Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. Trofej Beograda
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri 1 A +40
Pioniri 1 B -40
Pionirke 1 B -36
Pioniri 2 B -33
Pionirke 2 B -33
Kadeti A -41
Kadetkinje A -51
Pioniri 1 A +40
3005
362
3
LUKA BABIC (SERBIA)
475
4
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
304
JIRI ŠŤASTNÝ (LECAF)
3006
136
1
STEFAN LSTAS (ARES018)
123
0
VID MOHORIČ (JITAE)
35
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3024
475
9
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
304
6
JIRI ŠŤASTNÝ (LECAF)
3025
136
0
STEFAN LSTAS (ARES018)
35
3
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3045
475
14
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
35
4
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
Osvajači medalja
1. LUKA VUKOBRATOVIĆ, Feniks
2. DIMITRIJE AJDUKOVIĆ, Banjica
3. JIRI ŠŤASTNÝ, SK TKD LACEK
3. STEFAN LSTAS, ares
Pioniri 1 B -40
5001
306
0
MATEJ FIALA (LECAF)
389
5
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
250
MARKO CRNOJEVIĆ (TRZEMUN)
282
CARMIGNANO GIOVANNI (SENIOR)
279
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
5015
389
4
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
250
1
MARKO CRNOJEVIĆ (TRZEMUN)
5016
282
7
CARMIGNANO GIOVANNI (SENIOR)
279
9
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
5041
389
9
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
279
8
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
Osvajači medalja
1. STEFAN SEDLAN, Galeb
2. MATIJA TANEVIĆ, Banjica
3. MARKO CRNOJEVIĆ, Taurunum
3. CARMIGNANO GIOVANNI, Olimpico Trieste
Pionirke 1 B -36
4009
303
0
ANNA HOSTIČKOVA (LECAF)
228
0
VIOLETA NOVAKOVIĆ (DUNAV1)
4010
369
1
ADRIJANA JAKIC (LJUBIJA)
1
2
MAŠA NEŠKOVIĆ (TKDBGD)
4034
228
1
VIOLETA NOVAKOVIĆ (DUNAV1)
1
0
MAŠA NEŠKOVIĆ (TKDBGD)
Osvajači medalja
1. VIOLETA NOVAKOVIĆ, Dunav Borča Bg
2. MAŠA NEŠKOVIĆ, Beograd
3. ANNA HOSTIČKOVA, SK TKD LACEK
3. ADRIJANA JAKIC, Ljubija-Prijedor
Pioniri 2 B -33
5026
254
5
SAVA BOŠKOVIĆ (TRZEMUN)
308
2
MICHAL POHAN (LECAF)
Osvajači medalja
1. SAVA BOŠKOVIĆ, Taurunum
2. MICHAL POHAN, SK TKD LACEK
3. ----
3. ----
Pionirke 2 B -33
5011
485
1
ANDREA JEVTIĆ (FENIKS)
305
4
JOHANKA KOCHRDOVA (LECAF)
468
TAMARA STEFANOVIĆ (FENIKS)
5038
305
0
JOHANKA KOCHRDOVA (LECAF)
468
6
TAMARA STEFANOVIĆ (FENIKS)
Osvajači medalja
1. TAMARA STEFANOVIĆ, Feniks
2. JOHANKA KOCHRDOVA, SK TKD LACEK
3. ANDREA JEVTIĆ, Feniks
3. ----
Kadeti A -41
1002
192
6
VITO JELIC (PANTERA)
285
4
SEDLAR OGNJEN (FAVORIT)
310
DAVID VANHASSELLE (LECAF)
307
MATEJ KAMAN (LECAF)
300
NEMANJA TRIFUNOVIC (GALEBBG)
1014
192
2
VITO JELIC (PANTERA)
310
20
DAVID VANHASSELLE (LECAF)
1015
307
10
MATEJ KAMAN (LECAF)
300
6
NEMANJA TRIFUNOVIC (GALEBBG)
1037
310
6
DAVID VANHASSELLE (LECAF)
307
5
MATEJ KAMAN (LECAF)
Osvajači medalja
1. DAVID VANHASSELLE, SK TKD LACEK
2. MATEJ KAMAN, SK TKD LACEK
3. VITO JELIC, Pantera
3. NEMANJA TRIFUNOVIC, Galeb
Kadetkinje A -51
1010
309
3
MICHAELA RAZIMOVA (LECAF)
361
2
MILICA NEDELKOVSKI (SERBIA)
1011
332
1
BOJANA KOSTADINOVIĆ (SRBIJA)
350
18
DESPINA JOVCEVSKA (KATALEA)
1035
309
4
MICHAELA RAZIMOVA (LECAF)
350
0
DESPINA JOVCEVSKA (KATALEA)
Osvajači medalja
1. MICHAELA RAZIMOVA, SK TKD LACEK
2. DESPINA JOVCEVSKA, Petrovec
3. MILICA NEDELKOVSKI, Combat Wolf
3. BOJANA KOSTADINOVIĆ, Zrenjanin