Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. Trofej Beograda
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Pionirke 1 B -36
Juniori A -55
Juniori B -68
Juniori B -73
Juniori B -78
Seniori B - 63
Pionirke 1 B -36
4009
303
0
ANNA HOSTIČKOVA (LECAF)
228
0
VIOLETA NOVAKOVIĆ (DUNAV1)
4010
369
1
ADRIJANA JAKIC (LJUBIJA)
1
2
MAŠA NEŠKOVIĆ (TKDBGD)
4034
228
1
VIOLETA NOVAKOVIĆ (DUNAV1)
1
0
MAŠA NEŠKOVIĆ (TKDBGD)
Osvajači medalja
1. VIOLETA NOVAKOVIĆ, Dunav Borča Bg
2. MAŠA NEŠKOVIĆ, Beograd
3. ANNA HOSTIČKOVA, SK TKD LACEK
3. ADRIJANA JAKIC, Ljubija-Prijedor
Juniori A -55
2001
374
25
NENAD MARJANOV (ES)
98
0
DUSAN IBRIC (ARES018)
396
PETAR RADEV (NERON)
2002
116
12
MATEVŽ KOREN (JITAE)
232
0
VUKAŠIN JOVIĆ (DUNAV1)
445
MARIO CVETANOV (NERON)
2016
374
0
NENAD MARJANOV (ES)
396
0
PETAR RADEV (NERON)
2017
116
12
MATEVŽ KOREN (JITAE)
445
0
MARIO CVETANOV (NERON)
2034
374
14
NENAD MARJANOV (ES)
116
0
MATEVŽ KOREN (JITAE)
Osvajači medalja
1. NENAD MARJANOV, Eurosped
2. MATEVŽ KOREN, JITAE Maribor
3. PETAR RADEV, Neron
3. MARIO CVETANOV, Neron
Juniori B -68
4015
231
0
ALEKSANDAR BRANKOVIĆ (DUNAV1)
318
1
NIKOLA TOMIC (ZNKRS)
203
RICHARD KANA (ILYO KE)
4038
318
1
NIKOLA TOMIC (ZNKRS)
203
4
RICHARD KANA (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. RICHARD KANA, Ilyo TKD SKP Kosice
2. NIKOLA TOMIC, "ZVORNIK"
3. ALEKSANDAR BRANKOVIĆ, Dunav Borča Bg
3. ----
Juniori B -73
4016
322
6
MARKO PEROVIĆ (KOŠAVA)
233
3
LAZAR VORKAPIĆ (DUNAV1)
170
ADI ZUBANOVIC (LJUBIJA)
4039
322
2
MARKO PEROVIĆ (KOŠAVA)
170
1
ADI ZUBANOVIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. MARKO PEROVIĆ, Košava
2. ADI ZUBANOVIC, Ljubija-Prijedor
3. LAZAR VORKAPIĆ, Dunav Borča Bg
3. ----
Juniori B -78
5030
394
2
ZORAN SAKOVIĆ (LOLA)
236
0
ŽELJKO KRAGUJEVIĆ (DUNAV1)
Osvajači medalja
1. ZORAN SAKOVIĆ, Lola
2. ŽELJKO KRAGUJEVIĆ, Dunav Borča Bg
3. ----
3. ----
Seniori B - 63
4029
229
0
BORIS PERKOVIĆ (DUNAV1)
235
3
ALEN ŽIŽEK (DUNAV1)
Osvajači medalja
1. ALEN ŽIŽEK, Dunav Borča Bg
2. BORIS PERKOVIĆ, Dunav Borča Bg
3. ----
3. ----