Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Adidas Maksimir Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Male olimpijke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (ženski) -1 (2008, 2009)
Kick (ženski) -2 (2010, 2011)
Kick (ženski) -3 (2012, 2013)
Kick (ženski) -4 (2014, 2015)
Kick (ženski) -1 (2008, 2009)
B002
144
0
IVANA MAŠIĆ - PRPIĆ (MAKSMR)
112
0
MIA LUCIĆ (VRBA)
Medalists
1. IVANA MAŠIĆ - PRPIĆ, MAKSIMIR
2. MIA LUCIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. ----
3. ----
Kick (ženski) -2 (2010, 2011)
B007
146
0
DORA ZLATAR (MAKSMR)
24
0
TIA FIJAN (MLADOST)
B008
192
0
TIA ĐURIĆ (SUTLA )
57
0
JELENA HORVAT (MLADOST)
B010
146
0
DORA ZLATAR (MAKSMR)
57
0
JELENA HORVAT (MLADOST)
Medalists
1. DORA ZLATAR, MAKSIMIR
2. JELENA HORVAT, Mladost Luka
3. TIA FIJAN, Mladost Luka
3. ----
Kick (ženski) -3 (2012, 2013)
B015
17
0
MARIJA HORVAT (MLADOST)
159
0
DOROTEA NIKIĆ (ZELINA)
B017
190
0
SARA BARUNČIĆ (SUTLA )
70
0
LANA LEDINSKI (TKDB)
B018
141
0
EVA KRKALO (MAKSMR)
122
0
ANA VARENICA (S.SOKOL)
191
LORENA ĐURIĆ (SUTLA )
B019
17
0
MARIJA HORVAT (MLADOST)
70
0
LANA LEDINSKI (TKDB)
B020
122
0
ANA VARENICA (S.SOKOL)
191
0
LORENA ĐURIĆ (SUTLA )
B022
70
0
LANA LEDINSKI (TKDB)
122
0
ANA VARENICA (S.SOKOL)
Medalists
1. ANA VARENICA, SUSEDGRAD SOKOL
2. LANA LEDINSKI, Breznica
3. LORENA ĐURIĆ, Sutla Šenkovec
3. MARIJA HORVAT, Mladost Luka
Kick (ženski) -4 (2014, 2015)
B030
133
0
MIA TURKOVIĆ (MAKSMR)
150
0
EVA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
200
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
60
MIA KRIVAK (S.SOKOL)
59
LORENA PORODEC (MLADOST)
B032
150
0
EVA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
200
0
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
B033
60
0
MIA KRIVAK (S.SOKOL)
59
0
LORENA PORODEC (MLADOST)
B035
200
0
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
59
0
LORENA PORODEC (MLADOST)
Medalists
1. LANA LUKUNIĆ, Ozalj
2. LORENA PORODEC, Mladost Luka
3. EVA BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. MIA KRIVAK, SUSEDGRAD SOKOL