Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
16. Trofej Beograda
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pinoiri 1 A (male) -23
Pinoiri 1 A (male) -25
Pinoiri 1 A (male) -27
Pinoiri 1 A (male) -29
Pinoiri 1 A (male) -31
Pinoiri 1 A (male) -33
Pinoiri 1 A (male) -36
Pinoiri 1 A (male) -40
Pinoiri 1 A (male) +40
Pinoiri 1 A (female) -25
Pinoiri 1 A (female) -27
Pinoiri 1 A (female) -29
Pinoiri 1 A (female) -31
Pinoiri 1 A (female) -40
Pinoiri 1 A (female) +40
Pinoiri 2 A (male) +36
Pinoiri 2 A (female) -23
Pinoiri 2 A (female) -25
Pinoiri 2 A (female) -27
Pinoiri 1 A (male) -23
3008
358
10
PETAR NEDELJKOVIC (AZIJA)
210
0
MARIYAN YANEV (NERON)
3009
395
6
BOYAN YANEV (NERON)
278
19
NIKOLA DRAŽETA (BANJICA)
3034
358
15
PETAR NEDELJKOVIC (AZIJA)
278
3
NIKOLA DRAŽETA (BANJICA)
Medalists
1. PETAR NEDELJKOVIC, Azija
2. NIKOLA DRAŽETA, Banjica
3. MARIYAN YANEV, Neron
3. BOYAN YANEV, Neron
Pinoiri 1 A (male) -25
3010
101
1
PETAR SCEPANOVIC (ARES018)
272
3
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
206
BORISLAV CIKOV (NERON)
3035
272
7
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
206
10
BORISLAV CIKOV (NERON)
Medalists
1. BORISLAV CIKOV, Neron
2. VUKAŠIN MOJSILOVIĆ, Šabac
3. PETAR SCEPANOVIC, ares
3. ----
Pinoiri 1 A (male) -27
3011
261
4
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
360
1
RASTKO DOSTANIC (SERBIA)
338
TODOR VASILIC (AZIJA)
3036
261
5
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
338
11
TODOR VASILIC (AZIJA)
Medalists
1. TODOR VASILIC, Azija
2. MARKO MIHAILOVIĆ, Šabac
3. RASTKO DOSTANIC, Combat Wolf
3. ----
Pinoiri 1 A (male) -29
3012
507
13
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
453
0
FILIP DŽIDA (LAV)
473
MARKO STOJANOVIĆ (FENIKS)
3037
507
4
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
473
9
MARKO STOJANOVIĆ (FENIKS)
Medalists
1. MARKO STOJANOVIĆ, Feniks
2. UROŠ BELANOVIĆ, Šabac
3. FILIP DŽIDA, Lav
3. ----
Pinoiri 1 A (male) -31
3013
260
15
VUKAŠIN KARAVIDIĆ (ŠA SRB)
249
1
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
194
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
3038
260
16
VUKAŠIN KARAVIDIĆ (ŠA SRB)
194
4
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
Medalists
1. VUKAŠIN KARAVIDIĆ, Šabac
2. FRAN JAVORSKY, Pantera
3. LAZAR ILIČIN, Taurunum
3. ----
Pinoiri 1 A (male) -33
3001
375
12
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (ES)
265
0
NIKOLA VUJIĆ (ŠA SRB)
80
LAZAR MAGDIC (LOLA)
3002
96
19
JOVAN JOVANOVIC (ARES018)
326
6
VIKTOR VASILEV (NERON)
359
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
3020
375
12
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (ES)
80
0
LAZAR MAGDIC (LOLA)
3021
96
0
JOVAN JOVANOVIC (ARES018)
359
4
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
3043
375
1
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (ES)
359
0
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
Medalists
1. OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC, Eurosped
2. MIHAJLO VULIC, Galeb
3. LAZAR MAGDIC, Lola
3. JOVAN JOVANOVIC, ares
Pinoiri 1 A (male) -36
3003
239
4
STEFAN ISAKOV (PROLETE)
329
5
DJORDJE BRANKOVIC (GALEBBG)
273
PAVLE JOVANOVIC (ARES018)
3004
481
6
NIKOLA RANKOVIĆ (AZIJA)
470
11
STEFAN STOJANOVIĆ (FENIKS)
201
PETER CISARIK (ILYO KE)
3022
329
4
DJORDJE BRANKOVIC (GALEBBG)
273
3
PAVLE JOVANOVIC (ARES018)
3023
470
1
STEFAN STOJANOVIĆ (FENIKS)
201
8
PETER CISARIK (ILYO KE)
3044
329
1
DJORDJE BRANKOVIC (GALEBBG)
201
10
PETER CISARIK (ILYO KE)
Medalists
1. PETER CISARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
2. DJORDJE BRANKOVIC, Galeb
3. STEFAN STOJANOVIĆ, Feniks
3. PAVLE JOVANOVIC, ares
Pinoiri 1 A (male) -40
3014
383
0
ĐORĐE OGRIZOVIĆ (AZIJA)
58
0
PAVEL DIMITROV (JDK)
3015
137
0
DAVID MARKOVIC (ARES018)
81
0
MARKO BURUSIC (LOLA)
3039
383
7
ĐORĐE OGRIZOVIĆ (AZIJA)
81
3
MARKO BURUSIC (LOLA)
Medalists
1. ĐORĐE OGRIZOVIĆ, Azija
2. MARKO BURUSIC, Lola
3. ----
3. DAVID MARKOVIC, ares
Pinoiri 1 A (male) +40
3005
362
3
LUKA BABIC (SERBIA)
475
4
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
304
JIRI ŠŤASTNÝ (LECAF)
3006
136
1
STEFAN LSTAS (ARES018)
123
0
VID MOHORIČ (JITAE)
35
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3024
475
9
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
304
6
JIRI ŠŤASTNÝ (LECAF)
3025
136
0
STEFAN LSTAS (ARES018)
35
3
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3045
475
14
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
35
4
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
Medalists
1. LUKA VUKOBRATOVIĆ, Feniks
2. DIMITRIJE AJDUKOVIĆ, Banjica
3. JIRI ŠŤASTNÝ, SK TKD LACEK
3. STEFAN LSTAS, ares
Pinoiri 1 A (female) -25
3028
36
11
KATARINA JAKŠIĆ (BANJICA)
195
19
MIDZOR KALA (PANTERA)
Medalists
1. MIDZOR KALA, Pantera
2. KATARINA JAKŠIĆ, Banjica
3. ----
3. ----
Pinoiri 1 A (female) -27
3029
99
15
KATARINA STANKOVIC (ARES018)
105
8
ALEKSANDRA MARJANSKI (SRBIJA)
Medalists
1. KATARINA STANKOVIC, ares
2. ALEKSANDRA MARJANSKI, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Pinoiri 1 A (female) -29
3030
48
9
LUCIJA JELIC (PANTERA)
2
7
NAĐA STOJČEVIĆ (TKDBGD)
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. NAĐA STOJČEVIĆ, Beograd
3. ----
3. ----
Pinoiri 1 A (female) -31
3016
34
8
PETRA ĆIROVIĆ (BANJICA)
193
20
NIKA KOLAREK (PANTERA)
33
TEODORA RADAK (BANJICA)
3040
193
10
NIKA KOLAREK (PANTERA)
33
6
TEODORA RADAK (BANJICA)
Medalists
1. NIKA KOLAREK, Pantera
2. TEODORA RADAK, Banjica
3. PETRA ĆIROVIĆ, Banjica
3. ----
Pinoiri 1 A (female) -40
3017
90
0
PERIC BARBARA (SENIOR)
456
7
JELENA STAMENKOVIĆ (LAV)
3018
478
0
SARA DIMITRIJEVIC (AZIJA)
276
13
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
3041
456
1
JELENA STAMENKOVIĆ (LAV)
276
8
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
Medalists
1. ALEKSANDRA MITIĆ, Imperium
2. JELENA STAMENKOVIĆ, Lav
3. SARA DIMITRIJEVIC, Azija
3. PERIC BARBARA, Olimpico Trieste
Pinoiri 1 A (female) +40
3007
469
0
IVA VELINOV (FENIKS)
412
0
MILICA ŠAINOVIĆ (LUKAGRM)
328
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
368
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
37
VESNA AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3026
469
0
IVA VELINOV (FENIKS)
328
7
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
3027
368
3
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
37
0
VESNA AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3046
328
4
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
368
3
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
Medalists
1. TIJANA NAJHOLD, Imperium
2. SANDRA STAMEVSKI, Imperium
3. IVA VELINOV, Feniks
3. VESNA AJDUKOVIĆ, Banjica
Pinoiri 2 A (male) +36
3019
466
2
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
295
3
ANDRIJA VUKOTIĆ (BANJICA)
462
NEMANJA ZIVANIC (LJUBIJA)
3042
295
2
ANDRIJA VUKOTIĆ (BANJICA)
462
1
NEMANJA ZIVANIC (LJUBIJA)
Medalists
1. ANDRIJA VUKOTIĆ, Banjica
2. NEMANJA ZIVANIC, Ljubija-Prijedor
3. STEFAN TADIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ----
Pinoiri 2 A (female) -23
3031
296
3
JANA NOVAKOVIĆ (TRZEMUN)
129
9
DARIJA STANIŠIĆ (BANJICA)
Medalists
1. DARIJA STANIŠIĆ, Banjica
2. JANA NOVAKOVIĆ, Taurunum
3. ----
3. ----
Pinoiri 2 A (female) -25
3032
494
0
ANA RESANOVIC (LJUBIJA)
496
10
NADJA MAJSTOROVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. NADJA MAJSTOROVIC, Ljubija-Prijedor
2. ANA RESANOVIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Pinoiri 2 A (female) -27
3033
492
38
NIKOLINA PLECAS (LJUBIJA)
493
26
SARA TOPIC (LJUBIJA)
Medalists
1. NIKOLINA PLECAS, Ljubija-Prijedor
2. SARA TOPIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----