Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
16. Trofej Beograda
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pinoiri 1 A (female) +40
Pinoiri 2 B (male) -21
Juniors A (male) -63
Juniors A (male) -73
Juniors A (male) +78
Juniors A (female) -59
Pinoiri 1 A (female) +40
3007
469
0
IVA VELINOV (FENIKS)
412
0
MILICA ŠAINOVIĆ (LUKAGRM)
328
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
368
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
37
VESNA AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3026
469
0
IVA VELINOV (FENIKS)
328
7
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
3027
368
3
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
37
0
VESNA AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3046
328
4
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
368
3
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
Medalists
1. TIJANA NAJHOLD, Imperium
2. SANDRA STAMEVSKI, Imperium
3. IVA VELINOV, Feniks
3. VESNA AJDUKOVIĆ, Banjica
Pinoiri 2 B (male) -21
5006
402
4
ANDRIJA SMILJANIC (LUKAGRM)
491
6
VOJISLAV JANJOS (LJUBIJA)
490
DAMJAN HRVACANIN (LJUBIJA)
5034
491
1
VOJISLAV JANJOS (LJUBIJA)
490
0
DAMJAN HRVACANIN (LJUBIJA)
Medalists
1. VOJISLAV JANJOS, Ljubija-Prijedor
2. DAMJAN HRVACANIN, Ljubija-Prijedor
3. ANDRIJA SMILJANIC, Grmeč
3. ----
Juniors A (male) -63
2003
403
0
NIKOLA ISAILOVIĆ (LUKAGRM)
60
0
IVAN DIMITROV (JDK)
409
STEFAN NIKOLIC (LUKAGRM)
413
STEFAN CRVENKOVIĆ (LUKAGRM)
75
LAZAR SARAILIC (RALE)
2018
403
0
NIKOLA ISAILOVIĆ (LUKAGRM)
409
0
STEFAN NIKOLIC (LUKAGRM)
2019
413
18
STEFAN CRVENKOVIĆ (LUKAGRM)
75
4
LAZAR SARAILIC (RALE)
2035
409
5
STEFAN NIKOLIC (LUKAGRM)
413
8
STEFAN CRVENKOVIĆ (LUKAGRM)
Medalists
1. STEFAN CRVENKOVIĆ, Grmeč
2. STEFAN NIKOLIC, Grmeč
3. LAZAR SARAILIC, Fast Kick
3. ----
Juniors A (male) -73
2007
367
3
MILOŠ POPOVIĆ (SRBIJA)
404
17
ZLATKO POPOVIĆ (LUKAGRM)
178
ERMIN BRDAR (LJUBIJA)
2027
404
7
ZLATKO POPOVIĆ (LUKAGRM)
178
0
ERMIN BRDAR (LJUBIJA)
Medalists
1. ZLATKO POPOVIĆ, Grmeč
2. ERMIN BRDAR, Ljubija-Prijedor
3. MILOŠ POPOVIĆ, Zrenjanin
3. ----
Juniors A (male) +78
2008
382
4
GORAN PERIC (KWON2)
118
11
ŽAN BERGLEZ (JITAE)
2009
290
13
MARKO UKSANOVIC (TKD BUD)
411
0
LAZAR MATIC (LUKAGRM)
2028
118
0
ŽAN BERGLEZ (JITAE)
290
4
MARKO UKSANOVIC (TKD BUD)
Medalists
1. MARKO UKSANOVIC, BUDUCNOST
2. ŽAN BERGLEZ, JITAE Maribor
3. LAZAR MATIC, Grmeč
3. GORAN PERIC, KWON BATAJNICA
Juniors A (female) -59
2010
294
12
NUŠA URNAUT (JITAE)
405
0
TEODORA MATIC (LUKAGRM)
2011
349
8
MARIJA PESHEVSKA (KATALEA)
407
2
GORDANA JOKIC (LUKAGRM)
2029
294
8
NUŠA URNAUT (JITAE)
349
8
MARIJA PESHEVSKA (KATALEA)
Medalists
1. NUŠA URNAUT, JITAE Maribor
2. MARIJA PESHEVSKA, Petrovec
3. TEODORA MATIC, Grmeč
3. GORDANA JOKIC, Grmeč