Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. Trofej Beograda
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri 1 A -25
Pioniri 1 A -27
Pioniri 1 A -29
Pioniri 1 A -31
Pioniri 1 A -33
Pioniri 1 B -31
Kadeti A +65
Pioniri 1 A -25
3010
101
1
PETAR SCEPANOVIC (ARES018)
272
3
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
206
BORISLAV CIKOV (NERON)
3035
272
7
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
206
10
BORISLAV CIKOV (NERON)
Osvajači medalja
1. BORISLAV CIKOV, Neron
2. VUKAŠIN MOJSILOVIĆ, Šabac
3. PETAR SCEPANOVIC, ares
3. ----
Pioniri 1 A -27
3011
261
4
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
360
1
RASTKO DOSTANIC (SERBIA)
338
TODOR VASILIC (AZIJA)
3036
261
5
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
338
11
TODOR VASILIC (AZIJA)
Osvajači medalja
1. TODOR VASILIC, Azija
2. MARKO MIHAILOVIĆ, Šabac
3. RASTKO DOSTANIC, Combat Wolf
3. ----
Pioniri 1 A -29
3012
507
13
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
453
0
FILIP DŽIDA (LAV)
473
MARKO STOJANOVIĆ (FENIKS)
3037
507
4
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
473
9
MARKO STOJANOVIĆ (FENIKS)
Osvajači medalja
1. MARKO STOJANOVIĆ, Feniks
2. UROŠ BELANOVIĆ, Šabac
3. FILIP DŽIDA, Lav
3. ----
Pioniri 1 A -31
3013
260
15
VUKAŠIN KARAVIDIĆ (ŠA SRB)
249
1
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
194
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
3038
260
16
VUKAŠIN KARAVIDIĆ (ŠA SRB)
194
4
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
Osvajači medalja
1. VUKAŠIN KARAVIDIĆ, Šabac
2. FRAN JAVORSKY, Pantera
3. LAZAR ILIČIN, Taurunum
3. ----
Pioniri 1 A -33
3001
375
12
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (ES)
265
0
NIKOLA VUJIĆ (ŠA SRB)
80
LAZAR MAGDIC (LOLA)
3002
96
19
JOVAN JOVANOVIC (ARES018)
326
6
VIKTOR VASILEV (NERON)
359
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
3020
375
12
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (ES)
80
0
LAZAR MAGDIC (LOLA)
3021
96
0
JOVAN JOVANOVIC (ARES018)
359
4
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
3043
375
1
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (ES)
359
0
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
Osvajači medalja
1. OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC, Eurosped
2. MIHAJLO VULIC, Galeb
3. LAZAR MAGDIC, Lola
3. JOVAN JOVANOVIC, ares
Pioniri 1 B -31
4005
511
10
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
190
0
OMEROVIC ALEN (RALE)
4006
134
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BANJICA)
266
1
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
4031
511
1
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
266
0
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
Osvajači medalja
1. IVAN VUCENOVIC, Ljubija-Prijedor
2. ŽARKO KRAJIŠNIK, Šabac
3. OMEROVIC ALEN, Fast Kick
3. ANDREJ VLADIČIĆ, Banjica
Kadeti A +65
1026
330
0
VIKTOR MARKOVIĆ (SRBIJA)
262
0
VIKTOR PUŠKIĆ (ŠA SRB)
Osvajači medalja
1. VIKTOR MARKOVIĆ, Zrenjanin
2. ----
3. ----
3. ----