Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Adidas Maksimir Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Breznica
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
MAKSIMIR
METALAC
Mladost Luka
Monter
Ogulin
OTOČAC
Ozalj
Plitvice
Radnik
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
ŠKORPION GORNJA VRBA
TKD BRINJE
TKD Red Power
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -47
Kadeti A -33
Kadeti B -45
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -55
Kick (muški) -1 (2008, 2009)
Kick (muški) -2 (2010, 2011)
Kick (ženski) -1 (2008, 2009)
Mlađi kadeti -36
C002
153
1
ANDREJ ŠTUMBERGER (METALC)
26
4
LUKA MIROSAVLJEVIĆ (VRBA)
C003
82
2
MIGUEL IVIĆ (S.SOKOL)
182
5
IVO KUZMANIĆ (MONTR)
C005
26
17
LUKA MIROSAVLJEVIĆ (VRBA)
182
0
IVO KUZMANIĆ (MONTR)
Medalists
1. LUKA MIROSAVLJEVIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
2. IVO KUZMANIĆ, Monter
3. ANDREJ ŠTUMBERGER, METALAC
3. MIGUEL IVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
Mlađi kadeti -47
C006
142
5
PETAR JANDRIĆ (PLTVICE)
28
0
IVAN STANIĆ (VRBA)
51
NIKO BURIĆ (GACKA)
C008
142
5
PETAR JANDRIĆ (PLTVICE)
51
1
NIKO BURIĆ (GACKA)
Medalists
1. PETAR JANDRIĆ, Plitvice
2. NIKO BURIĆ, GACKA
3. IVAN STANIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. ----
Kadeti A -33
C027
120
6
VILJEM BEZJAK (ST KWAN)
117
0
BORNA ĐULA (VRBA)
Medalists
1. VILJEM BEZJAK, St kwan
2. BORNA ĐULA, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. ----
3. ----
Kadeti B -45
C038
106
10
JAN KRANJČEVIĆ (OTOČAC)
2
0
ŠIMUN ANĐELKOVIĆ (MAKSMR)
114
LOVRO GRUBIĆ (VRBA)
C040
106
0
JAN KRANJČEVIĆ (OTOČAC)
114
0
LOVRO GRUBIĆ (VRBA)
Medalists
1. JAN KRANJČEVIĆ, OTOČAC
2. LOVRO GRUBIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. ŠIMUN ANĐELKOVIĆ, MAKSIMIR
3. ----
Kadetkinje B -41
C039
184
0
MIA BEGIĆ (MONTR)
123
0
MIA LUCIĆ (VRBA)
177
EMA ĆOSIĆ (MONTR)
C041
123
0
MIA LUCIĆ (VRBA)
177
0
EMA ĆOSIĆ (MONTR)
Medalists
1. EMA ĆOSIĆ, Monter
2. MIA LUCIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. MIA BEGIĆ, Monter
3. ----
Kadetkinje B -55
B059
47
0
VALENTINA MAMIĆ (VRBA)
111
0
LARA BIĆANIĆ (OTOČAC)
175
NAOMI MEŠIN (MONTR)
B061
111
14
LARA BIĆANIĆ (OTOČAC)
175
3
NAOMI MEŠIN (MONTR)
Medalists
1. LARA BIĆANIĆ, OTOČAC
2. NAOMI MEŠIN, Monter
3. ----
3. ----
Kick (muški) -1 (2008, 2009)
B001
143
0
ŠIMUN ANĐELKOVIĆ (MAKSMR)
33
0
BORNA ĐULA (VRBA)
Medalists
1. ŠIMUN ANĐELKOVIĆ, MAKSIMIR
2. BORNA ĐULA, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. ----
3. ----
Kick (muški) -2 (2010, 2011)
B003
203
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
193
0
KARLO BARUNČIĆ (SUTLA )
44
LUKA MIROSAVLJEVIĆ (VRBA)
B004
31
0
IVAN STANIĆ (VRBA)
135
0
JURAN KAIĆ (MAKSMR)
46
IVO LUCIĆ (VRBA)
B005
203
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
44
0
LUKA MIROSAVLJEVIĆ (VRBA)
B006
31
0
IVAN STANIĆ (VRBA)
46
0
IVO LUCIĆ (VRBA)
B009
203
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
31
0
IVAN STANIĆ (VRBA)
Medalists
1. LUKA LUKUNIĆ, Ozalj
2. IVAN STANIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. LUKA MIROSAVLJEVIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. IVO LUCIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
Kick (ženski) -1 (2008, 2009)
B002
144
0
IVANA MAŠIĆ - PRPIĆ (MAKSMR)
112
0
MIA LUCIĆ (VRBA)
Medalists
1. IVANA MAŠIĆ - PRPIĆ, MAKSIMIR
2. MIA LUCIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. ----
3. ----