Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
15. adidas Maksimir Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Male olimpijke B
Kick (muški) 1
Kick (muški) 3
Kick (muški) 2
Kick (muški) 4
Kick (ženski) 1
Kick (ženski) 2
Kick (ženski) 3
Kick (ženski) 4
TEŽINE / UZRASTI
Kick (muški) - 2011, 2012-4 (2011, 2012)
Kick (muški) - 2011, 2012-4 (2011, 2012)
K033
270
0
MATEJ HORVAT (KNVINOG)
167
0
ANTONIO TADIĆ (CASPER)
203
MARKO CAR (MAKSMR)
317
MARKO ANIĆ (MAKSMR)
92
PATRIK DAMJANIĆ (ZELINA)
298
MARTIN POLJAK (SUTLA )
49
ROKO JAMBREŠIĆ (MLADOST)
419
NOA HEĆEJ VESTOŠEK (MAKSMR)
212
BRUNO LATIN (OZALJ)
184
MIHAEL REŠETAR (SUTLA )
401
LEO BAJČI (FENVUK)
207
FRAN ZUBAK (MAKSMR)
85
KRISTIJAN KOLMAN (ZELINA)
182
JAKOV FILIPOVIĆ (SUTLA )
40
FILIP MASNJAK (MLADOST)
220
LEON ŽITKO (MAKSMR)
313
ALEKSANDAR DUPLIĆ (CASPER)
K034
270
0
MATEJ HORVAT (KNVINOG)
203
0
MARKO CAR (MAKSMR)
K035
317
0
MARKO ANIĆ (MAKSMR)
92
0
PATRIK DAMJANIĆ (ZELINA)
K036
298
0
MARTIN POLJAK (SUTLA )
49
0
ROKO JAMBREŠIĆ (MLADOST)
K037
419
0
NOA HEĆEJ VESTOŠEK (MAKSMR)
212
0
BRUNO LATIN (OZALJ)
K038
184
0
MIHAEL REŠETAR (SUTLA )
401
0
LEO BAJČI (FENVUK)
K039
207
0
FRAN ZUBAK (MAKSMR)
85
0
KRISTIJAN KOLMAN (ZELINA)
K040
182
0
JAKOV FILIPOVIĆ (SUTLA )
40
0
FILIP MASNJAK (MLADOST)
K041
220
0
LEON ŽITKO (MAKSMR)
313
0
ALEKSANDAR DUPLIĆ (CASPER)
K042
270
0
MATEJ HORVAT (KNVINOG)
317
0
MARKO ANIĆ (MAKSMR)
K043
298
0
MARTIN POLJAK (SUTLA )
212
0
BRUNO LATIN (OZALJ)
K044
184
0
MIHAEL REŠETAR (SUTLA )
85
0
KRISTIJAN KOLMAN (ZELINA)
K045
40
0
FILIP MASNJAK (MLADOST)
313
0
ALEKSANDAR DUPLIĆ (CASPER)
K046
270
0
MATEJ HORVAT (KNVINOG)
212
0
BRUNO LATIN (OZALJ)
K047
184
0
MIHAEL REŠETAR (SUTLA )
40
0
FILIP MASNJAK (MLADOST)
K048
270
0
MATEJ HORVAT (KNVINOG)
184
0
MIHAEL REŠETAR (SUTLA )
Osvajači medalja
1. MATEJ HORVAT, Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
2. MIHAEL REŠETAR, Sutla Šenkovec
3. BRUNO LATIN, Ozalj
3. FILIP MASNJAK, Mladost Luka