Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
14. adidas Maksimir kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Male olimpijke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Kadetkinje B -41
4016
473
28
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
304
4
LANA BURIĆ (GACKA)
288
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
64
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
524
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
4038
473
16
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
288
3
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
4039
64
12
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
524
10
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
4053
473
14
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
64
5
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
Osvajači medalja
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. MARTA BEBEK, TK TRNJE
3. CARMEN HEINRICH, Jastreb
3. ANA CIPETIĆ, Zagreb
Kadetkinje B -47
5038
454
0
AJNA ĆESIR (BORAC)
95
0
MAGDALENA ŠILTIĆ (ZELINA)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA ŠILTIĆ, ZELINGRAD
2. ----
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -51
5011
176
6
LAURA NEKIĆ (SENJ)
392
5
NIKOL FILA (ORKAAS)
60
ANĐELA GRABEŽ (SPRTKPD)
5012
531
0
MATEA SABLJIĆ (TKD_BJE)
224
31
DORA MAČVANIN (CASPER)
96
VERA ANTEA BLAŽEVIĆ (ZELINA)
5029
176
6
LAURA NEKIĆ (SENJ)
60
6
ANĐELA GRABEŽ (SPRTKPD)
5030
224
22
DORA MAČVANIN (CASPER)
96
0
VERA ANTEA BLAŽEVIĆ (ZELINA)
5045
60
0
ANĐELA GRABEŽ (SPRTKPD)
224
14
DORA MAČVANIN (CASPER)
Osvajači medalja
1. DORA MAČVANIN, Casper
2. ANĐELA GRABEŽ, "SPARTAK" Prijedor
3. VERA ANTEA BLAŽEVIĆ, ZELINGRAD
3. LAURA NEKIĆ, SENJ
Kadetkinje B -55
5018
336
1
PETRA ŠUŠNJAK (ZELINA)
505
15
EMA DONESKI (OSVI)
84
ELENA ČURIĆ (ZELINA)
5039
505
3
EMA DONESKI (OSVI)
84
10
ELENA ČURIĆ (ZELINA)
Osvajači medalja
1. ELENA ČURIĆ, ZELINGRAD
2. EMA DONESKI, Osvit
3. PETRA ŠUŠNJAK, ZELINGRAD
3. ----
Kadetkinje B +59
6032
85
10
GABRIJELA DANANIĆ (ZELINA)
461
22
ANTONELA KOVAČ (SIBENIK)
Osvajači medalja
1. ANTONELA KOVAČ, JURAJ DALMATINAC
2. GABRIJELA DANANIĆ, ZELINGRAD
3. ----
3. ----