Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. Trofej Beograda
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri 1 A -29
Pionirke 1 A -40
Pionirke 1 B -40
Pionirke 2 B -31
Juniori A -68
Pioniri 1 A -29
3012
507
13
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
453
0
FILIP DŽIDA (LAV)
473
MARKO STOJANOVIĆ (FENIKS)
3037
507
4
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
473
9
MARKO STOJANOVIĆ (FENIKS)
Osvajači medalja
1. MARKO STOJANOVIĆ, Feniks
2. UROŠ BELANOVIĆ, Šabac
3. FILIP DŽIDA, Lav
3. ----
Pionirke 1 A -40
3017
90
0
PERIC BARBARA (SENIOR)
456
7
JELENA STAMENKOVIĆ (LAV)
3018
478
0
SARA DIMITRIJEVIC (AZIJA)
276
13
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
3041
456
1
JELENA STAMENKOVIĆ (LAV)
276
8
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDRA MITIĆ, Imperium
2. JELENA STAMENKOVIĆ, Lav
3. SARA DIMITRIJEVIC, Azija
3. PERIC BARBARA, Olimpico Trieste
Pionirke 1 B -40
5019
464
7
JELENA DOSEN (LJUBIJA)
454
1
TAMARA ŠEVO (LAV)
Osvajači medalja
1. JELENA DOSEN, Ljubija-Prijedor
2. TAMARA ŠEVO, Lav
3. ----
3. ----
Pionirke 2 B -31
5029
336
7
TANJA CICA (LJUBIJA)
455
0
NIKOLINA DŽIDA (LAV)
Osvajači medalja
1. TANJA CICA, Ljubija-Prijedor
2. NIKOLINA DŽIDA, Lav
3. ----
3. ----
Juniori A -68
2004
167
0
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
62
0
TEODOR NENOV (JDK)
2005
458
2
DANILO JAKŠIĆ (LAV)
275
13
NENAD ANDJELKOVIC (ARES018)
2006
354
7
PETAR KRUNIC (LJUBIJA)
286
6
TUSA TUDOR (SENIOR)
348
DAVID KOSTADINOSKI (KATALEA)
2020
167
9
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
275
0
NENAD ANDJELKOVIC (ARES018)
2021
354
6
PETAR KRUNIC (LJUBIJA)
348
12
DAVID KOSTADINOSKI (KATALEA)
2036
167
1
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
348
5
DAVID KOSTADINOSKI (KATALEA)
Osvajači medalja
1. DAVID KOSTADINOSKI, Petrovec
2. NEMANJA SKORIC, Ljubija-Prijedor
3. PETAR KRUNIC, Ljubija-Prijedor
3. NENAD ANDJELKOVIC, ares