Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. Trofej Beograda
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri 1 A -23
Pioniri 1 A +40
Pionirke 1 A -25
Pionirke 1 A -31
Pionirke 1 A +40
Pioniri 1 B -31
Pioniri 1 B -40
Pionirke 1 B -31
Pioniri 2 A -27
Pioniri 2 A -29
Pioniri 2 A +36
Pionirke 2 A -23
Pioniri 2 B -19
Pioniri 2 B -23
Pioniri 2 B -31
Pionirke 2 B -27
Kadeti A -33
Kadeti A -57
Kadetkinje A +59
Kadeti B -37
Juniorke A -55
Pioniri 1 A -23
3008
358
10
PETAR NEDELJKOVIC (AZIJA)
210
0
MARIYAN YANEV (NERON)
3009
395
6
BOYAN YANEV (NERON)
278
19
NIKOLA DRAŽETA (BANJICA)
3034
358
15
PETAR NEDELJKOVIC (AZIJA)
278
3
NIKOLA DRAŽETA (BANJICA)
Osvajači medalja
1. PETAR NEDELJKOVIC, Azija
2. NIKOLA DRAŽETA, Banjica
3. MARIYAN YANEV, Neron
3. BOYAN YANEV, Neron
Pioniri 1 A +40
3005
362
3
LUKA BABIC (SERBIA)
475
4
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
304
JIRI ŠŤASTNÝ (LECAF)
3006
136
1
STEFAN LSTAS (ARES018)
123
0
VID MOHORIČ (JITAE)
35
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3024
475
9
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
304
6
JIRI ŠŤASTNÝ (LECAF)
3025
136
0
STEFAN LSTAS (ARES018)
35
3
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3045
475
14
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
35
4
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
Osvajači medalja
1. LUKA VUKOBRATOVIĆ, Feniks
2. DIMITRIJE AJDUKOVIĆ, Banjica
3. JIRI ŠŤASTNÝ, SK TKD LACEK
3. STEFAN LSTAS, ares
Pionirke 1 A -25
3028
36
11
KATARINA JAKŠIĆ (BANJICA)
195
19
MIDZOR KALA (PANTERA)
Osvajači medalja
1. MIDZOR KALA, Pantera
2. KATARINA JAKŠIĆ, Banjica
3. ----
3. ----
Pionirke 1 A -31
3016
34
8
PETRA ĆIROVIĆ (BANJICA)
193
20
NIKA KOLAREK (PANTERA)
33
TEODORA RADAK (BANJICA)
3040
193
10
NIKA KOLAREK (PANTERA)
33
6
TEODORA RADAK (BANJICA)
Osvajači medalja
1. NIKA KOLAREK, Pantera
2. TEODORA RADAK, Banjica
3. PETRA ĆIROVIĆ, Banjica
3. ----
Pionirke 1 A +40
3007
469
0
IVA VELINOV (FENIKS)
412
0
MILICA ŠAINOVIĆ (LUKAGRM)
328
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
368
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
37
VESNA AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3026
469
0
IVA VELINOV (FENIKS)
328
7
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
3027
368
3
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
37
0
VESNA AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3046
328
4
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
368
3
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
Osvajači medalja
1. TIJANA NAJHOLD, Imperium
2. SANDRA STAMEVSKI, Imperium
3. IVA VELINOV, Feniks
3. VESNA AJDUKOVIĆ, Banjica
Pioniri 1 B -31
4005
511
10
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
190
0
OMEROVIC ALEN (RALE)
4006
134
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BANJICA)
266
1
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
4031
511
1
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
266
0
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
Osvajači medalja
1. IVAN VUCENOVIC, Ljubija-Prijedor
2. ŽARKO KRAJIŠNIK, Šabac
3. OMEROVIC ALEN, Fast Kick
3. ANDREJ VLADIČIĆ, Banjica
Pioniri 1 B -40
5001
306
0
MATEJ FIALA (LECAF)
389
5
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
250
MARKO CRNOJEVIĆ (TRZEMUN)
282
CARMIGNANO GIOVANNI (SENIOR)
279
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
5015
389
4
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
250
1
MARKO CRNOJEVIĆ (TRZEMUN)
5016
282
7
CARMIGNANO GIOVANNI (SENIOR)
279
9
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
5041
389
9
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
279
8
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
Osvajači medalja
1. STEFAN SEDLAN, Galeb
2. MATIJA TANEVIĆ, Banjica
3. MARKO CRNOJEVIĆ, Taurunum
3. CARMIGNANO GIOVANNI, Olimpico Trieste
Pionirke 1 B -31
4008
247
6
HELENA MILIĆ (TRZEMUN)
387
3
MARIJA MILIĆ (BANJICA)
467
JOVANA STEFANOVIĆ (FENIKS)
4033
247
0
HELENA MILIĆ (TRZEMUN)
467
1
JOVANA STEFANOVIĆ (FENIKS)
Osvajači medalja
1. JOVANA STEFANOVIĆ, Feniks
2. HELENA MILIĆ, Taurunum
3. MARIJA MILIĆ, Banjica
3. ----
Pioniri 2 A -27
4019
311
1
VANJA MIRKOVIĆ (BANJICA)
401
0
VUKAN STAVROV (BANJICA)
Osvajači medalja
1. VANJA MIRKOVIĆ, Banjica
2. VUKAN STAVROV, Banjica
3. ----
3. ----
Pioniri 2 A -29
4020
92
0
VUK GVOZDENOVIĆ (BANJICA)
200
12
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. DANIEL IZARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
2. VUK GVOZDENOVIĆ, Banjica
3. ----
3. ----
Pioniri 2 A +36
3019
466
2
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
295
3
ANDRIJA VUKOTIĆ (BANJICA)
462
NEMANJA ZIVANIC (LJUBIJA)
3042
295
2
ANDRIJA VUKOTIĆ (BANJICA)
462
1
NEMANJA ZIVANIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. ANDRIJA VUKOTIĆ, Banjica
2. NEMANJA ZIVANIC, Ljubija-Prijedor
3. STEFAN TADIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ----
Pionirke 2 A -23
3031
296
3
JANA NOVAKOVIĆ (TRZEMUN)
129
9
DARIJA STANIŠIĆ (BANJICA)
Osvajači medalja
1. DARIJA STANIŠIĆ, Banjica
2. JANA NOVAKOVIĆ, Taurunum
3. ----
3. ----
Pioniri 2 B -19
5021
161
5
MARKO GNJATIC (LJUBIJA)
182
17
VELJKO PETROVIĆ (BANJICA)
Osvajači medalja
1. VELJKO PETROVIĆ, Banjica
2. MARKO GNJATIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Pioniri 2 B -23
5022
215
3
DUŠAN STAVROV (BANJICA)
446
13
DUSAN JOVIC (KWON2)
Osvajači medalja
1. DUSAN JOVIC, KWON BATAJNICA
2. DUŠAN STAVROV, Banjica
3. ----
3. ----
Pioniri 2 B -31
5025
280
0
NOVAK GVOZDENOVIĆ (BANJICA)
240
0
MARKO ROŽA (FAVORIT)
Osvajači medalja
1. MARKO ROŽA, FAVORIT
2. ----
3. ----
3. ----
Pionirke 2 B -27
5028
483
1
NINA IGNJATOVIĆ (FENIKS)
393
0
NATALIJA RAJČEVIĆ (BANJICA)
Osvajači medalja
1. NINA IGNJATOVIĆ, Feniks
2. NATALIJA RAJČEVIĆ, Banjica
3. ----
3. ----
Kadeti A -33
1007
76
7
DAMJAN MARIČIĆ (FAVORIT)
204
6
ALEKSANDAR CIKOV (NERON)
91
VANJA JAKŠIĆ (BANJICA)
1033
76
12
DAMJAN MARIČIĆ (FAVORIT)
91
0
VANJA JAKŠIĆ (BANJICA)
Osvajači medalja
1. DAMJAN MARIČIĆ, FAVORIT
2. VANJA JAKŠIĆ, Banjica
3. ALEKSANDAR CIKOV, Neron
3. ----
Kadeti A -57
1004
95
0
NIKOLA MLADENOVIC (ARES018)
399
0
ANDRIA RADULOVIĆ (BANJICA)
93
DIMITRIJE JOVANOVIC (ARES018)
135
ALEKSA JOVANOVIC (ARES018)
512
LAZAR NEDELJKOVIĆ (BANJICA)
1018
95
12
NIKOLA MLADENOVIC (ARES018)
93
0
DIMITRIJE JOVANOVIC (ARES018)
1019
135
4
ALEKSA JOVANOVIC (ARES018)
512
0
LAZAR NEDELJKOVIĆ (BANJICA)
1039
95
0
NIKOLA MLADENOVIC (ARES018)
135
0
ALEKSA JOVANOVIC (ARES018)
Osvajači medalja
1. NIKOLA MLADENOVIC, ares
2. ALEKSA JOVANOVIC, ares
3. DIMITRIJE JOVANOVIC, ares
3. LAZAR NEDELJKOVIĆ, Banjica
Kadetkinje A +59
1032
38
3
MILICA NOVAKOVIĆ (BANJICA)
169
0
TEA ROSIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. MILICA NOVAKOVIĆ, Banjica
2. TEA ROSIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Kadeti B -37
4011
133
0
NOVAK MILAKOVIĆ (BANJICA)
59
0
LACHEZAR DIMITROV (JDK)
312
IVAN KOROLIJA (BANJICA)
4035
133
0
NOVAK MILAKOVIĆ (BANJICA)
312
0
IVAN KOROLIJA (BANJICA)
Osvajači medalja
1. IVAN KOROLIJA, Banjica
2. ----
3. ----
3. ----
Juniorke A -55
2023
140
0
JELENA RADIĆ (BANJICA)
139
0
ANA KRNOJELAC (BANJICA)
Osvajači medalja
1. JELENA RADIĆ, Banjica
2. ANA KRNOJELAC, Banjica
3. ----
3. ----