Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Jastreb Limač Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
Area E
Area F
Area G
Area H
Area J
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Limači A-21
Limači A-23
Limači A-30
Limači A-21
J019
197
18
ZVONIMIR KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
336
6
JAN ORLOVIĆ (METALC)
459
MARIN KLARIĆ (JASTREB)
J024
197
5
ZVONIMIR KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
459
17
MARIN KLARIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MARIN KLARIĆ, Jastreb
2. ZVONIMIR KARABEGOVIĆ, ZG-DUBRAVA
3. JAN ORLOVIĆ, METALAC
3. ----
Limači A-23
J001
379
13
IVAN DEVČIĆ (OSVI)
252
5
DORIAN SAMBOLEC (HIVANEC)
258
LUKAS DEŠKOVIĆ (TIGAZ)
288
BRUNO HAMPOVČAN (FENVUK)
461
MARKO MIHOLIĆ (JASTREB)
J002
46
3
MARINO MATIĆ (RUG)
287
2
DAMJAN LAKIĆ (ČIGRA)
94
BENEDEK SZABO (GOLDSRS)
249
LEON KLANFAR (BIST)
251
LEON OREŠKI (HIVANEC)
J011
379
22
IVAN DEVČIĆ (OSVI)
258
16
LUKAS DEŠKOVIĆ (TIGAZ)
J012
288
3
BRUNO HAMPOVČAN (FENVUK)
461
5
MARKO MIHOLIĆ (JASTREB)
J013
46
9
MARINO MATIĆ (RUG)
94
8
BENEDEK SZABO (GOLDSRS)
J014
249
10
LEON KLANFAR (BIST)
251
3
LEON OREŠKI (HIVANEC)
J020
379
5
IVAN DEVČIĆ (OSVI)
461
15
MARKO MIHOLIĆ (JASTREB)
J021
46
15
MARINO MATIĆ (RUG)
249
10
LEON KLANFAR (BIST)
J025
461
5
MARKO MIHOLIĆ (JASTREB)
46
8
MARINO MATIĆ (RUG)
Medalists
1. MARINO MATIĆ, RUGVICA
2. MARKO MIHOLIĆ, Jastreb
3. LEON KLANFAR, Bistra
3. IVAN DEVČIĆ, Osvit
Limači A-30
J003
144
12
ANTONIO SENTIGAR (OZALJ)
326
5
GABRIJEL ZAGAJŠAK (METALC)
J004
443
2
HRVOJE VUŠAK (JASTREB)
16
9
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
J005
458
0
LOVRE PRLIĆ HADŽISELIMOVIĆ (JASTREB)
545
1
FILIP PREDOJEVIC (KOZARA)
J006
452
6
IVANO KAURIĆ (JASTREB)
254
16
SVEN TINODI (TIGAZ)
J007
418
5
ŠIMUN BARIĆ (VODICE)
329
10
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
J008
441
11
ROKO GULIN (JASTREB)
359
8
BORNA KRALJEVIĆ (S.SOKOL)
J009
469
6
VITO KARPIŠEK (JASTREB)
162
11
VITO VOJAK (BAN-PAN)
J010
169
0
DOMINIK POTLAČEK (ZTŠ)
18
0
IVE GLIGORA (NOVALJA)
J015
144
2
ANTONIO SENTIGAR (OZALJ)
16
15
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
J016
545
11
FILIP PREDOJEVIC (KOZARA)
254
13
SVEN TINODI (TIGAZ)
J017
329
8
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
441
2
ROKO GULIN (JASTREB)
J018
162
14
VITO VOJAK (BAN-PAN)
169
1
DOMINIK POTLAČEK (ZTŠ)
J022
16
1
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
254
0
SVEN TINODI (TIGAZ)
J023
329
1
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
162
0
VITO VOJAK (BAN-PAN)
J026
16
5
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
329
7
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
Medalists
1. PETAR STURZ VUJADINOVIĆ, METALAC
2. DANIEL IZARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. VITO VOJAK, BANIJA PANDAS
3. SVEN TINODI, Tigar Zagreb