Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
16. Trofej Beograda
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pinoiri 1 A (male) -31
Pinoiri 1 B (male) -36
Pinoiri 1 B (male) -40
Pinoiri 1 B (female) -31
Pinoiri 2 A (female) -23
Pinoiri 2 B (male) -27
Pinoiri 2 B (male) -33
Cadets B (male) -49
Cadets B (female) -59
Pinoiri 1 A (male) -31
3013
260
15
VUKAŠIN KARAVIDIĆ (ŠA SRB)
249
1
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
194
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
3038
260
16
VUKAŠIN KARAVIDIĆ (ŠA SRB)
194
4
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
Medalists
1. VUKAŠIN KARAVIDIĆ, Šabac
2. FRAN JAVORSKY, Pantera
3. LAZAR ILIČIN, Taurunum
3. ----
Pinoiri 1 B (male) -36
4001
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
292
0
NIKOLA JOVANOVIĆ (CZVEZDA)
4002
188
1
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
284
2
MARKO GRUJIC (FAVORIT)
4003
253
2
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
449
2
LUKA MILIĆ (FENIKS)
293
PETAR PILJA (CZVEZDA)
4017
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
284
0
MARKO GRUJIC (FAVORIT)
4018
449
1
LUKA MILIĆ (FENIKS)
293
0
PETAR PILJA (CZVEZDA)
4040
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
449
0
LUKA MILIĆ (FENIKS)
Medalists
1. VLADA ARSENOVIĆ, Combat Wolf
2. LUKA MILIĆ, Feniks
3. MARKO GRUJIC, FAVORIT
3. PETAR PILJA, Crvena zvezda
Pinoiri 1 B (male) -40
5001
306
0
MATEJ FIALA (LECAF)
389
5
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
250
MARKO CRNOJEVIĆ (TRZEMUN)
282
CARMIGNANO GIOVANNI (SENIOR)
279
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
5015
389
4
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
250
1
MARKO CRNOJEVIĆ (TRZEMUN)
5016
282
7
CARMIGNANO GIOVANNI (SENIOR)
279
9
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
5041
389
9
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
279
8
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
Medalists
1. STEFAN SEDLAN, Galeb
2. MATIJA TANEVIĆ, Banjica
3. MARKO CRNOJEVIĆ, Taurunum
3. CARMIGNANO GIOVANNI, Olimpico Trieste
Pinoiri 1 B (female) -31
4008
247
6
HELENA MILIĆ (TRZEMUN)
387
3
MARIJA MILIĆ (BANJICA)
467
JOVANA STEFANOVIĆ (FENIKS)
4033
247
0
HELENA MILIĆ (TRZEMUN)
467
1
JOVANA STEFANOVIĆ (FENIKS)
Medalists
1. JOVANA STEFANOVIĆ, Feniks
2. HELENA MILIĆ, Taurunum
3. MARIJA MILIĆ, Banjica
3. ----
Pinoiri 2 A (female) -23
3031
296
3
JANA NOVAKOVIĆ (TRZEMUN)
129
9
DARIJA STANIŠIĆ (BANJICA)
Medalists
1. DARIJA STANIŠIĆ, Banjica
2. JANA NOVAKOVIĆ, Taurunum
3. ----
3. ----
Pinoiri 2 B (male) -27
5023
248
0
LAZAR CRNOJEVIĆ (TRZEMUN)
288
0
VASILIJE NESTOROVIC (TKD BUD)
Medalists
1. VASILIJE NESTOROVIC, BUDUCNOST
2. ----
3. ----
3. ----
Pinoiri 2 B (male) -33
5026
254
5
SAVA BOŠKOVIĆ (TRZEMUN)
308
2
MICHAL POHAN (LECAF)
Medalists
1. SAVA BOŠKOVIĆ, Taurunum
2. MICHAL POHAN, SK TKD LACEK
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -49
4021
241
0
MATIJA JOVANOVIĆ (TRZEMUN)
317
0
NIKOLA MISKOVIC (ZNKRS)
Medalists
1. NIKOLA MISKOVIC, "ZVORNIK"
2. ----
3. ----
3. ----
Cadets B (female) -59
4013
252
0
MIA STANKOVIĆ (TRZEMUN)
506
14
DANKA KARAN (LJUBIJA)
4014
372
5
IVANA SARENAC (JOP)
406
0
TEODORA JARIC (LJUBIJA)
4037
506
3
DANKA KARAN (LJUBIJA)
372
0
IVANA SARENAC (JOP)
Medalists
1. DANKA KARAN, Ljubija-Prijedor
2. IVANA SARENAC, JOPA
3. MIA STANKOVIĆ, Taurunum
3. TEODORA JARIC, Ljubija-Prijedor