Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Adidas Maksimir Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Breznica
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
MAKSIMIR
METALAC
Mladost Luka
Monter
Ogulin
OTOČAC
Ozalj
Plitvice
Radnik
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
ŠKORPION GORNJA VRBA
TKD BRINJE
TKD Red Power
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti A -61
Kadeti A -65
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -55
Kadeti B +65
Mlađi kadeti +51
C007
109
9
ANTE JUKIĆ (OTOČAC)
138
1
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
121
JOSIP UDOROVIĆ (BRINJ)
C009
109
4
ANTE JUKIĆ (OTOČAC)
121
2
JOSIP UDOROVIĆ (BRINJ)
Medalists
1. ANTE JUKIĆ, OTOČAC
2. JOSIP UDOROVIĆ, TKD BRINJE
3. LOVRO BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. ----
Mlađe kadetkinje +51
C026
98
9
FRANKA TURKOVIĆ (BRINJ)
167
4
KATARINA ZOLTNER (MONTR)
36
ANDREA GRBIĆ (GACKA)
C028
98
7
FRANKA TURKOVIĆ (BRINJ)
36
0
ANDREA GRBIĆ (GACKA)
Medalists
1. FRANKA TURKOVIĆ, TKD BRINJE
2. ANDREA GRBIĆ, GACKA
3. KATARINA ZOLTNER, Monter
3. ----
Kadeti A -61
C032
115
11
KARLO MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
116
5
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
Medalists
1. KARLO MARJANOVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
3. ----
3. ----
Kadeti A -65
B051
99
16
ANTE HOLJEVAC (BRINJ)
79
11
VITO ŠLOGAR (S.SOKOL)
Medalists
1. ANTE HOLJEVAC, TKD BRINJE
2. VITO ŠLOGAR, SUSEDGRAD SOKOL
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -47
C035
101
9
MAGDALENA KRMPOTIĆ (BRINJ)
161
30
KLARA UGLEŠIĆ (MONTR)
1
IVANA MAŠIĆ - PRPIĆ (MAKSMR)
C037
161
24
KLARA UGLEŠIĆ (MONTR)
1
0
IVANA MAŠIĆ - PRPIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. KLARA UGLEŠIĆ, Monter
2. IVANA MAŠIĆ - PRPIĆ, MAKSIMIR
3. MAGDALENA KRMPOTIĆ, TKD BRINJE
3. ----
Kadetkinje A -55
B052
163
18
NINA BORŠI ČIZMIĆ (MONTR)
40
0
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
58
SARA JAMBREŠIĆ (MLADOST)
B053
183
2
MAJA PETROVIĆ (MONTR)
102
4
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
65
MELANIE MARIĆ (TKDDS)
B054
163
20
NINA BORŠI ČIZMIĆ (MONTR)
58
0
SARA JAMBREŠIĆ (MLADOST)
B055
102
9
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
65
0
MELANIE MARIĆ (TKDDS)
B057
163
2
NINA BORŠI ČIZMIĆ (MONTR)
102
4
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Medalists
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. NINA BORŠI ČIZMIĆ, Monter
3. MELANIE MARIĆ, DUGO SELO
3. SARA JAMBREŠIĆ, Mladost Luka
Kadeti B +65
B056
119
1
IVAN LINIĆ (BRINJ)
67
10
PETAR MARIĆ (TKDDS)
Medalists
1. PETAR MARIĆ, DUGO SELO
2. IVAN LINIĆ, TKD BRINJE
3. ----
3. ----