Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Sv. Nikola 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Čigra
DUGA RESA
DUGO SELO
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb
Karlovac
MARTIN GRAD
Ogulin
Ozalj
Plitvice
RUGVICA
SENJ
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD-KBK-MARIBOR
Zagreb
ZAPRESIC
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti -53
Mlađi kadeti -33
A003
85
18
FILIP TOMINAC (TKDDS)
90
0
LUKA VUKOVIĆ (BAN-PAN)
A004
98
0
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
92
0
IVANO SMETKO (TKDDRHR)
A005
114
17
KARLO KOVAČIĆ (GROBNIK)
16
30
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
88
MARKO FIČKO (BAN-PAN)
A028
85
7
FILIP TOMINAC (TKDDS)
98
8
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
A029
16
26
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
88
5
MARKO FIČKO (BAN-PAN)
A051
98
3
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
16
10
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
Medalists
1. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
2. AMAR HODŽIĆ, Zagreb
3. MARKO FIČKO, BANIJA PANDAS
3. FILIP TOMINAC, DUGO SELO
Mlađi kadeti -39
A014
80
3
FILIP KOMŠO (PLTVICE)
129
24
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
A015
130
3
DAVID PAKŠEC (TKDDS)
6
13
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
A043
129
21
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
6
15
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
Medalists
1. MATEJ BALJAK, Zagreb
2. NIKOLA CRLJEN, Sutla Šenkovec
3. FILIP KOMŠO, Plitvice
3. DAVID PAKŠEC, DUGO SELO
Mlađe kadetkinje +51
A024
96
27
AYLA SHATRI (ZAGREB)
5
29
MARTA BUTKOVIĆ (SUTLA )
A025
12
27
ELENA PILJIĆ (RUG)
72
16
TINA FRANJKOVIĆ (TKD KAR)
A049
5
8
MARTA BUTKOVIĆ (SUTLA )
12
28
ELENA PILJIĆ (RUG)
Medalists
1. ELENA PILJIĆ, RUGVICA
2. MARTA BUTKOVIĆ, Sutla Šenkovec
3. TINA FRANJKOVIĆ, Karlovac
3. AYLA SHATRI, Zagreb
Kadeti -53
B006
103
14
IVAN MAŠIĆ (ZAGREB)
10
12
VALENTINO PLAVEC (M. GRAD)
B007
33
5
DORIJAN DEDIĆ (TKDDS)
132
25
EUGEN KARAKAŠ (ZAPP)
B026
103
3
IVAN MAŠIĆ (ZAGREB)
132
24
EUGEN KARAKAŠ (ZAPP)
Medalists
1. EUGEN KARAKAŠ, ZAPRESIC
2. IVAN MAŠIĆ, Zagreb
3. DORIJAN DEDIĆ, DUGO SELO
3. VALENTINO PLAVEC, MARTIN GRAD