Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
13. adidas Maksimir Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Male olimpijke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Male olimpijke A -24
Male olimpijke A -27
Male olimpijke A -30
Male olimpijke A -33
Male olimpijke A -36
Male olimpijke A -40
Male olimpijke A +45
Male olimpijke A -24
D006
409
10
IVA KOVAČ (FENVUK)
372
3
HANA PERCELA (SENJ)
52
IVA STRAZICIC (PANTERA)
D007
352
3
FISTRIC PETRA (PANTERA)
369
13
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
356
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
D017
409
3
IVA KOVAČ (FENVUK)
52
4
IVA STRAZICIC (PANTERA)
D018
369
0
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
356
0
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
D034
52
2
IVA STRAZICIC (PANTERA)
356
3
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
Medalists
1. JOSIPA BIJELIĆ, Novalja
2. IVA STRAZICIC, Pantera
3. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
3. IVA KOVAČ, FENIKS-VUKOMEREC
Male olimpijke A -27
D004
511
1
ALLANI SABLJAK (VG)
168
2
NIKA JANDROKOVIĆ (MASTER)
533
MARTA MAVER (OSVI)
33
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
54
MIDZOR KALA (PANTERA)
D005
35
1
OZANA ŠITIĆ (MAKSMR)
103
3
LARISA ZUBOVIĆ (NOVALJA)
531
LUCIJA ANČIĆ (OSVI)
407
FRANA BRTAN (FENVUK)
507
EMA MARGETIĆ (IO)
D012
168
26
NIKA JANDROKOVIĆ (MASTER)
533
0
MARTA MAVER (OSVI)
D013
33
1
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
54
2
MIDZOR KALA (PANTERA)
D014
103
3
LARISA ZUBOVIĆ (NOVALJA)
531
1
LUCIJA ANČIĆ (OSVI)
D015
407
10
FRANA BRTAN (FENVUK)
507
1
EMA MARGETIĆ (IO)
D021
168
7
NIKA JANDROKOVIĆ (MASTER)
54
2
MIDZOR KALA (PANTERA)
D022
103
4
LARISA ZUBOVIĆ (NOVALJA)
407
3
FRANA BRTAN (FENVUK)
D036
168
0
NIKA JANDROKOVIĆ (MASTER)
103
0
LARISA ZUBOVIĆ (NOVALJA)
Medalists
1. NIKA JANDROKOVIĆ, MASTER
2. LARISA ZUBOVIĆ, Novalja
3. MIDZOR KALA, Pantera
3. FRANA BRTAN, FENIKS-VUKOMEREC
Male olimpijke A -30
C007
383
0
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
255
0
NIKI TOMELJAK (MAKSMR)
C008
316
6
BRUNA BARIĆ (IO)
526
7
DORA HABIJANČIĆ (VG)
C009
320
0
TONKA BOŽIĆ (IO)
413
3
SARA MARIČIĆ (FENVUK)
34
NIKA KRALJIĆ (MAKSMR)
C022
383
1
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
526
4
DORA HABIJANČIĆ (VG)
C023
413
4
SARA MARIČIĆ (FENVUK)
34
0
NIKA KRALJIĆ (MAKSMR)
C036
526
1
DORA HABIJANČIĆ (VG)
413
5
SARA MARIČIĆ (FENVUK)
Medalists
1. SARA MARIČIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
2. DORA HABIJANČIĆ, Velika Gorica
3. NIKA KRALJIĆ, MAKSIMIR
3. LEONARDA BUČAR, Sutla Šenkovec
Male olimpijke A -33
C025
358
9
KLARA ALAGIĆ (LEKENIK)
9
5
GITA ILIJIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. KLARA ALAGIĆ, Lekenik
2. GITA ILIJIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Male olimpijke A -36
D024
388
1
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
484
2
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
Medalists
1. MANUELA SERTIĆ, TKD BRINJE
2. KARLA JANČIĆ, Čigra
3. ----
3. ----
Male olimpijke A -40
C014
535
0
TEA KARAPANDŽA (OSVI)
416
0
TIA SARA ŽABČIĆ (FENVUK)
362
DOROTEA JURIĆ (LEKENIK)
C031
416
8
TIA SARA ŽABČIĆ (FENVUK)
362
9
DOROTEA JURIĆ (LEKENIK)
Medalists
1. DOROTEA JURIĆ, Lekenik
2. TIA SARA ŽABČIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. TEA KARAPANDŽA, Osvit
3. ----
Male olimpijke A +45
D025
38
8
IVA PEIĆ (MAKSMR)
133
10
LUCIJA CAR (BIST)
Medalists
1. LUCIJA CAR, Bistra
2. IVA PEIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----