Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
16. Trofej Beograda
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Pinoirke 1 B +40
Pinoiri 2 B -25
Pinoiri 2 B -29
Pinoiri 2 B +36
Kadeti B -49
Juniori B -68
Seniori B - 68
Seniori B - 74
Pinoirke 1 B +40
5004
316
4
ZORANA SANDIC (ZNKRS)
442
1
ANDJELA ZIVANOVIC (BORACBG)
5005
410
1
MONIKA JAKŠIĆ (TKD KAR)
363
0
LARA BOKUN (SERBIA)
5033
316
0
ZORANA SANDIC (ZNKRS)
410
0
MONIKA JAKŠIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. MONIKA JAKŠIĆ, Karlovac
2. ZORANA SANDIC, "ZVORNIK"
3. LARA BOKUN, Combat Wolf
3. ANDJELA ZIVANOVIC, BoracBG
Pinoiri 2 B -25
5007
315
9
DRAGAN MARIC (ZNKRS)
377
11
MATEJA MILOVANČEVIĆ (KBSBG)
5008
171
0
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
480
0
DUSAN JOVIC (KWON2)
5035
377
0
MATEJA MILOVANČEVIĆ (KBSBG)
171
10
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. JOVAN KOVACEVIC, Ljubija-Prijedor
2. MATEJA MILOVANČEVIĆ, KBSBeograd
3. DUSAN JOVIC, KWON BATAJNICA
3. DRAGAN MARIC, "ZVORNIK"
Pinoiri 2 B -29
5024
347
0
STRAHINJA VUKOVIC (LJUBIJA)
314
20
MILAN SANDIC (ZNKRS)
Osvajači medalja
1. MILAN SANDIC, "ZVORNIK"
2. STRAHINJA VUKOVIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Pinoiri 2 B +36
5009
324
4
LAZAR TOMIC (IMP-SRB)
313
1
ANDREJ KESER (ZNKRS)
149
OGNJEN PUZIC (LJUBIJA)
5036
324
4
LAZAR TOMIC (IMP-SRB)
149
0
OGNJEN PUZIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. LAZAR TOMIC, Imperium
2. OGNJEN PUZIC, Ljubija-Prijedor
3. ANDREJ KESER, "ZVORNIK"
3. ----
Kadeti B -49
4021
241
0
MATIJA JOVANOVIĆ (TRZEMUN)
317
0
NIKOLA MISKOVIC (ZNKRS)
Osvajači medalja
1. NIKOLA MISKOVIC, "ZVORNIK"
2. ----
3. ----
3. ----
Juniori B -68
4015
231
0
ALEKSANDAR BRANKOVIĆ (DUNAV1)
318
1
NIKOLA TOMIC (ZNKRS)
203
RICHARD KANA (ILYO KE)
4038
318
1
NIKOLA TOMIC (ZNKRS)
203
4
RICHARD KANA (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. RICHARD KANA, Ilyo TKD SKP Kosice
2. NIKOLA TOMIC, "ZVORNIK"
3. ALEKSANDAR BRANKOVIĆ, Dunav Borča Bg
3. ----
Seniori B - 68
5031
319
1
ZELJKO DRAGIC (ZNKRS)
323
7
ROBERT MILOŠEVIĆ (KOŠAVA)
Osvajači medalja
1. ROBERT MILOŠEVIĆ, Košava
2. ZELJKO DRAGIC, "ZVORNIK"
3. ----
3. ----
Seniori B - 74
5013
391
5
LAZAR MATIJEVIĆ (LOLA)
321
4
IGOR DJURIC (ZNKRS)
5014
320
0
DARKO VUKOVIC (ZNKRS)
274
4
MILOS CVETKOVIC (ARES018)
5040
391
9
LAZAR MATIJEVIĆ (LOLA)
274
10
MILOS CVETKOVIC (ARES018)
Osvajači medalja
1. MILOS CVETKOVIC, ares
2. LAZAR MATIJEVIĆ, Lola
3. DARKO VUKOVIC, "ZVORNIK"
3. IGOR DJURIC, "ZVORNIK"