Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
16. Trofej Beograda
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
TEŽA/LETO
Pioniri 1 A -31
Pioniri 1 B -36
Pioniri 1 B -40
Pionirke 1 B -31
Pionirke 2 A -23
Pioniri 2 B -27
Pioniri 2 B -33
Kadeti B -49
Kadetkinje B -59
Pioniri 1 A -31
3013
260
15
VUKAŠIN KARAVIDIĆ (ŠA SRB)
249
1
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
194
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
3038
260
16
VUKAŠIN KARAVIDIĆ (ŠA SRB)
194
4
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
Dobitniki medalj
1. VUKAŠIN KARAVIDIĆ, Šabac
2. FRAN JAVORSKY, Pantera
3. LAZAR ILIČIN, Taurunum
3. ----
Pioniri 1 B -36
4001
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
292
0
NIKOLA JOVANOVIĆ (CZVEZDA)
4002
188
1
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
284
2
MARKO GRUJIC (FAVORIT)
4003
253
2
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
449
2
LUKA MILIĆ (FENIKS)
293
PETAR PILJA (CZVEZDA)
4017
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
284
0
MARKO GRUJIC (FAVORIT)
4018
449
1
LUKA MILIĆ (FENIKS)
293
0
PETAR PILJA (CZVEZDA)
4040
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
449
0
LUKA MILIĆ (FENIKS)
Dobitniki medalj
1. VLADA ARSENOVIĆ, Combat Wolf
2. LUKA MILIĆ, Feniks
3. MARKO GRUJIC, FAVORIT
3. PETAR PILJA, Crvena zvezda
Pioniri 1 B -40
5001
306
0
MATEJ FIALA (LECAF)
389
5
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
250
MARKO CRNOJEVIĆ (TRZEMUN)
282
CARMIGNANO GIOVANNI (SENIOR)
279
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
5015
389
4
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
250
1
MARKO CRNOJEVIĆ (TRZEMUN)
5016
282
7
CARMIGNANO GIOVANNI (SENIOR)
279
9
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
5041
389
9
STEFAN SEDLAN (GALEBBG)
279
8
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
Dobitniki medalj
1. STEFAN SEDLAN, Galeb
2. MATIJA TANEVIĆ, Banjica
3. MARKO CRNOJEVIĆ, Taurunum
3. CARMIGNANO GIOVANNI, Olimpico Trieste
Pionirke 1 B -31
4008
247
6
HELENA MILIĆ (TRZEMUN)
387
3
MARIJA MILIĆ (BANJICA)
467
JOVANA STEFANOVIĆ (FENIKS)
4033
247
0
HELENA MILIĆ (TRZEMUN)
467
1
JOVANA STEFANOVIĆ (FENIKS)
Dobitniki medalj
1. JOVANA STEFANOVIĆ, Feniks
2. HELENA MILIĆ, Taurunum
3. MARIJA MILIĆ, Banjica
3. ----
Pionirke 2 A -23
3031
296
3
JANA NOVAKOVIĆ (TRZEMUN)
129
9
DARIJA STANIŠIĆ (BANJICA)
Dobitniki medalj
1. DARIJA STANIŠIĆ, Banjica
2. JANA NOVAKOVIĆ, Taurunum
3. ----
3. ----
Pioniri 2 B -27
5023
248
0
LAZAR CRNOJEVIĆ (TRZEMUN)
288
0
VASILIJE NESTOROVIC (TKD BUD)
Dobitniki medalj
1. VASILIJE NESTOROVIC, BUDUCNOST
2. ----
3. ----
3. ----
Pioniri 2 B -33
5026
254
5
SAVA BOŠKOVIĆ (TRZEMUN)
308
2
MICHAL POHAN (LECAF)
Dobitniki medalj
1. SAVA BOŠKOVIĆ, Taurunum
2. MICHAL POHAN, SK TKD LACEK
3. ----
3. ----
Kadeti B -49
4021
241
0
MATIJA JOVANOVIĆ (TRZEMUN)
317
0
NIKOLA MISKOVIC (ZNKRS)
Dobitniki medalj
1. NIKOLA MISKOVIC, "ZVORNIK"
2. ----
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -59
4013
252
0
MIA STANKOVIĆ (TRZEMUN)
506
14
DANKA KARAN (LJUBIJA)
4014
372
5
IVANA SARENAC (JOP)
406
0
TEODORA JARIC (LJUBIJA)
4037
506
3
DANKA KARAN (LJUBIJA)
372
0
IVANA SARENAC (JOP)
Dobitniki medalj
1. DANKA KARAN, Ljubija-Prijedor
2. IVANA SARENAC, JOPA
3. MIA STANKOVIĆ, Taurunum
3. TEODORA JARIC, Ljubija-Prijedor