Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Trofej Beograda
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 1 A -29
Pioniri 1 A -36
Pioniri 1 A +40
Pionirke 1 A +40
Pioniri 1 B -36
Pioniri 1 B +40
Pionirke 1 B -31
Pionirke 2 B -27
Pionirke 2 B -33
Pionirke 2 B +36
Kadeti A -37
Kadeti A -53
Kadetkinje A -47
Seniori A - 74
Pioniri 1 A -29
3012
507
13
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
453
0
FILIP DŽIDA (LAV)
473
MARKO STOJANOVIĆ (FENIKS)
3037
507
4
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
473
9
MARKO STOJANOVIĆ (FENIKS)
Medalists
1. MARKO STOJANOVIĆ, Feniks
2. UROŠ BELANOVIĆ, Šabac
3. FILIP DŽIDA, Lav
3. ----
Pioniri 1 A -36
3003
239
4
STEFAN ISAKOV (PROLETE)
329
5
DJORDJE BRANKOVIC (GALEBBG)
273
PAVLE JOVANOVIC (ARES018)
3004
481
6
NIKOLA RANKOVIĆ (AZIJA)
470
11
STEFAN STOJANOVIĆ (FENIKS)
201
PETER CISARIK (ILYO KE)
3022
329
4
DJORDJE BRANKOVIC (GALEBBG)
273
3
PAVLE JOVANOVIC (ARES018)
3023
470
1
STEFAN STOJANOVIĆ (FENIKS)
201
8
PETER CISARIK (ILYO KE)
3044
329
1
DJORDJE BRANKOVIC (GALEBBG)
201
10
PETER CISARIK (ILYO KE)
Medalists
1. PETER CISARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
2. DJORDJE BRANKOVIC, Galeb
3. STEFAN STOJANOVIĆ, Feniks
3. PAVLE JOVANOVIC, ares
Pioniri 1 A +40
3005
362
3
LUKA BABIC (SERBIA)
475
4
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
304
JIRI ŠŤASTNÝ (LECAF)
3006
136
1
STEFAN LSTAS (ARES018)
123
0
VID MOHORIČ (JITAE)
35
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3024
475
9
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
304
6
JIRI ŠŤASTNÝ (LECAF)
3025
136
0
STEFAN LSTAS (ARES018)
35
3
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3045
475
14
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
35
4
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
Medalists
1. LUKA VUKOBRATOVIĆ, Feniks
2. DIMITRIJE AJDUKOVIĆ, Banjica
3. JIRI ŠŤASTNÝ, SK TKD LACEK
3. STEFAN LSTAS, ares
Pionirke 1 A +40
3007
469
0
IVA VELINOV (FENIKS)
412
0
MILICA ŠAINOVIĆ (LUKAGRM)
328
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
368
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
37
VESNA AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3026
469
0
IVA VELINOV (FENIKS)
328
7
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
3027
368
3
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
37
0
VESNA AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3046
328
4
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
368
3
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
Medalists
1. TIJANA NAJHOLD, Imperium
2. SANDRA STAMEVSKI, Imperium
3. IVA VELINOV, Feniks
3. VESNA AJDUKOVIĆ, Banjica
Pioniri 1 B -36
4001
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
292
0
NIKOLA JOVANOVIĆ (CZVEZDA)
4002
188
1
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
284
2
MARKO GRUJIC (FAVORIT)
4003
253
2
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
449
2
LUKA MILIĆ (FENIKS)
293
PETAR PILJA (CZVEZDA)
4017
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
284
0
MARKO GRUJIC (FAVORIT)
4018
449
1
LUKA MILIĆ (FENIKS)
293
0
PETAR PILJA (CZVEZDA)
4040
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
449
0
LUKA MILIĆ (FENIKS)
Medalists
1. VLADA ARSENOVIĆ, Combat Wolf
2. LUKA MILIĆ, Feniks
3. MARKO GRUJIC, FAVORIT
3. PETAR PILJA, Crvena zvezda
Pioniri 1 B +40
5002
173
0
MIHAJLO KOVACEVIC (LJUBIJA)
482
4
VUKAŠIN FENLAČKI (FENIKS)
174
MARKO GAVRANOVIC (LJUBIJA)
5003
183
1
MILOS JELICIC (LJUBIJA)
287
4
ALEKSA SENIC (TKD BUD)
477
JOVAN FENLAČKI (FENIKS)
5017
482
4
VUKAŠIN FENLAČKI (FENIKS)
174
2
MARKO GAVRANOVIC (LJUBIJA)
5018
287
5
ALEKSA SENIC (TKD BUD)
477
0
JOVAN FENLAČKI (FENIKS)
5042
482
2
VUKAŠIN FENLAČKI (FENIKS)
287
4
ALEKSA SENIC (TKD BUD)
Medalists
1. ALEKSA SENIC, BUDUCNOST
2. VUKAŠIN FENLAČKI, Feniks
3. JOVAN FENLAČKI, Feniks
3. MARKO GAVRANOVIC, Ljubija-Prijedor
Pionirke 1 B -31
4008
247
6
HELENA MILIĆ (TRZEMUN)
387
3
MARIJA MILIĆ (BANJICA)
467
JOVANA STEFANOVIĆ (FENIKS)
4033
247
0
HELENA MILIĆ (TRZEMUN)
467
1
JOVANA STEFANOVIĆ (FENIKS)
Medalists
1. JOVANA STEFANOVIĆ, Feniks
2. HELENA MILIĆ, Taurunum
3. MARIJA MILIĆ, Banjica
3. ----
Pionirke 2 B -27
5028
483
1
NINA IGNJATOVIĆ (FENIKS)
393
0
NATALIJA RAJČEVIĆ (BANJICA)
Medalists
1. NINA IGNJATOVIĆ, Feniks
2. NATALIJA RAJČEVIĆ, Banjica
3. ----
3. ----
Pionirke 2 B -33
5011
485
1
ANDREA JEVTIĆ (FENIKS)
305
4
JOHANKA KOCHRDOVA (LECAF)
468
TAMARA STEFANOVIĆ (FENIKS)
5038
305
0
JOHANKA KOCHRDOVA (LECAF)
468
6
TAMARA STEFANOVIĆ (FENIKS)
Medalists
1. TAMARA STEFANOVIĆ, Feniks
2. JOHANKA KOCHRDOVA, SK TKD LACEK
3. ANDREA JEVTIĆ, Feniks
3. ----
Pionirke 2 B +36
5012
479
12
ANĐELA ŠEVIĆ (FENIKS)
427
6
JOVANA TUTUS (KWON2)
373
TANJA KARAC (JOP)
5039
479
0
ANĐELA ŠEVIĆ (FENIKS)
373
0
TANJA KARAC (JOP)
Medalists
1. ANĐELA ŠEVIĆ, Feniks
2. TANJA KARAC, JOPA
3. JOVANA TUTUS, KWON BATAJNICA
3. ----
Kadeti A -37
1001
356
17
NIKOLA LUKIĆ (AZIJA)
408
1
MANUJEL PETROVIĆ (PROLETE)
418
STEFAN MARKOVIĆ (ZMAJ)
49
IAN MIDZOR (PANTERA)
487
NIKOLA CVETIĆ (FENIKS)
1012
356
17
NIKOLA LUKIĆ (AZIJA)
418
7
STEFAN MARKOVIĆ (ZMAJ)
1013
49
6
IAN MIDZOR (PANTERA)
487
18
NIKOLA CVETIĆ (FENIKS)
1036
356
11
NIKOLA LUKIĆ (AZIJA)
487
0
NIKOLA CVETIĆ (FENIKS)
Medalists
1. NIKOLA LUKIĆ, Azija
2. NIKOLA CVETIĆ, Feniks
3. STEFAN MARKOVIĆ, Zmaj
3. IAN MIDZOR, Pantera
Kadeti A -53
1003
271
14
JURAJ CISARIK (ILYO KE)
489
12
IGOR NIKOLIĆ (FENIKS)
386
MARKO TRPESKI (AZIJA)
325
STEFAN TAKOV (AZIJA)
398
IVAN VASIC (GALEBBG)
1016
271
18
JURAJ CISARIK (ILYO KE)
386
2
MARKO TRPESKI (AZIJA)
1017
325
22
STEFAN TAKOV (AZIJA)
398
0
IVAN VASIC (GALEBBG)
1038
271
13
JURAJ CISARIK (ILYO KE)
325
9
STEFAN TAKOV (AZIJA)
Medalists
1. JURAJ CISARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
2. STEFAN TAKOV, Azija
3. MARKO TRPESKI, Azija
3. IVAN VASIC, Galeb
Kadetkinje A -47
1005
465
18
EMILIJA RADMILOVIĆ (AZIJA)
270
12
SARA SEKELOVA (ILYO KE)
384
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
488
MARIJA MARJANOVIĆ (FENIKS)
219
MILANA BELEUC (SRBIJA)
1020
465
17
EMILIJA RADMILOVIĆ (AZIJA)
384
5
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
1021
488
19
MARIJA MARJANOVIĆ (FENIKS)
219
1
MILANA BELEUC (SRBIJA)
1040
465
6
EMILIJA RADMILOVIĆ (AZIJA)
488
10
MARIJA MARJANOVIĆ (FENIKS)
Medalists
1. MARIJA MARJANOVIĆ, Feniks
2. EMILIJA RADMILOVIĆ, Azija
3. MILANA BELEUC, Zrenjanin
3. ANDJELA BURUSIC, Lola
Seniori A - 74
1006
196
7
BUDIMIR KRIVOKUĆA (TKD BA)
277
4
NIKOLA DEVIĆ (IMP-SRB)
414
BOJAN ARBUTINA (ZMAJ)
433
VLADAN ĆIRJAKOVIĆ (FENIKS)
7
DEJAN POPOV (SRBIJA)
1022
196
2
BUDIMIR KRIVOKUĆA (TKD BA)
414
3
BOJAN ARBUTINA (ZMAJ)
1023
433
7
VLADAN ĆIRJAKOVIĆ (FENIKS)
7
1
DEJAN POPOV (SRBIJA)
1041
414
6
BOJAN ARBUTINA (ZMAJ)
433
5
VLADAN ĆIRJAKOVIĆ (FENIKS)
Medalists
1. BOJAN ARBUTINA, Zmaj
2. VLADAN ĆIRJAKOVIĆ, Feniks
3. BUDIMIR KRIVOKUĆA, Beli Andjeli
3. DEJAN POPOV, Zrenjanin