Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. Trofej Beograda
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
TEŽINE / UZRASTI
Juniori A -55
Juniori A -63
Juniori A -68
Juniori A -73
Juniori A -78
Juniori A +78
Juniorke A -55
Juniorke A -59
Seniori A - 58
Seniori A - 63
Seniori A - 68
Seniori A - 87
Seniori A + 87
Seniorke A - 57
Seniorke A + 73
Juniori A -55
2001
374
25
NENAD MARJANOV (ES)
98
0
DUSAN IBRIC (ARES018)
396
PETAR RADEV (NERON)
2002
116
12
MATEVŽ KOREN (JITAE)
232
0
VUKAŠIN JOVIĆ (DUNAV1)
445
MARIO CVETANOV (NERON)
2016
374
0
NENAD MARJANOV (ES)
396
0
PETAR RADEV (NERON)
2017
116
12
MATEVŽ KOREN (JITAE)
445
0
MARIO CVETANOV (NERON)
2034
374
14
NENAD MARJANOV (ES)
116
0
MATEVŽ KOREN (JITAE)
Osvajači medalja
1. NENAD MARJANOV, Eurosped
2. MATEVŽ KOREN, JITAE Maribor
3. PETAR RADEV, Neron
3. MARIO CVETANOV, Neron
Juniori A -63
2003
403
0
NIKOLA ISAILOVIĆ (LUKAGRM)
60
0
IVAN DIMITROV (JDK)
409
STEFAN NIKOLIC (LUKAGRM)
413
STEFAN CRVENKOVIĆ (LUKAGRM)
75
LAZAR SARAILIC (RALE)
2018
403
0
NIKOLA ISAILOVIĆ (LUKAGRM)
409
0
STEFAN NIKOLIC (LUKAGRM)
2019
413
18
STEFAN CRVENKOVIĆ (LUKAGRM)
75
4
LAZAR SARAILIC (RALE)
2035
409
5
STEFAN NIKOLIC (LUKAGRM)
413
8
STEFAN CRVENKOVIĆ (LUKAGRM)
Osvajači medalja
1. STEFAN CRVENKOVIĆ, Grmeč
2. STEFAN NIKOLIC, Grmeč
3. LAZAR SARAILIC, Fast Kick
3. ----
Juniori A -68
2004
167
0
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
62
0
TEODOR NENOV (JDK)
2005
458
2
DANILO JAKŠIĆ (LAV)
275
13
NENAD ANDJELKOVIC (ARES018)
2006
354
7
PETAR KRUNIC (LJUBIJA)
286
6
TUSA TUDOR (SENIOR)
348
DAVID KOSTADINOSKI (KATALEA)
2020
167
9
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
275
0
NENAD ANDJELKOVIC (ARES018)
2021
354
6
PETAR KRUNIC (LJUBIJA)
348
12
DAVID KOSTADINOSKI (KATALEA)
2036
167
1
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
348
5
DAVID KOSTADINOSKI (KATALEA)
Osvajači medalja
1. DAVID KOSTADINOSKI, Petrovec
2. NEMANJA SKORIC, Ljubija-Prijedor
3. PETAR KRUNIC, Ljubija-Prijedor
3. NENAD ANDJELKOVIC, ares
Juniori A -73
2007
367
3
MILOŠ POPOVIĆ (SRBIJA)
404
17
ZLATKO POPOVIĆ (LUKAGRM)
178
ERMIN BRDAR (LJUBIJA)
2027
404
7
ZLATKO POPOVIĆ (LUKAGRM)
178
0
ERMIN BRDAR (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. ZLATKO POPOVIĆ, Grmeč
2. ERMIN BRDAR, Ljubija-Prijedor
3. MILOŠ POPOVIĆ, Zrenjanin
3. ----
Juniori A -78
2022
366
0
SLAVOMIR KOVAČKI (SRBIJA)
197
0
MARKO KOVAČ (TKD BA)
Osvajači medalja
1. MARKO KOVAČ, Beli Andjeli
2. ----
3. ----
3. ----
Juniori A +78
2008
382
4
GORAN PERIC (KWON2)
118
11
ŽAN BERGLEZ (JITAE)
2009
290
13
MARKO UKSANOVIC (TKD BUD)
411
0
LAZAR MATIC (LUKAGRM)
2028
118
0
ŽAN BERGLEZ (JITAE)
290
4
MARKO UKSANOVIC (TKD BUD)
Osvajači medalja
1. MARKO UKSANOVIC, BUDUCNOST
2. ŽAN BERGLEZ, JITAE Maribor
3. LAZAR MATIC, Grmeč
3. GORAN PERIC, KWON BATAJNICA
Juniorke A -55
2023
140
0
JELENA RADIĆ (BANJICA)
139
0
ANA KRNOJELAC (BANJICA)
Osvajači medalja
1. JELENA RADIĆ, Banjica
2. ANA KRNOJELAC, Banjica
3. ----
3. ----
Juniorke A -59
2010
294
12
NUŠA URNAUT (JITAE)
405
0
TEODORA MATIC (LUKAGRM)
2011
349
8
MARIJA PESHEVSKA (KATALEA)
407
2
GORDANA JOKIC (LUKAGRM)
2029
294
8
NUŠA URNAUT (JITAE)
349
8
MARIJA PESHEVSKA (KATALEA)
Osvajači medalja
1. NUŠA URNAUT, JITAE Maribor
2. MARIJA PESHEVSKA, Petrovec
3. TEODORA MATIC, Grmeč
3. GORDANA JOKIC, Grmeč
Seniori A - 58
2024
498
0
DAMIR STOJANČEV (SRBIJA)
495
0
ALEKSANDAR ČOLIĆ (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR ČOLIĆ, Zrenjanin
2. ----
3. ----
3. ----
Seniori A - 63
2025
509
0
JOVAN ROMAC (SRBIJA)
510
0
MIODRAG STOJADINOVIĆ (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. MIODRAG STOJADINOVIĆ, Zrenjanin
2. ----
3. ----
3. ----
Seniori A - 68
2012
79
0
FILIP MILIVOJEVIC (LOLA)
416
0
DEJAN TOMIĆ (ZMAJ)
500
DARIO BODOR (ZMAJ)
2030
416
10
DEJAN TOMIĆ (ZMAJ)
500
9
DARIO BODOR (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. DEJAN TOMIĆ, Zmaj
2. DARIO BODOR, Zmaj
3. FILIP MILIVOJEVIC, Lola
3. ----
Seniori A - 87
2013
515
0
DRAŠKO JOVANOV (ZMAJ)
516
0
PETAR VRZIĆ (ZMAJ)
517
MILOJE MARKOVIĆ (ZMAJ)
2031
515
3
DRAŠKO JOVANOV (ZMAJ)
517
2
MILOJE MARKOVIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. DRAŠKO JOVANOV, Zmaj
2. MILOJE MARKOVIĆ, Zmaj
3. PETAR VRZIĆ, Zmaj
3. ----
Seniori A + 87
2014
514
0
DJORDJE MARCETIC (AZIJA)
370
0
LJUBOMIR STANCIC (JOP)
471
DUŠAN SAMOLOVAC (SRBIJA)
2032
514
0
DJORDJE MARCETIC (AZIJA)
471
0
DUŠAN SAMOLOVAC (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. DUŠAN SAMOLOVAC, Zrenjanin
2. ----
3. ----
3. ----
Seniorke A - 57
2015
289
19
MIRJANA RASOVIC (TKD BUD)
238
6
DAJANA RADIVOJEVIĆ (PROLETE)
83
BUBBINI MICOL (SENIOR)
2033
289
11
MIRJANA RASOVIC (TKD BUD)
83
2
BUBBINI MICOL (SENIOR)
Osvajači medalja
1. MIRJANA RASOVIC, BUDUCNOST
2. BUBBINI MICOL, Olimpico Trieste
3. DAJANA RADIVOJEVIĆ, Proleter
3. ----
Seniorke A + 73
2026
85
0
DOZ ROMINA (SENIOR)
198
6
SARA PUNGARTNIK (JITAE)
Osvajači medalja
1. SARA PUNGARTNIK, JITAE Maribor
2. DOZ ROMINA, Olimpico Trieste
3. ----
3. ----