Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Trofej Beograda
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Pioniri 1 A -23
Pioniri 1 A -25
Pioniri 1 A -33
Kadeti A -33
Kadeti A -49
Kadetkinje B -51
Juniori A -55
Pioniri 1 A -23
3008
358
10
PETAR NEDELJKOVIC (AZIJA)
210
0
MARIYAN YANEV (NERON)
3009
395
6
BOYAN YANEV (NERON)
278
19
NIKOLA DRAŽETA (BANJICA)
3034
358
15
PETAR NEDELJKOVIC (AZIJA)
278
3
NIKOLA DRAŽETA (BANJICA)
Medalists
1. PETAR NEDELJKOVIC, Azija
2. NIKOLA DRAŽETA, Banjica
3. MARIYAN YANEV, Neron
3. BOYAN YANEV, Neron
Pioniri 1 A -25
3010
101
1
PETAR SCEPANOVIC (ARES018)
272
3
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
206
BORISLAV CIKOV (NERON)
3035
272
7
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
206
10
BORISLAV CIKOV (NERON)
Medalists
1. BORISLAV CIKOV, Neron
2. VUKAŠIN MOJSILOVIĆ, Šabac
3. PETAR SCEPANOVIC, ares
3. ----
Pioniri 1 A -33
3001
375
12
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (ES)
265
0
NIKOLA VUJIĆ (ŠA SRB)
80
LAZAR MAGDIC (LOLA)
3002
96
19
JOVAN JOVANOVIC (ARES018)
326
6
VIKTOR VASILEV (NERON)
359
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
3020
375
12
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (ES)
80
0
LAZAR MAGDIC (LOLA)
3021
96
0
JOVAN JOVANOVIC (ARES018)
359
4
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
3043
375
1
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (ES)
359
0
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
Medalists
1. OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC, Eurosped
2. MIHAJLO VULIC, Galeb
3. LAZAR MAGDIC, Lola
3. JOVAN JOVANOVIC, ares
Kadeti A -33
1007
76
7
DAMJAN MARIČIĆ (FAVORIT)
204
6
ALEKSANDAR CIKOV (NERON)
91
VANJA JAKŠIĆ (BANJICA)
1033
76
12
DAMJAN MARIČIĆ (FAVORIT)
91
0
VANJA JAKŠIĆ (BANJICA)
Medalists
1. DAMJAN MARIČIĆ, FAVORIT
2. VANJA JAKŠIĆ, Banjica
3. ALEKSANDAR CIKOV, Neron
3. ----
Kadeti A -49
1008
351
2
DAMJAN SANDEV (KATALEA)
339
6
MILOŠ TOMIĆ (AZIJA)
1009
299
6
STEFAN STOJANOVIC (GALEBBG)
211
6
MILEN DENKOV (NERON)
1034
339
9
MILOŠ TOMIĆ (AZIJA)
211
10
MILEN DENKOV (NERON)
Medalists
1. MILEN DENKOV, Neron
2. MILOŠ TOMIĆ, Azija
3. STEFAN STOJANOVIC, Galeb
3. DAMJAN SANDEV, Petrovec
Kadetkinje B -51
4025
448
1
MARIA GEORGIEVA (NERON)
333
13
KRISTINA CICA (LJUBIJA)
Medalists
1. KRISTINA CICA, Ljubija-Prijedor
2. MARIA GEORGIEVA, Neron
3. ----
3. ----
Juniori A -55
2001
374
25
NENAD MARJANOV (ES)
98
0
DUSAN IBRIC (ARES018)
396
PETAR RADEV (NERON)
2002
116
12
MATEVŽ KOREN (JITAE)
232
0
VUKAŠIN JOVIĆ (DUNAV1)
445
MARIO CVETANOV (NERON)
2016
374
0
NENAD MARJANOV (ES)
396
0
PETAR RADEV (NERON)
2017
116
12
MATEVŽ KOREN (JITAE)
445
0
MARIO CVETANOV (NERON)
2034
374
14
NENAD MARJANOV (ES)
116
0
MATEVŽ KOREN (JITAE)
Medalists
1. NENAD MARJANOV, Eurosped
2. MATEVŽ KOREN, JITAE Maribor
3. PETAR RADEV, Neron
3. MARIO CVETANOV, Neron