ (SOLARIS)
496
3
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
Medalists
1. ANDRIJA MOHAČ, SUŠAK
2. MATEO KARADAKIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. ----
3. ----
Kadeti A -61
E029
202
5
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
539
5
LOVRO LUKA MATAN (ROVINJ2)
Medalists
1. LOVRO LUKA MATAN, Rovinj
2. IVAN URUKALO, Scardona Combat
3. ----
3. ----
Kadeti A -65
E030
246
10
MARKO KIČEMA (NOVIZ)
211
0
MATEJ DESANIĆ (SIBENIK)
Medalists
1. MARKO KIČEMA, Novi Zagreb
2. MATEJ DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. ----
3. ----
Kadeti A +65
E008
467
0
MARKO ERCEGOVAC (SPRTUS)
328
0
DORIAN ZJALIĆ (SOLARIS)
279
NICHOLAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
E038
328
1
DORIAN ZJALIĆ (SOLARIS)
279
16
NICHOLAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. NICHOLAS NOVAKOVIĆ, SUŠAK
2. DORIAN ZJALIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. MARKO ERCEGOVAC, SPIRITUS
3. ----