Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Sv. Nikola 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -61
Kadeti -65
Kadeti +65
Kadeti -37
B004
23
22
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
15
2
DARIO VINCEK (RUG)
46
IVAN VARGA (JASTREB)
B024
23
20
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
46
0
IVAN VARGA (JASTREB)
Medalists
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. IVAN VARGA, Jastreb
3. DARIO VINCEK, RUGVICA
3. ----
Kadeti -41
B018
133
8
SVEN JAKOVINA (ZAPP)
17
0
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
Medalists
1. SVEN JAKOVINA, ZAPRESIC
2. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
3. ----
3. ----
Kadeti -45
B019
127
16
SREĆKO ZDUNIĆ (TKDDS)
107
8
IVAN POLJAK (PLTVICE)
Medalists
1. SREĆKO ZDUNIĆ, DUGO SELO
2. IVAN POLJAK, Plitvice
3. ----
3. ----
Kadeti -49
B005
53
15
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
18
13
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
54
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
B025
53
15
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
54
23
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
Medalists
1. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac
2. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac
3. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin
3. ----
Kadeti -53
B006
103
14
IVAN MAŠIĆ (ZAGREB)
10
12
VALENTINO PLAVEC (M. GRAD)
B007
33
5
DORIJAN DEDIĆ (TKDDS)
132
25
EUGEN KARAKAŠ (ZAPP)
B026
103
3
IVAN MAŠIĆ (ZAGREB)
132
24
EUGEN KARAKAŠ (ZAPP)
Medalists
1. EUGEN KARAKAŠ, ZAPRESIC
2. IVAN MAŠIĆ, Zagreb
3. DORIJAN DEDIĆ, DUGO SELO
3. VALENTINO PLAVEC, MARTIN GRAD
Kadeti -61
B008
26
34
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
11
0
MATEJ BLAŽEVIĆ (M. GRAD)
65
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
B027
26
14
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
65
17
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
2. IVAN LATKOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. MATEJ BLAŽEVIĆ, MARTIN GRAD
3. ----
Kadeti -65
B009
83
19
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
70
17
MATEO MATIJAŠ (TKDDS)
B010
101
15
LUKA MARKOVIĆ FICKO (OZALJ)
112
0
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
B028
83
12
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
101
33
LUKA MARKOVIĆ FICKO (OZALJ)
Medalists
1. LUKA MARKOVIĆ FICKO, Ozalj
2. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
3. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
3. MATEO MATIJAŠ, DUGO SELO
Kadeti +65
B020
111
0
FILIP BUKOVAC (GACKA)
22
0
JAN MAŠINOVIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. JAN MAŠINOVIĆ, BANIJA PANDAS
2. ----
3. ----
3. ----