Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
13. Memorijal “Josip Jović”
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Bjelovar
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
Iskra
JURAJ DALMATINAC
KOCUNAR
KORYO-TG
Magone Livno
Marjan
Mladost Luka
Monter
Obrovac
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TK ENERGY
TK Zadar
TKD BRINJE
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti - 24
Mlađi kadeti - 33
Mlađi kadeti - 36
Mlađe kadetkinje - 24
Mlađe kadetkinje - 36
Kadeti B -41
Kick (muški) - M4 (2011)
Kick (muški) - M5 (2012)
Kick (ženski) - Ž5 (2012)
Mlađe kadetkinje - 36
B005
323
42
TONKA PULJIZ (TKDGUSA)
225
53
ESMIRA BRKIC (ISK)
60
LANA DIMOVSKI (MARJAN)
381
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
135
NATALI TADIĆ (IM)
B006
328
40
IVANA BEOVIĆ (TKDGUSA)
355
23
ESMA TOPALOVIĆ (MAG-LI)
262
MIA BEGIĆ (MONTR)
98
MIHAELA VRDOLJAK (MARJAN)
494
RUŽICA PAVIĆ (TKDKBB)
B007
330
0
NOLA KALAJŽIĆ (TKDGUSA)
363
0
ANJA PAVIĆ (MAG-LI)
82
LOLA MODIĆ (MARJAN)
252
LANA SIGUT (DIVKNIN)
444
MATEA ĆAVAR (KORYO-T)
241
LUCIJA DAJAK (FORTECA)
499
ANTEA MATKOVIĆ (MONTR)
100
DORA KOZIĆ (MARJAN)
199
MARTA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
B029
225
14
ESMIRA BRKIC (ISK)
60
34
LANA DIMOVSKI (MARJAN)
B030
381
8
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
135
30
NATALI TADIĆ (IM)
B031
328
20
IVANA BEOVIĆ (TKDGUSA)
262
14
MIA BEGIĆ (MONTR)
B032
98
8
MIHAELA VRDOLJAK (MARJAN)
494
32
RUŽICA PAVIĆ (TKDKBB)
B033
330
4
NOLA KALAJŽIĆ (TKDGUSA)
82
34
LOLA MODIĆ (MARJAN)
B034
252
38
LANA SIGUT (DIVKNIN)
444
41
MATEA ĆAVAR (KORYO-T)
B035
241
12
LUCIJA DAJAK (FORTECA)
499
24
ANTEA MATKOVIĆ (MONTR)
B036
100
0
DORA KOZIĆ (MARJAN)
199
0
MARTA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
B054
60
2
LANA DIMOVSKI (MARJAN)
135
24
NATALI TADIĆ (IM)
B055
328
36
IVANA BEOVIĆ (TKDGUSA)
494
60
RUŽICA PAVIĆ (TKDKBB)
B056
82
38
LOLA MODIĆ (MARJAN)
444
17
MATEA ĆAVAR (KORYO-T)
B057
499
2
ANTEA MATKOVIĆ (MONTR)
100
32
DORA KOZIĆ (MARJAN)
B069
135
13
NATALI TADIĆ (IM)
494
14
RUŽICA PAVIĆ (TKDKBB)
B070
82
8
LOLA MODIĆ (MARJAN)
100
28
DORA KOZIĆ (MARJAN)
B078
494
22
RUŽICA PAVIĆ (TKDKBB)
100
30
DORA KOZIĆ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. DORA KOZIĆ, Marjan
2. RUŽICA PAVIĆ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
3. LOLA MODIĆ, Marjan
3. NATALI TADIĆ, Imotski