Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. adidas Maksimir Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bjelovar
BROD
Budapesti Honved Sportegyesulet
Casper
Cobra
Čigra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Galeb - Split
JURAJ DALMATINAC
LOTUS
MAKSIMIR
METALAC
Orion
Osvit
Pantera
Plitvice
RUGVICA
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo Rovinj
TK KAPELŠČAK
TKD BRINJE
TKD RUDAR
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VICTORY VOGOŠĆA
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađi kadeti -33
B002
115
0
NIKOLA ANIĆ (S.SOKOL)
291
14
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
B003
240
11
JOSIP LELJAK-ŽMALEC (TKDDS)
263
14
MARTIN VURNEK (PLTVICE)
B004
385
3
DAVID JUVAN (VG)
49
0
MARKO LOVRIĆ (ORI)
32
MARTIN FILIPOVIĆ (ZELINA)
B005
114
4
LUKA KRPAN (S.SOKOL)
380
11
LOVRO GOLEŠ (FENVUK)
253
IVAN KORAJAC (TKDDS)
B006
339
18
JAN GLIŠIĆ (OSVI)
44
4
IVAN MATIĆ (ORI)
283
MAROJE DEVERNAY (DUBRAVA)
B021
291
22
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
263
2
MARTIN VURNEK (PLTVICE)
B022
385
0
DAVID JUVAN (VG)
32
0
MARTIN FILIPOVIĆ (ZELINA)
B023
380
15
LOVRO GOLEŠ (FENVUK)
253
2
IVAN KORAJAC (TKDDS)
B024
339
4
JAN GLIŠIĆ (OSVI)
283
12
MAROJE DEVERNAY (DUBRAVA)
B038
291
15
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
385
4
DAVID JUVAN (VG)
B039
380
2
LOVRO GOLEŠ (FENVUK)
283
23
MAROJE DEVERNAY (DUBRAVA)
B048
291
14
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
283
1
MAROJE DEVERNAY (DUBRAVA)
Medalists
1. MARINO MATIĆ, Dubrava
2. MAROJE DEVERNAY, Dubrava
3. DAVID JUVAN, Velika Gorica
3. LOVRO GOLEŠ, FENIKS-VUKOMEREC
Mlađe kadetkinje -36
A088
350
4
MILA ČUJIĆ (OSVI)
250
2
NATALI LJUBICA (TKDDS)
105
TONKA DESANIĆ (SIBENIK)
A089
357
2
EMA HRIBAR (OSVI)
388
8
KATARINA BAČURIN (VG)
209
TEA MIHALJČEVIĆ (S.SOKOL)
A090
362
6
IVA BARIĆ (OSVI)
251
1
PAULA PANIAN (TKDDS)
173
UNA BEBER (S.SOKOL)
341
MARIJANA CUKOR (OSVI)
276
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
A100
350
3
MILA ČUJIĆ (OSVI)
105
8
TONKA DESANIĆ (SIBENIK)
A101
388
7
KATARINA BAČURIN (VG)
209
0
TEA MIHALJČEVIĆ (S.SOKOL)
A102
362
7
IVA BARIĆ (OSVI)
173
0
UNA BEBER (S.SOKOL)
A103
341
0
MARIJANA CUKOR (OSVI)
276
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
A119
105
0
TONKA DESANIĆ (SIBENIK)
388
8
KATARINA BAČURIN (VG)
A120
362
9
IVA BARIĆ (OSVI)
341
7
MARIJANA CUKOR (OSVI)
A131
388
0
KATARINA BAČURIN (VG)
362
2
IVA BARIĆ (OSVI)
Medalists
1. IVA BARIĆ, Osvit
2. KATARINA BAČURIN, Velika Gorica
3. MARIJANA CUKOR, Osvit
3. TONKA DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC
Mlađe kadetkinje -39
A094
31
0
LUCIJA FILIPOVIĆ (ZELINA)
387
9
LEJLA LEA KAJFEŠ (VG)
229
LANA BATALO (TKDDS)
A095
236
2
ANTONELA NAĐ (NA)
45
14
LEONA ĆUTIĆ (ORI)
340
MARINA MRKIĆ (OSVI)
A115
387
10
LEJLA LEA KAJFEŠ (VG)
229
6
LANA BATALO (TKDDS)
A116
45
12
LEONA ĆUTIĆ (ORI)
340
1
MARINA MRKIĆ (OSVI)
A129
387
7
LEJLA LEA KAJFEŠ (VG)
45
0
LEONA ĆUTIĆ (ORI)
Medalists
1. LEJLA LEA KAJFEŠ, Velika Gorica
2. LEONA ĆUTIĆ, Orion
3. LANA BATALO, DUGO SELO
3. MARINA MRKIĆ, Osvit