Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Trofej Beograda
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 1 A -23
Pioniri 1 A -25
Pioniri 1 A -27
Pioniri 1 A -29
Pioniri 1 A -31
Pioniri 1 A -33
Pioniri 1 A -36
Pioniri 1 A -40
Pioniri 1 A +40
Pionirke 1 A -25
Pionirke 1 A -27
Pionirke 1 A -29
Pionirke 1 A -31
Pionirke 1 A -40
Pionirke 1 A +40
Pioniri 2 A +36
Pionirke 2 A -23
Pionirke 2 A -25
Pionirke 2 A -27
Pioniri 1 A -23
3008
358
10
PETAR NEDELJKOVIC (AZIJA)
210
0
MARIYAN YANEV (NERON)
3009
395
6
BOYAN YANEV (NERON)
278
19
NIKOLA DRAŽETA (BANJICA)
3034
358
15
PETAR NEDELJKOVIC (AZIJA)
278
3
NIKOLA DRAŽETA (BANJICA)
Medalists
1. PETAR NEDELJKOVIC, Azija
2. NIKOLA DRAŽETA, Banjica
3. MARIYAN YANEV, Neron
3. BOYAN YANEV, Neron
Pioniri 1 A -25
3010
101
1
PETAR SCEPANOVIC (ARES018)
272
3
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
206
BORISLAV CIKOV (NERON)
3035
272
7
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
206
10
BORISLAV CIKOV (NERON)
Medalists
1. BORISLAV CIKOV, Neron
2. VUKAŠIN MOJSILOVIĆ, Šabac
3. PETAR SCEPANOVIC, ares
3. ----
Pioniri 1 A -27
3011
261
4
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
360
1
RASTKO DOSTANIC (SERBIA)
338
TODOR VASILIC (AZIJA)
3036
261
5
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
338
11
TODOR VASILIC (AZIJA)
Medalists
1. TODOR VASILIC, Azija
2. MARKO MIHAILOVIĆ, Šabac
3. RASTKO DOSTANIC, Combat Wolf
3. ----
Pioniri 1 A -29
3012
507
13
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
453
0
FILIP DŽIDA (LAV)
473
MARKO STOJANOVIĆ (FENIKS)
3037
507
4
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
473
9
MARKO STOJANOVIĆ (FENIKS)
Medalists
1. MARKO STOJANOVIĆ, Feniks
2. UROŠ BELANOVIĆ, Šabac
3. FILIP DŽIDA, Lav
3. ----
Pioniri 1 A -31
3013
260
15
VUKAŠIN KARAVIDIĆ (ŠA SRB)
249
1
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
194
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
3038
260
16
VUKAŠIN KARAVIDIĆ (ŠA SRB)
194
4
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
Medalists
1. VUKAŠIN KARAVIDIĆ, Šabac
2. FRAN JAVORSKY, Pantera
3. LAZAR ILIČIN, Taurunum
3. ----
Pioniri 1 A -33
3001
375
12
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (ES)
265
0
NIKOLA VUJIĆ (ŠA SRB)
80
LAZAR MAGDIC (LOLA)
3002
96
19
JOVAN JOVANOVIC (ARES018)
326
6
VIKTOR VASILEV (NERON)
359
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
3020
375
12
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (ES)
80
0
LAZAR MAGDIC (LOLA)
3021
96
0
JOVAN JOVANOVIC (ARES018)
359
4
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
3043
375
1
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (ES)
359
0
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
Medalists
1. OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC, Eurosped
2. MIHAJLO VULIC, Galeb
3. LAZAR MAGDIC, Lola
3. JOVAN JOVANOVIC, ares
Pioniri 1 A -36
3003
239
4
STEFAN ISAKOV (PROLETE)
329
5
DJORDJE BRANKOVIC (GALEBBG)
273
PAVLE JOVANOVIC (ARES018)
3004
481
6
NIKOLA RANKOVIĆ (AZIJA)
470
11
STEFAN STOJANOVIĆ (FENIKS)
201
PETER CISARIK (ILYO KE)
3022
329
4
DJORDJE BRANKOVIC (GALEBBG)
273
3
PAVLE JOVANOVIC (ARES018)
3023
470
1
STEFAN STOJANOVIĆ (FENIKS)
201
8
PETER CISARIK (ILYO KE)
3044
329
1
DJORDJE BRANKOVIC (GALEBBG)
201
10
PETER CISARIK (ILYO KE)
Medalists
1. PETER CISARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
2. DJORDJE BRANKOVIC, Galeb
3. STEFAN STOJANOVIĆ, Feniks
3. PAVLE JOVANOVIC, ares
Pioniri 1 A -40
3014
383
0
ĐORĐE OGRIZOVIĆ (AZIJA)
58
0
PAVEL DIMITROV (JDK)
3015
137
0
DAVID MARKOVIC (ARES018)
81
0
MARKO BURUSIC (LOLA)
3039
383
7
ĐORĐE OGRIZOVIĆ (AZIJA)
81
3
MARKO BURUSIC (LOLA)
Medalists
1. ĐORĐE OGRIZOVIĆ, Azija
2. MARKO BURUSIC, Lola
3. ----
3. DAVID MARKOVIC, ares
Pioniri 1 A +40
3005
362
3
LUKA BABIC (SERBIA)
475
4
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
304
JIRI ŠŤASTNÝ (LECAF)
3006
136
1
STEFAN LSTAS (ARES018)
123
0
VID MOHORIČ (JITAE)
35
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3024
475
9
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
304
6
JIRI ŠŤASTNÝ (LECAF)
3025
136
0
STEFAN LSTAS (ARES018)
35
3
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3045
475
14
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
35
4
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
Medalists
1. LUKA VUKOBRATOVIĆ, Feniks
2. DIMITRIJE AJDUKOVIĆ, Banjica
3. JIRI ŠŤASTNÝ, SK TKD LACEK
3. STEFAN LSTAS, ares
Pionirke 1 A -25
3028
36
11
KATARINA JAKŠIĆ (BANJICA)
195
19
MIDZOR KALA (PANTERA)
Medalists
1. MIDZOR KALA, Pantera
2. KATARINA JAKŠIĆ, Banjica
3. ----
3. ----
Pionirke 1 A -27
3029
99
15
KATARINA STANKOVIC (ARES018)
105
8
ALEKSANDRA MARJANSKI (SRBIJA)
Medalists
1. KATARINA STANKOVIC, ares
2. ALEKSANDRA MARJANSKI, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Pionirke 1 A -29
3030
48
9
LUCIJA JELIC (PANTERA)
2
7
NAĐA STOJČEVIĆ (TKDBGD)
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. NAĐA STOJČEVIĆ, Beograd
3. ----
3. ----
Pionirke 1 A -31
3016
34
8
PETRA ĆIROVIĆ (BANJICA)
193
20
NIKA KOLAREK (PANTERA)
33
TEODORA RADAK (BANJICA)
3040
193
10
NIKA KOLAREK (PANTERA)
33
6
TEODORA RADAK (BANJICA)
Medalists
1. NIKA KOLAREK, Pantera
2. TEODORA RADAK, Banjica
3. PETRA ĆIROVIĆ, Banjica
3. ----
Pionirke 1 A -40
3017
90
0
PERIC BARBARA (SENIOR)
456
7
JELENA STAMENKOVIĆ (LAV)
3018
478
0
SARA DIMITRIJEVIC (AZIJA)
276
13
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
3041
456
1
JELENA STAMENKOVIĆ (LAV)
276
8
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
Medalists
1. ALEKSANDRA MITIĆ, Imperium
2. JELENA STAMENKOVIĆ, Lav
3. SARA DIMITRIJEVIC, Azija
3. PERIC BARBARA, Olimpico Trieste
Pionirke 1 A +40
3007
469
0
IVA VELINOV (FENIKS)
412
0
MILICA ŠAINOVIĆ (LUKAGRM)
328
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
368
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
37
VESNA AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3026
469
0
IVA VELINOV (FENIKS)
328
7
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
3027
368
3
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
37
0
VESNA AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3046
328
4
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
368
3
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
Medalists
1. TIJANA NAJHOLD, Imperium
2. SANDRA STAMEVSKI, Imperium
3. IVA VELINOV, Feniks
3. VESNA AJDUKOVIĆ, Banjica
Pioniri 2 A +36
3019
466
2
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
295
3
ANDRIJA VUKOTIĆ (BANJICA)
462
NEMANJA ZIVANIC (LJUBIJA)
3042
295
2
ANDRIJA VUKOTIĆ (BANJICA)
462
1
NEMANJA ZIVANIC (LJUBIJA)
Medalists
1. ANDRIJA VUKOTIĆ, Banjica
2. NEMANJA ZIVANIC, Ljubija-Prijedor
3. STEFAN TADIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ----
Pionirke 2 A -23
3031
296
3
JANA NOVAKOVIĆ (TRZEMUN)
129
9
DARIJA STANIŠIĆ (BANJICA)
Medalists
1. DARIJA STANIŠIĆ, Banjica
2. JANA NOVAKOVIĆ, Taurunum
3. ----
3. ----
Pionirke 2 A -25
3032
494
0
ANA RESANOVIC (LJUBIJA)
496
10
NADJA MAJSTOROVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. NADJA MAJSTOROVIC, Ljubija-Prijedor
2. ANA RESANOVIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Pionirke 2 A -27
3033
492
38
NIKOLINA PLECAS (LJUBIJA)
493
26
SARA TOPIC (LJUBIJA)
Medalists
1. NIKOLINA PLECAS, Ljubija-Prijedor
2. SARA TOPIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----