Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. Trofej Beograda
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri 1 B -29
Pioniri 1 B -31
Pioniri 1 B -33
Pioniri 1 B -36
Pionirke 1 B -31
Pionirke 1 B -36
Pioniri 2 A -27
Pioniri 2 A -29
Kadeti B -37
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -59
Kadetkinje B +59
Juniori B -68
Juniori B -73
Juniorke B -59
Juniorke B -63
Seniori B - 63
Pioniri 1 B -29
4004
355
1
DAMJAN BOGDANOVSKI (KATALEA)
431
2
ANDREJ MILADINOVIC (LJUBIJA)
432
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
4030
431
4
ANDREJ MILADINOVIC (LJUBIJA)
432
5
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. SRDJAN MILJATOVIC, Ljubija-Prijedor
2. ANDREJ MILADINOVIC, Ljubija-Prijedor
3. DAMJAN BOGDANOVSKI, Petrovec
3. ----
Pioniri 1 B -31
4005
511
10
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
190
0
OMEROVIC ALEN (RALE)
4006
134
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BANJICA)
266
1
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
4031
511
1
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
266
0
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
Osvajači medalja
1. IVAN VUCENOVIC, Ljubija-Prijedor
2. ŽARKO KRAJIŠNIK, Šabac
3. OMEROVIC ALEN, Fast Kick
3. ANDREJ VLADIČIĆ, Banjica
Pioniri 1 B -33
4007
484
0
DANILO JURIC (AZIJA)
436
2
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
378
UROŠ PETROVIĆ (KBSBG)
4032
436
0
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
378
0
UROŠ PETROVIĆ (KBSBG)
Osvajači medalja
1. LUKA VUNIC, Ljubija-Prijedor
2. UROŠ PETROVIĆ, KBSBeograd
3. DANILO JURIC, Azija
3. ----
Pioniri 1 B -36
4001
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
292
0
NIKOLA JOVANOVIĆ (CZVEZDA)
4002
188
1
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
284
2
MARKO GRUJIC (FAVORIT)
4003
253
2
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
449
2
LUKA MILIĆ (FENIKS)
293
PETAR PILJA (CZVEZDA)
4017
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
284
0
MARKO GRUJIC (FAVORIT)
4018
449
1
LUKA MILIĆ (FENIKS)
293
0
PETAR PILJA (CZVEZDA)
4040
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
449
0
LUKA MILIĆ (FENIKS)
Osvajači medalja
1. VLADA ARSENOVIĆ, Combat Wolf
2. LUKA MILIĆ, Feniks
3. MARKO GRUJIC, FAVORIT
3. PETAR PILJA, Crvena zvezda
Pionirke 1 B -31
4008
247
6
HELENA MILIĆ (TRZEMUN)
387
3
MARIJA MILIĆ (BANJICA)
467
JOVANA STEFANOVIĆ (FENIKS)
4033
247
0
HELENA MILIĆ (TRZEMUN)
467
1
JOVANA STEFANOVIĆ (FENIKS)
Osvajači medalja
1. JOVANA STEFANOVIĆ, Feniks
2. HELENA MILIĆ, Taurunum
3. MARIJA MILIĆ, Banjica
3. ----
Pionirke 1 B -36
4009
303
0
ANNA HOSTIČKOVA (LECAF)
228
0
VIOLETA NOVAKOVIĆ (DUNAV1)
4010
369
1
ADRIJANA JAKIC (LJUBIJA)
1
2
MAŠA NEŠKOVIĆ (TKDBGD)
4034
228
1
VIOLETA NOVAKOVIĆ (DUNAV1)
1
0
MAŠA NEŠKOVIĆ (TKDBGD)
Osvajači medalja
1. VIOLETA NOVAKOVIĆ, Dunav Borča Bg
2. MAŠA NEŠKOVIĆ, Beograd
3. ANNA HOSTIČKOVA, SK TKD LACEK
3. ADRIJANA JAKIC, Ljubija-Prijedor
Pioniri 2 A -27
4019
311
1
VANJA MIRKOVIĆ (BANJICA)
401
0
VUKAN STAVROV (BANJICA)
Osvajači medalja
1. VANJA MIRKOVIĆ, Banjica
2. VUKAN STAVROV, Banjica
3. ----
3. ----
Pioniri 2 A -29
4020
92
0
VUK GVOZDENOVIĆ (BANJICA)
200
12
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. DANIEL IZARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
2. VUK GVOZDENOVIĆ, Banjica
3. ----
3. ----
Kadeti B -37
4011
133
0
NOVAK MILAKOVIĆ (BANJICA)
59
0
LACHEZAR DIMITROV (JDK)
312
IVAN KOROLIJA (BANJICA)
4035
133
0
NOVAK MILAKOVIĆ (BANJICA)
312
0
IVAN KOROLIJA (BANJICA)
Osvajači medalja
1. IVAN KOROLIJA, Banjica
2. ----
3. ----
3. ----
Kadeti B -49
4021
241
0
MATIJA JOVANOVIĆ (TRZEMUN)
317
0
NIKOLA MISKOVIC (ZNKRS)
Osvajači medalja
1. NIKOLA MISKOVIC, "ZVORNIK"
2. ----
3. ----
3. ----
Kadeti B -53
4012
191
0
NIKOLA ZIVKOVIC (RALE)
224
4
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
2. NIKOLA ZIVKOVIC, Fast Kick
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -41
4022
344
6
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
53
2
NEVENA NIKOLIN (SBVMAG1)
Osvajači medalja
1. BOJANA JOSIC, Ljubija-Prijedor
2. NEVENA NIKOLIN, Klub borilačkih veština '' MAG ''
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -44
4023
343
0
SANJA RASTOKA (LJUBIJA)
342
8
MAJA VESELINOVIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. MAJA VESELINOVIC, Ljubija-Prijedor
2. SANJA RASTOKA, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -47
4024
460
0
IVANA ZORIC (LJUBIJA)
164
16
OLIVERA KARAN (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. OLIVERA KARAN, Ljubija-Prijedor
2. IVANA ZORIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -51
4025
448
1
MARIA GEORGIEVA (NERON)
333
13
KRISTINA CICA (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. KRISTINA CICA, Ljubija-Prijedor
2. MARIA GEORGIEVA, Neron
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -59
4013
252
0
MIA STANKOVIĆ (TRZEMUN)
506
14
DANKA KARAN (LJUBIJA)
4014
372
5
IVANA SARENAC (JOP)
406
0
TEODORA JARIC (LJUBIJA)
4037
506
3
DANKA KARAN (LJUBIJA)
372
0
IVANA SARENAC (JOP)
Osvajači medalja
1. DANKA KARAN, Ljubija-Prijedor
2. IVANA SARENAC, JOPA
3. MIA STANKOVIĆ, Taurunum
3. TEODORA JARIC, Ljubija-Prijedor
Kadetkinje B +59
4026
390
0
ANA SEDLAN (GALEBBG)
371
0
HELENA NISIC (JOP)
Osvajači medalja
1. ANA SEDLAN, Galeb
2. HELENA NISIC, JOPA
3. ----
3. ----
Juniori B -68
4015
231
0
ALEKSANDAR BRANKOVIĆ (DUNAV1)
318
1
NIKOLA TOMIC (ZNKRS)
203
RICHARD KANA (ILYO KE)
4038
318
1
NIKOLA TOMIC (ZNKRS)
203
4
RICHARD KANA (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. RICHARD KANA, Ilyo TKD SKP Kosice
2. NIKOLA TOMIC, "ZVORNIK"
3. ALEKSANDAR BRANKOVIĆ, Dunav Borča Bg
3. ----
Juniori B -73
4016
322
6
MARKO PEROVIĆ (KOŠAVA)
233
3
LAZAR VORKAPIĆ (DUNAV1)
170
ADI ZUBANOVIC (LJUBIJA)
4039
322
2
MARKO PEROVIĆ (KOŠAVA)
170
1
ADI ZUBANOVIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. MARKO PEROVIĆ, Košava
2. ADI ZUBANOVIC, Ljubija-Prijedor
3. LAZAR VORKAPIĆ, Dunav Borča Bg
3. ----
Juniorke B -59
4027
381
1
NINA TOMIC (KWON2)
441
0
IVONA RATKOVIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. NINA TOMIC, KWON BATAJNICA
2. IVONA RATKOVIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Juniorke B -63
4028
438
1
BOJANA ZIVANIC (LJUBIJA)
440
0
MARTINA RATKOVIĆ (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. BOJANA ZIVANIC, Ljubija-Prijedor
2. MARTINA RATKOVIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Seniori B - 63
4029
229
0
BORIS PERKOVIĆ (DUNAV1)
235
3
ALEN ŽIŽEK (DUNAV1)
Osvajači medalja
1. ALEN ŽIŽEK, Dunav Borča Bg
2. BORIS PERKOVIĆ, Dunav Borča Bg
3. ----
3. ----