Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Trofej Beograda
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Pionirke 1 A -40
Pioniri 1 B -40
Juniori A -68
Seniorke A - 57
Seniorke A + 73
Seniorke B - 73
Pionirke 1 A -40
3017
90
0
PERIC BARBARA (SENIOR)
456
7
JELENA STAMENKOVIĆ (LAV)
3018
478
0
SARA DIMITRIJEVIC (AZIJA)
276
13
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
3041
456
1
JELENA STAMENKOVIĆ (LAV)
276
8
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
Medalists
1. ALEKSANDRA MITIĆ, Imperium
2. JELENA STAMENKOVIĆ, Lav
3. SARA DIMITRIJEVIC, Azija
3. PERIC BARBARA, Olimpico Trieste
Pioniri 1 B -40
5001
306
0
MATEJ FIALA (LECAF)
389
5
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
250
MARKO CRNOJEVIĆ (TRZEMUN)
282
CARMIGNANO GIOVANNI (SENIOR)
279
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
5015
389
4
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
250
1
MARKO CRNOJEVIĆ (TRZEMUN)
5016
282
7
CARMIGNANO GIOVANNI (SENIOR)
279
9
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
5041
389
9
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
279
8
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
Medalists
1. STEFAN SEDLAN, Galeb
2. MATIJA TANEVIĆ, Banjica
3. MARKO CRNOJEVIĆ, Taurunum
3. CARMIGNANO GIOVANNI, Olimpico Trieste
Juniori A -68
2004
167
0
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
62
0
TEODOR NENOV (JDK)
2005
458
2
DANILO JAKŠIĆ (LAV)
275
13
NENAD ANDJELKOVIC (ARES018)
2006
354
7
PETAR KRUNIC (LJUBIJA)
286
6
TUSA TUDOR (SENIOR)
348
DAVID KOSTADINOSKI (KATALEA)
2020
167
9
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
275
0
NENAD ANDJELKOVIC (ARES018)
2021
354
6
PETAR KRUNIC (LJUBIJA)
348
12
DAVID KOSTADINOSKI (KATALEA)
2036
167
1
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
348
5
DAVID KOSTADINOSKI (KATALEA)
Medalists
1. DAVID KOSTADINOSKI, Petrovec
2. NEMANJA SKORIC, Ljubija-Prijedor
3. PETAR KRUNIC, Ljubija-Prijedor
3. NENAD ANDJELKOVIC, ares
Seniorke A - 57
2015
289
19
MIRJANA RASOVIC (TKD BUD)
238
6
DAJANA RADIVOJEVIĆ (PROLETE)
83
BUBBINI MICOL (SENIOR)
2033
289
11
MIRJANA RASOVIC (TKD BUD)
83
2
BUBBINI MICOL (SENIOR)
Medalists
1. MIRJANA RASOVIC, BUDUCNOST
2. BUBBINI MICOL, Olimpico Trieste
3. DAJANA RADIVOJEVIĆ, Proleter
3. ----
Seniorke A + 73
2026
85
0
DOZ ROMINA (SENIOR)
198
6
SARA PUNGARTNIK (JITAE)
Medalists
1. SARA PUNGARTNIK, JITAE Maribor
2. DOZ ROMINA, Olimpico Trieste
3. ----
3. ----
Seniorke B - 73
5032
281
0
IVKOVIC ALEXANDRA (SENIOR)
444
4
DRAGANA BUDIMIR (LJUBIJA)
Medalists
1. DRAGANA BUDIMIR, Ljubija-Prijedor
2. IVKOVIC ALEXANDRA, Olimpico Trieste
3. ----
3. ----