Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
16. Trofej Beograda
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pinoiri 1 B (male) -29
Pinoiri 1 B (male) -31
Pinoiri 1 B (male) -33
Pinoiri 1 B (male) -36
Pinoiri 1 B (female) -31
Pinoiri 1 B (female) -36
Pinoiri 2 A (male) -27
Pinoiri 2 A (male) -29
Cadets B (male) -37
Cadets B (male) -49
Cadets B (male) -53
Cadets B (female) -41
Cadets B (female) -44
Cadets B (female) -47
Cadets B (female) -51
Cadets B (female) -59
Cadets B (female) +59
Juniors B (male) -68
Juniors B (male) -73
Juniors B (female) -59
Juniors B (female) -63
Seniors B (male) - 63
Pinoiri 1 B (male) -29
4004
355
1
DAMJAN BOGDANOVSKI (KATALEA)
431
2
ANDREJ MILADINOVIC (LJUBIJA)
432
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
4030
431
4
ANDREJ MILADINOVIC (LJUBIJA)
432
5
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. SRDJAN MILJATOVIC, Ljubija-Prijedor
2. ANDREJ MILADINOVIC, Ljubija-Prijedor
3. DAMJAN BOGDANOVSKI, Petrovec
3. ----
Pinoiri 1 B (male) -31
4005
511
10
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
190
0
OMEROVIC ALEN (RALE)
4006
134
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BANJICA)
266
1
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
4031
511
1
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
266
0
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
Medalists
1. IVAN VUCENOVIC, Ljubija-Prijedor
2. ŽARKO KRAJIŠNIK, Šabac
3. OMEROVIC ALEN, Fast Kick
3. ANDREJ VLADIČIĆ, Banjica
Pinoiri 1 B (male) -33
4007
484
0
DANILO JURIC (AZIJA)
436
2
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
378
UROŠ PETROVIĆ (KBSBG)
4032
436
0
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
378
0
UROŠ PETROVIĆ (KBSBG)
Medalists
1. LUKA VUNIC, Ljubija-Prijedor
2. UROŠ PETROVIĆ, KBSBeograd
3. DANILO JURIC, Azija
3. ----
Pinoiri 1 B (male) -36
4001
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
292
0
NIKOLA JOVANOVIĆ (CZVEZDA)
4002
188
1
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
284
2
MARKO GRUJIC (FAVORIT)
4003
253
2
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
449
2
LUKA MILIĆ (FENIKS)
293
PETAR PILJA (CZVEZDA)
4017
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
284
0
MARKO GRUJIC (FAVORIT)
4018
449
1
LUKA MILIĆ (FENIKS)
293
0
PETAR PILJA (CZVEZDA)
4040
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
449
0
LUKA MILIĆ (FENIKS)
Medalists
1. VLADA ARSENOVIĆ, Combat Wolf
2. LUKA MILIĆ, Feniks
3. MARKO GRUJIC, FAVORIT
3. PETAR PILJA, Crvena zvezda
Pinoiri 1 B (female) -31
4008
247
6
HELENA MILIĆ (TRZEMUN)
387
3
MARIJA MILIĆ (BANJICA)
467
JOVANA STEFANOVIĆ (FENIKS)
4033
247
0
HELENA MILIĆ (TRZEMUN)
467
1
JOVANA STEFANOVIĆ (FENIKS)
Medalists
1. JOVANA STEFANOVIĆ, Feniks
2. HELENA MILIĆ, Taurunum
3. MARIJA MILIĆ, Banjica
3. ----
Pinoiri 1 B (female) -36
4009
303
0
ANNA HOSTIČKOVA (LECAF)
228
0
VIOLETA NOVAKOVIĆ (DUNAV1)
4010
369
1
ADRIJANA JAKIC (LJUBIJA)
1
2
MAŠA NEŠKOVIĆ (TKDBGD)
4034
228
1
VIOLETA NOVAKOVIĆ (DUNAV1)
1
0
MAŠA NEŠKOVIĆ (TKDBGD)
Medalists
1. VIOLETA NOVAKOVIĆ, Dunav Borča Bg
2. MAŠA NEŠKOVIĆ, Beograd
3. ANNA HOSTIČKOVA, SK TKD LACEK
3. ADRIJANA JAKIC, Ljubija-Prijedor
Pinoiri 2 A (male) -27
4019
311
1
VANJA MIRKOVIĆ (BANJICA)
401
0
VUKAN STAVROV (BANJICA)
Medalists
1. VANJA MIRKOVIĆ, Banjica
2. VUKAN STAVROV, Banjica
3. ----
3. ----
Pinoiri 2 A (male) -29
4020
92
0
VUK GVOZDENOVIĆ (BANJICA)
200
12
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
Medalists
1. DANIEL IZARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
2. VUK GVOZDENOVIĆ, Banjica
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -37
4011
133
0
NOVAK MILAKOVIĆ (BANJICA)
59
0
LACHEZAR DIMITROV (JDK)
312
IVAN KOROLIJA (BANJICA)
4035
133
0
NOVAK MILAKOVIĆ (BANJICA)
312
0
IVAN KOROLIJA (BANJICA)
Medalists
1. IVAN KOROLIJA, Banjica
2. ----
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -49
4021
241
0
MATIJA JOVANOVIĆ (TRZEMUN)
317
0
NIKOLA MISKOVIC (ZNKRS)
Medalists
1. NIKOLA MISKOVIC, "ZVORNIK"
2. ----
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -53
4012
191
0
NIKOLA ZIVKOVIC (RALE)
224
4
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
Medalists
1. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
2. NIKOLA ZIVKOVIC, Fast Kick
3. ----
3. ----
Cadets B (female) -41
4022
344
6
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
53
2
NEVENA NIKOLIN (SBVMAG1)
Medalists
1. BOJANA JOSIC, Ljubija-Prijedor
2. NEVENA NIKOLIN, Klub borilačkih veština '' MAG ''
3. ----
3. ----
Cadets B (female) -44
4023
343
0
SANJA RASTOKA (LJUBIJA)
342
8
MAJA VESELINOVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. MAJA VESELINOVIC, Ljubija-Prijedor
2. SANJA RASTOKA, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Cadets B (female) -47
4024
460
0
IVANA ZORIC (LJUBIJA)
164
16
OLIVERA KARAN (LJUBIJA)
Medalists
1. OLIVERA KARAN, Ljubija-Prijedor
2. IVANA ZORIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Cadets B (female) -51
4025
448
1
MARIA GEORGIEVA (NERON)
333
13
KRISTINA CICA (LJUBIJA)
Medalists
1. KRISTINA CICA, Ljubija-Prijedor
2. MARIA GEORGIEVA, Neron
3. ----
3. ----
Cadets B (female) -59
4013
252
0
MIA STANKOVIĆ (TRZEMUN)
506
14
DANKA KARAN (LJUBIJA)
4014
372
5
IVANA SARENAC (JOP)
406
0
TEODORA JARIC (LJUBIJA)
4037
506
3
DANKA KARAN (LJUBIJA)
372
0
IVANA SARENAC (JOP)
Medalists
1. DANKA KARAN, Ljubija-Prijedor
2. IVANA SARENAC, JOPA
3. MIA STANKOVIĆ, Taurunum
3. TEODORA JARIC, Ljubija-Prijedor
Cadets B (female) +59
4026
390
0
ANA SEDLAN (GALEBBG)
371
0
HELENA NISIC (JOP)
Medalists
1. ANA SEDLAN, Galeb
2. HELENA NISIC, JOPA
3. ----
3. ----
Juniors B (male) -68
4015
231
0
ALEKSANDAR BRANKOVIĆ (DUNAV1)
318
1
NIKOLA TOMIC (ZNKRS)
203
RICHARD KANA (ILYO KE)
4038
318
1
NIKOLA TOMIC (ZNKRS)
203
4
RICHARD KANA (ILYO KE)
Medalists
1. RICHARD KANA, Ilyo TKD SKP Kosice
2. NIKOLA TOMIC, "ZVORNIK"
3. ALEKSANDAR BRANKOVIĆ, Dunav Borča Bg
3. ----
Juniors B (male) -73
4016
322
6
MARKO PEROVIĆ (KOŠAVA)
233
3
LAZAR VORKAPIĆ (DUNAV1)
170
ADI ZUBANOVIC (LJUBIJA)
4039
322
2
MARKO PEROVIĆ (KOŠAVA)
170
1
ADI ZUBANOVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. MARKO PEROVIĆ, Košava
2. ADI ZUBANOVIC, Ljubija-Prijedor
3. LAZAR VORKAPIĆ, Dunav Borča Bg
3. ----
Juniors B (female) -59
4027
381
1
NINA TOMIC (KWON2)
441
0
IVONA RATKOVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. NINA TOMIC, KWON BATAJNICA
2. IVONA RATKOVIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Juniors B (female) -63
4028
438
1
BOJANA ZIVANIC (LJUBIJA)
440
0
MARTINA RATKOVIĆ (LJUBIJA)
Medalists
1. BOJANA ZIVANIC, Ljubija-Prijedor
2. MARTINA RATKOVIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Seniors B (male) - 63
4029
229
0
BORIS PERKOVIĆ (DUNAV1)
235
3
ALEN ŽIŽEK (DUNAV1)
Medalists
1. ALEN ŽIŽEK, Dunav Borča Bg
2. BORIS PERKOVIĆ, Dunav Borča Bg
3. ----
3. ----