Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15.Trofej Beograda 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Pioniri 1 A
Pionirke 1 A
Pioniri 1 B
Pionirke 1 B
Pioniri 2 A
Pioniri 2 B
Pionirke 2 B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
TEŽINE / UZRASTI
Pinoirke 1 A -29
Pinoirke 1 A -31
Pinoirke 1 A -33
Pinoirke 1 A -36
Pinoirke 1 A -40
Pinoirke 1 A +40
Pinoirke 1 A -29
2019
504
8
TEODORA RADAK (BANJICA)
100
0
EMA SEVER (BIST)
Osvajači medalja
1. TEODORA RADAK, Banjica
2. EMA SEVER, Bistra
3. ----
3. ----
Pinoirke 1 A -31
2009
139
4
ANA TIJANIĆ (ŠA SRB)
259
8
MINA MITROVIC (LET)
205
MINA PETKOVIĆ (IMP-SRB)
2021
259
14
MINA MITROVIC (LET)
205
2
MINA PETKOVIĆ (IMP-SRB)
Osvajači medalja
1. MINA MITROVIC, Letnjikovac
2. MINA PETKOVIĆ, Imperium
3. ANA TIJANIĆ, Šabac
3. ----
Pinoirke 1 A -33
2010
354
20
ANJA DAMNJANOVIC (GALEBBG)
101
9
DORA TROHA (BIST)
192
SARA PANTOVIĆ (FENIKS)
2022
354
6
ANJA DAMNJANOVIC (GALEBBG)
192
10
SARA PANTOVIĆ (FENIKS)
Osvajači medalja
1. SARA PANTOVIĆ, Feniks
2. ANJA DAMNJANOVIC, Galeb
3. DORA TROHA, Bistra
3. ----
Pinoirke 1 A -36
2005
409
2
BULAT MILICA (GALEBBG)
339
7
MILICA TOŠKOVIĆ (KORYOKŠ)
446
TAMARA ŽARKOV (TKEŠ)
2006
450
1
MINA KNEŽEVIĆ (ZMAJ)
202
11
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
240
NADJA IGNJATOVIC (LET)
2015
339
4
MILICA TOŠKOVIĆ (KORYOKŠ)
446
5
TAMARA ŽARKOV (TKEŠ)
2016
202
8
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
240
15
NADJA IGNJATOVIC (LET)
2025
446
10
TAMARA ŽARKOV (TKEŠ)
240
4
NADJA IGNJATOVIC (LET)
Osvajači medalja
1. TAMARA ŽARKOV, tkdeurosped
2. NADJA IGNJATOVIC, Letnjikovac
3. MILICA TOŠKOVIĆ, Koryo - Kuršumlija
3. ALEKSANDRA MITIĆ, Imperium
Pinoirke 1 A -40
2007
235
0
ANJA MALINOVIĆ (AZIJA)
185
5
MAGDALENA JOSIFOSKI (FENIKS)
140
MILICA TIJANIĆ (ŠA SRB)
485
MILICA ŠAINOVIĆ (LUKAGRM)
438
ANDREA GRBIĆ (TKEŠ)
2017
185
0
MAGDALENA JOSIFOSKI (FENIKS)
140
0
MILICA TIJANIĆ (ŠA SRB)
2018
485
0
MILICA ŠAINOVIĆ (LUKAGRM)
438
0
ANDREA GRBIĆ (TKEŠ)
2026
185
3
MAGDALENA JOSIFOSKI (FENIKS)
438
7
ANDREA GRBIĆ (TKEŠ)
Osvajači medalja
1. ANDREA GRBIĆ, tkdeurosped
2. MAGDALENA JOSIFOSKI, Feniks
3. MILICA ŠAINOVIĆ, Grmeč
3. MILICA TIJANIĆ, Šabac
Pinoirke 1 A +40
2011
197
4
TIJANA NIKOLIĆ (FENIKS)
305
7
JANA POPOVIC (VINER)
2012
239
0
JOVANA JELISAVCIC (LET)
220
0
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
2023
305
0
JANA POPOVIC (VINER)
239
0
JOVANA JELISAVCIC (LET)
Osvajači medalja
1. JANA POPOVIC, Viner civi
2. JOVANA JELISAVCIC, Letnjikovac
3. TIJANA NIKOLIĆ, Feniks
3. SANDRA STAMEVSKI, Imperium