Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. KORČULA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište A
Borilište B1P
Borilište B1U
Borilište B2P
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Mali olimpijci - A (06,07) -20
Mali olimpijci - A (06,07) -24
Mali olimpijci - A (06,07) -26
Mali olimpijci - A (06,07) -28
Mali olimpijci - A (06,07) -33
Male olimpijke - A (06,07) -22
Male olimpijke - A (06,07) -26
Mali olimpijci - A (06,07) -20
A004
252
10
JURAJ JURANOVIĆ (VUKOVI)
202
14
MARKO MURA (KOSICE)
Osvajači medalja
1. MARKO MURA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. JURAJ JURANOVIĆ, VUKOVI
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - A (06,07) -24
A001
144
5
DAMIEN PAVEL FRGOLEC (MAROSOL)
176
0
DAVID JULIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
141
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
A008
144
17
DAMIEN PAVEL FRGOLEC (MAROSOL)
141
5
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. DAMIEN PAVEL FRGOLEC, Taekwondo klub Hnusta
2. DANIEL IZARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. DAVID JULIAN GAVRANIĆ, Forteca Korčula
3. ----
Mali olimpijci - A (06,07) -26
A005
36
5
LEO TELENTA (FORTECA)
25
8
LUKA BOGOJE (FORTECA)
Osvajači medalja
1. LUKA BOGOJE, Forteca Korčula
2. LEO TELENTA, Forteca Korčula
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - A (06,07) -28
A006
125
7
AHMED HADŽIMURATI (TKDNGS)
117
19
LUCIO MATUZIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. LUCIO MATUZIĆ, Karlovac
2. AHMED HADŽIMURATI, Novi Grad Sarajevo
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - A (06,07) -33
A002
256
7
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
37
4
FRANO SILIĆ (FORTECA)
234
DARIO REGOJA (FORTECA)
A009
256
15
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
234
3
DARIO REGOJA (FORTECA)
Osvajači medalja
1. BENJAMIN HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. DARIO REGOJA, Forteca Korčula
3. FRANO SILIĆ, Forteca Korčula
3. ----
Male olimpijke - A (06,07) -22
A003
110
4
HANNAH RUNJAJIĆ (FORTECA)
218
7
ASJA BULBULUSIC (TIM BOS)
217
TAJMA KAJEVIC (TIM BOS)
A010
218
19
ASJA BULBULUSIC (TIM BOS)
217
20
TAJMA KAJEVIC (TIM BOS)
Osvajači medalja
1. TAJMA KAJEVIC, TIM BOSNA
2. ASJA BULBULUSIC, TIM BOSNA
3. HANNAH RUNJAJIĆ, Forteca Korčula
3. ----
Male olimpijke - A (06,07) -26
A007
139
5
ZARA RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
104
10
LEA GRBEŠIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. LEA GRBEŠIĆ, Imotski
2. ZARA RAŠIDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ----
3. ----