Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
16. Trofej Beograda
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Pionirke 1 A -40
Pioniri 1 B -40
Juniori A -68
Seniorke A - 57
Seniorke A + 73
Seniorke B - 73
Pionirke 1 A -40
3017
90
0
PERIC BARBARA (SENIOR)
456
7
JELENA STAMENKOVIĆ (LAV)
3018
478
0
SARA DIMITRIJEVIC (AZIJA)
276
13
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
3041
456
1
JELENA STAMENKOVIĆ (LAV)
276
8
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDRA MITIĆ, Imperium
2. JELENA STAMENKOVIĆ, Lav
3. SARA DIMITRIJEVIC, Azija
3. PERIC BARBARA, Olimpico Trieste
Pioniri 1 B -40
5001
306
0
MATEJ FIALA (LECAF)
389
5
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
250
MARKO CRNOJEVIĆ (TRZEMUN)
282
CARMIGNANO GIOVANNI (SENIOR)
279
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
5015
389
4
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
250
1
MARKO CRNOJEVIĆ (TRZEMUN)
5016
282
7
CARMIGNANO GIOVANNI (SENIOR)
279
9
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
5041
389
9
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
279
8
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
Osvajači medalja
1. STEFAN SEDLAN, Galeb
2. MATIJA TANEVIĆ, Banjica
3. MARKO CRNOJEVIĆ, Taurunum
3. CARMIGNANO GIOVANNI, Olimpico Trieste
Juniori A -68
2004
167
0
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
62
0
TEODOR NENOV (JDK)
2005
458
2
DANILO JAKŠIĆ (LAV)
275
13
NENAD ANDJELKOVIC (ARES018)
2006
354
7
PETAR KRUNIC (LJUBIJA)
286
6
TUSA TUDOR (SENIOR)
348
DAVID KOSTADINOSKI (KATALEA)
2020
167
9
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
275
0
NENAD ANDJELKOVIC (ARES018)
2021
354
6
PETAR KRUNIC (LJUBIJA)
348
12
DAVID KOSTADINOSKI (KATALEA)
2036
167
1
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
348
5
DAVID KOSTADINOSKI (KATALEA)
Osvajači medalja
1. DAVID KOSTADINOSKI, Petrovec
2. NEMANJA SKORIC, Ljubija-Prijedor
3. PETAR KRUNIC, Ljubija-Prijedor
3. NENAD ANDJELKOVIC, ares
Seniorke A - 57
2015
289
19
MIRJANA RASOVIC (TKD BUD)
238
6
DAJANA RADIVOJEVIĆ (PROLETE)
83
BUBBINI MICOL (SENIOR)
2033
289
11
MIRJANA RASOVIC (TKD BUD)
83
2
BUBBINI MICOL (SENIOR)
Osvajači medalja
1. MIRJANA RASOVIC, BUDUCNOST
2. BUBBINI MICOL, Olimpico Trieste
3. DAJANA RADIVOJEVIĆ, Proleter
3. ----
Seniorke A + 73
2026
85
0
DOZ ROMINA (SENIOR)
198
6
SARA PUNGARTNIK (JITAE)
Osvajači medalja
1. SARA PUNGARTNIK, JITAE Maribor
2. DOZ ROMINA, Olimpico Trieste
3. ----
3. ----
Seniorke B - 73
5032
281
0
IVKOVIC ALEXANDRA (SENIOR)
444
4
DRAGANA BUDIMIR (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. DRAGANA BUDIMIR, Ljubija-Prijedor
2. IVKOVIC ALEXANDRA, Olimpico Trieste
3. ----
3. ----