Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Trofej Beograda
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pionirke 1 A -40
Pionirke 1 A +40
Pioniri 2 B +36
Seniori A - 74
Pionirke 1 A -40
3017
90
0
PERIC BARBARA (SENIOR)
456
7
JELENA STAMENKOVIĆ (LAV)
3018
478
0
SARA DIMITRIJEVIC (AZIJA)
276
13
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
3041
456
1
JELENA STAMENKOVIĆ (LAV)
276
8
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
Medalists
1. ALEKSANDRA MITIĆ, Imperium
2. JELENA STAMENKOVIĆ, Lav
3. SARA DIMITRIJEVIC, Azija
3. PERIC BARBARA, Olimpico Trieste
Pionirke 1 A +40
3007
469
0
IVA VELINOV (FENIKS)
412
0
MILICA ŠAINOVIĆ (LUKAGRM)
328
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
368
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
37
VESNA AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3026
469
0
IVA VELINOV (FENIKS)
328
7
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
3027
368
3
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
37
0
VESNA AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3046
328
4
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
368
3
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
Medalists
1. TIJANA NAJHOLD, Imperium
2. SANDRA STAMEVSKI, Imperium
3. IVA VELINOV, Feniks
3. VESNA AJDUKOVIĆ, Banjica
Pioniri 2 B +36
5009
324
4
LAZAR TOMIC (IMP-SRB)
313
1
ANDREJ KESER (ZNKRS)
149
OGNJEN PUZIC (LJUBIJA)
5036
324
4
LAZAR TOMIC (IMP-SRB)
149
0
OGNJEN PUZIC (LJUBIJA)
Medalists
1. LAZAR TOMIC, Imperium
2. OGNJEN PUZIC, Ljubija-Prijedor
3. ANDREJ KESER, "ZVORNIK"
3. ----
Seniori A - 74
1006
196
7
BUDIMIR KRIVOKUĆA (TKD BA)
277
4
NIKOLA DEVIĆ (IMP-SRB)
414
BOJAN ARBUTINA (ZMAJ)
433
VLADAN ĆIRJAKOVIĆ (FENIKS)
7
DEJAN POPOV (SRBIJA)
1022
196
2
BUDIMIR KRIVOKUĆA (TKD BA)
414
3
BOJAN ARBUTINA (ZMAJ)
1023
433
7
VLADAN ĆIRJAKOVIĆ (FENIKS)
7
1
DEJAN POPOV (SRBIJA)
1041
414
6
BOJAN ARBUTINA (ZMAJ)
433
5
VLADAN ĆIRJAKOVIĆ (FENIKS)
Medalists
1. BOJAN ARBUTINA, Zmaj
2. VLADAN ĆIRJAKOVIĆ, Feniks
3. BUDIMIR KRIVOKUĆA, Beli Andjeli
3. DEJAN POPOV, Zrenjanin