Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
15.Trofej Beograda 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Pioniri 1 A
Pionirke 1 A
Pioniri 1 B
Pionirke 1 B
Pioniri 2 A
Pioniri 2 B
Pionirke 2 B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti B -33
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -65
Kadeti B +65
Kadeti B -33
4042
84
0
NOVAK MILAKOVIĆ (BANJICA)
144
12
MATEJA IVANOVIĆ (ŠA SRB)
125
STEFAN MLADENOVSKI (ILINDEN)
4058
144
5
MATEJA IVANOVIĆ (ŠA SRB)
125
4
STEFAN MLADENOVSKI (ILINDEN)
Osvajači medalja
1. MATEJA IVANOVIĆ, Šabac
2. STEFAN MLADENOVSKI, Ilinden
3. NOVAK MILAKOVIĆ, Banjica
3. ----
Kadeti B -41
4052
526
2
IGOR ČORBA (SRBIJA)
527
14
JOVAN RATIĆ (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. JOVAN RATIĆ, Zrenjanin
2. IGOR ČORBA, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Kadeti B -45
4043
147
3
MLADEN VUKOVIĆ (ŠA SRB)
370
4
VASILIJE NIKOLOVSKI (TKDKLUB)
457
MATEVŽ KOREN (JITAE)
4059
370
15
VASILIJE NIKOLOVSKI (TKDKLUB)
457
6
MATEVŽ KOREN (JITAE)
Osvajači medalja
1. VASILIJE NIKOLOVSKI, PARTIZAN
2. MATEVŽ KOREN, JITAE Maribor
3. MLADEN VUKOVIĆ, Šabac
3. ----
Kadeti B -49
3034
99
1
FILIP MARKOVIĆ (BIST)
388
14
DRAGAN NIKOLIĆ (SRBIJA)
487
NEMANJA JOVANOVIĆ (LUKAGRM)
3054
388
12
DRAGAN NIKOLIĆ (SRBIJA)
487
0
NEMANJA JOVANOVIĆ (LUKAGRM)
Osvajači medalja
1. DRAGAN NIKOLIĆ, Zrenjanin
2. NEMANJA JOVANOVIĆ, Grmeč
3. FILIP MARKOVIĆ, Bistra
3. ----
Kadeti B -53
3035
494
0
STEFAN CRVENKOVIĆ (LUKAGRM)
90
0
PETAR ZUBNAR (SRBIJA)
72
PETAR ALEKSIĆ (NAISUS)
3055
494
5
STEFAN CRVENKOVIĆ (LUKAGRM)
72
4
PETAR ALEKSIĆ (NAISUS)
Osvajači medalja
1. STEFAN CRVENKOVIĆ, Grmeč
2. PETAR ALEKSIĆ, KBS Naisus
3. PETAR ZUBNAR, Zrenjanin
3. ----
Kadeti B -65
3036
215
13
FABIAN GJERAJ (BES)
303
1
VLADA GRUJIČIĆ (PEGASUS)
3037
497
5
UROŠ LAZIĆ (LUKAGRM)
141
6
VIKTOR PUŠKIĆ (ŠA SRB)
3056
215
4
FABIAN GJERAJ (BES)
141
3
VIKTOR PUŠKIĆ (ŠA SRB)
Osvajači medalja
1. FABIAN GJERAJ, BESA
2. VIKTOR PUŠKIĆ, Šabac
3. VLADA GRUJIČIĆ, Pegasus
3. UROŠ LAZIĆ, Grmeč
Kadeti B +65
3045
398
0
UROS VELICKOVIC (DUNBOR)
9
0
NIKOLA ĐOŠEVSKI (TKD ZVZ)
Osvajači medalja
1. UROS VELICKOVIC, Dunav-Borca
2. NIKOLA ĐOŠEVSKI, Zvezdara
3. ----
3. ----